szkoły językowe - Warszawa

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: arniii » 19 mar 2013, 11:02

Pozwolę przyłączyć się do rozmowy na temat wakacyjnych kursów językowych, miałem moż…liwość korzystania z takiego kursu w sierpniu, chodziłem do szkoły językowej English For You, dobrze wspominam kurs, lektorzy przygotowanie do zajęć, lekko i przyjemnie przekazywali wiedzę, oczywiście były takż…e testy, mobilizacja musi być. Kurs składał się z części konwersacyjnej prowadzone przez Nativa oraz gramatycznej. Choć kurs się skończył mogę nadal korzystać z warsztów, które dostałem w wakacje, które są do wykorzystania w roku szkolnym. Fajna sprawa, gdyż… przychodzisz sobie kiedy chcesz i moż…esz pogadać po angielsku, dobra sprawa na podtrzymanie języka po zakończeniu kursu
arniii
 


Re: Szkoła językjowa Warszawa

Postautor: srrc » 19 mar 2013, 11:21

Liwa26 pisze:Mogę polecić Długi Język, ciekawe zajęcia po których mam wraż…enie, ż…e umiem więcej niż… bym chciała:) Mają ciekawą ofertę i przede wszystkim lektorów! Polecam


Słyszałem, ze to dobra szkoła, ale jak dokładnie uczy ??
srrc
 

Re: TFLS - solidna szkoła

Postautor: zadowolona2 » 19 mar 2013, 18:59

Ja chodze do sprawdzonych szkol: jesli chodzi o jezyk to do TFLS a studia to uniwerek. Dla mnie liczy sie papier z dobrej renomowanej szkoły a nie jakiejs sciemy :)


bargyy pisze:Wiem ż…e w TFLS tez organizowane są w lato szybkie kursy angielskiego

ekoter pisze:Tak, ja tez sobie chwalę naukę w tej szkole

Andrzej55555 pisze:Jak chcecie się nauczyć języka to najlepiej zapisać się do szkoły, tam nauczą porządnie. Najważ…niejsze są podstawy, później samemu moż…na szlifować swój język. Ja byłem na zerowym poziomie języka angielskiego, w dzisiejszych czasach to wstyd. Zapisałem się do szkoły TFLS i muszę powiedzieć, ż…e jestem bardzo zadowolony. Uczyłem się w małej grupce więc i nie stresowałem się za bardzo. Lektorzy byli bardzo pomocni, dostawałem tez materiały do domu, ż…eby sobie poćwiczyć. Bardzo duż…o nauczyłem się w tej szkole. Polecam TFLS!
zadowolona2
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: attul1 » 19 mar 2013, 21:09

Chodziłem na angielski do English for You, aledwa lata temu, przygotowali mnie do wyjazdu zagranicznego jak trzeba, trafiłem do małej kilkuosobowej grupy, pomyślnie został zrealizowany mój cel i jadąc na kilka miesięcy do Anglii wiedziałem , ż…e dogadam się po angielsku. Tu akurat zasługa moich Nativów.
Mary sprawiła, ze jakoś ta bariera mówienia okazała się mocno zredukowana, oczywiście polska lektorka sprawiła, ze nie mówiłem " Kali jeść, kali pić"
Wysoka jest jakość kursów w English For You, człowiek czuje się pewniejszy w języku, zwłaszcza w tym mówionym, zapisując wybrałem tę szkołę ze względu na system dualny, gdzie jest rozbudowane mówienie
attul1
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mierrta » 20 mar 2013, 9:58

CS pisze:A ja polecam szkołę językową Cityschool.
Właśnie trwają u nich zapisy na semestr zimowy.

W tym roku wprowadzili nowość - poza 60h nauki jest jeszcze 20h konwersacji gratis, a więc fajna sprawa. Ceny spoko - od 649 zł, dodatkowo mają zniż…ki dla studentów.

No i ta lokalizacja - przy samej rotundzie...

Zainteresowanych odsyłam na ich stronę: www.cityschool.pl


Co sądzicie o tej szkole, kuszą niskim cenami, jaka jakość, znam jedną osobę, która była zadowolona
mierrta
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Graż…ynka_88 » 20 mar 2013, 21:30

Jeśli ktoś szuka jakiejś szkoły w okolicy Podwala to polecam GB English. Ja w sumie byłam tam wysłana z pracy, więc dokładnie nie orientuje się jak wygląda cennik, ale uczą naprawdę solidnie. Głównie stawiają nacisk na rozmowę. Po kilku spotkaniach przestajesz się wstydzić mówić po angielsku. Nawet jak popełnisz gafę, to nic się nie dzieje - to tylko zmotywuję Cię do tego, ż…eby jej nie powtórzyć. Jakż…e polecam szkołę.
Graż…ynka_88
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: aller » 22 mar 2013, 12:34

Szkoła angielskiego to jedno, ale chęci to drugie wszystko powinno iść w parze
aller
 

Re: TFLS - solidna szkoła

Postautor: dajust » 22 mar 2013, 14:52

tak, to jest bardzo wazne

zadowolona2 pisze:Ja chodze do sprawdzonych szkol: jesli chodzi o jezyk to do TFLS a studia to uniwerek. Dla mnie liczy sie papier z dobrej renomowanej szkoły a nie jakiejs sciemy :)


bargyy pisze:Wiem ż…e w TFLS tez organizowane są w lato szybkie kursy angielskiego

ekoter pisze:Tak, ja tez sobie chwalę naukę w tej szkole

Andrzej55555 pisze:Jak chcecie się nauczyć języka to najlepiej zapisać się do szkoły, tam nauczą porządnie. Najważ…niejsze są podstawy, później samemu moż…na szlifować swój język. Ja byłem na zerowym poziomie języka angielskiego, w dzisiejszych czasach to wstyd. Zapisałem się do szkoły TFLS i muszę powiedzieć, ż…e jestem bardzo zadowolony. Uczyłem się w małej grupce więc i nie stresowałem się za bardzo. Lektorzy byli bardzo pomocni, dostawałem tez materiały do domu, ż…eby sobie poćwiczyć. Bardzo duż…o nauczyłem się w tej szkole. Polecam TFLS!
dajust
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: startekkq » 23 mar 2013, 19:37

Cały zeszły rok poświęciłem na naukę języka w English for You i muszę szczerze polecić tę szkołę, gdyż… nauka opiera się o założ…enie, ż…e trzeba mówić po angielsku, to jest rzeczywiście najważ…niejsza sprawa, gdyż… kursy z ćwiczonkami z książ…ki to oferują wszyscy. English For You dysponuje rzeczywiście dobrymi Native Speakerami, którzy potrafią poprowadzić temat, wytłumaczyć po angielsku jakieś słówka, natomiast polscy lektorzy jak trzeba objaśniają gramatykę, polecam
Dodatkowe konwersacje w sposób fantastyczny pomagają przełamać opory i jest to idea aby konwersować, muszę napisać, ż…e szkoła robi wszystko aby zajęcia nie były nudnawe.
startekkq
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: adeek » 25 mar 2013, 13:35

aller pisze:Szkoła angielskiego to jedno, ale chęci to drugie wszystko powinno iść w parze


Nauka języka to proces, długotrwały, niektórym wydaje się ze zapisać się na język i jakoś będzie szło
adeek
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mahui » 26 mar 2013, 12:02

adeek pisze:
aller pisze:Szkoła angielskiego to jedno, ale chęci to drugie wszystko powinno iść w parze


Nauka języka to proces, długotrwały, niektórym wydaje się ze zapisać się na język i jakoś będzie szło


Tak choć np jeż…eli wyjedziemy do kraju anglojęzycznego to pójdzie szybciej
mahui
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Gra%u017Cynka_88 » 26 mar 2013, 20:12

aller pisze:Szkoła angielskiego to jedno, ale chęci to drugie wszystko powinno iść w parze


Zgadza się, ale jeśli nauczyciel umie zmotywować i zaciekawić to nauka idzie zdecydowanie lepiej. A nawet mając dłuż…szą przerwę moż…na wrócić do edukacji z pozytywnym skutkiem :)
Gra%u017Cynka_88
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: aoor » 27 mar 2013, 15:17

Gra%u017Cynka_88 pisze:
aller pisze:Szkoła angielskiego to jedno, ale chęci to drugie wszystko powinno iść w parze


Zgadza się, ale jeśli nauczyciel umie zmotywować i zaciekawić to nauka idzie zdecydowanie lepiej. A nawet mając dłuż…szą przerwę moż…na wrócić do edukacji z pozytywnym skutkiem :)


Z czymś takim to lektor musi się urodzić
aoor
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: jiuua » 29 mar 2013, 14:09

Gra%u017Cynka_88 pisze:
aller pisze:Szkoła angielskiego to jedno, ale chęci to drugie wszystko powinno iść w parze


Zgadza się, ale jeśli nauczyciel umie zmotywować i zaciekawić to nauka idzie zdecydowanie lepiej. A nawet mając dłuż…szą przerwę moż…na wrócić do edukacji z pozytywnym skutkiem :)


Ja akurat mam lektora z pasją i to mi pasuje
jiuua
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: fioorr » 01 kwie 2013, 12:09

dobrana123 pisze:Nie moż…na patrzeć tylko na cenę, ale na liczbę osób w grupie!!!!!!!!!!!!


Taj jest
fioorr
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: unhand1 » 03 kwie 2013, 11:27

Czy warto intensywnie czy nie ???
unhand1
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: zebekor » 03 kwie 2013, 11:40

To zalezy jak szybko chcesz nauczyć sie jezyka i jak duzo masz czasu :).
Ja chodziłam na intensywny kurs i miałam zajęcia 2 razy w tyg po 3 godz z polskim lektorem i w piątki zajecia z nativem. Chodziłam do TFLS.
Fajne zajecia, mała grupa. Bardzo mi to pomogło bo potrzebowałam szybko nauczyc się angielskiego bo zmieniałam pracę....
Oczywiście duż…o wysiłku ale opłaciło się :)
zebekor
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: ippas » 04 kwie 2013, 11:01

unhand1 pisze:Czy warto intensywnie czy nie ???


Całe ostatnie lato chodziłem na intensywny kurs wakacyjny do English For You, pytasz czy takie kursy są warte czasu i pieniędzy.
Dla mnie warto, przez dwa miesiące przygotowałem się do FCE i zdałem!!!, szczególnie, ż…e zajęcia nudne nie były, w kursie było zaledwie 5-6 osób. Ponieważ… duż…o było ciekawych konwersacji z Nativami, czas płynął i to szybko. Miałem dwóch Nativów z USA i polską lektorkę od zagadnień gramatycznych. Polecam ten dualny system zajeć w English For You, również… kursy wakacyjne, takze w innych dobrych szkołach np. TFLS. Wybieraj tylko znane marki, które długo są na rynku
ippas
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: faul11 » 04 kwie 2013, 11:38

semteks pisze:myślę ż…e warto po prostu się przejść po szkołach jak ma się chwilę czasu i popytać, zobaczyć lekcje pokazowe itp. wtedy jest większa szansa ż…e człowiekowi coś się spodoba i będzie wiedział ż…e się nie rozczaruje. ja właśnie w ten sposób wybrałam naukę w speak up i muszę powiedzieć ż…e gdyby nie to ż…e poszłam tam i zobaczyłam jak to wygląda to chyba bym się nie zdecydowała...


Ile moż…esz przejść szkół, trzeba na to chyba jeden semestr ???
faul11
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: addl » 07 kwie 2013, 22:07

oafisk pisze:Jak jesteś początkujący to nie wiesz, czy korepetytor ma jakieś pojęcie o prowadzonych zajęciach, nikt go nie kontroluje, robi co chce


Tak wpadłem i się pogrzebałem, czas i kaska
addl
 

angielski na tarasie w promieniach słońca :)

Postautor: AniaEdu » 09 kwie 2013, 11:17

A co byście powiedzieli na naukę na kursie wakacyjnym ze swojego tarasu? Suuper! polecam www.edueduonline.pl - z lektorem (i grupą lub indywidualnie) na ż…ywo, bez straty czasu i bezsensownych dojazdów do szkoły :)
Moż…na ich sprawdzic - robią oczywiscie lekcje próbną za darmo.
AniaEdu
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2013, 10:44

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: gertrud1 » 10 kwie 2013, 13:54

Moż…na i tak
gertrud1
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: marbnam » 11 kwie 2013, 0:57

jak nauka w szkole językowej i w Warszawie to przede wszystkim tfls, najlepsi lektorzy i fajne promocje
marbnam
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: dismay » 11 kwie 2013, 11:23

Każ…dy myśli troszkę inaczej, ja miałem okazję trafić na dobrą kadrę lektorów w English For You, zachęcili mnie do języka, a native speakers ( zwłaszcza Frank) sprawili, ż…e nie boję się już… odezwać po angielsku ( o to chyba najbardziej wszystkim jednak zależ…y). Przekonuje mnie do tej szkoły, ż…e nauczają tylko jednego języka, czyli angielskio....
dismay
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: igmore » 11 kwie 2013, 11:41

kossik pisze:Warto wybierać sprawdzone szkoły językowe działające długo na rynku


Oczywista sprawa, nowotwory-często szybka poraż…ka
igmore
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: raczek33 » 13 kwie 2013, 22:30

marbnam pisze:jak nauka w szkole językowej i w Warszawie to przede wszystkim tfls, najlepsi lektorzy i fajne promocje

Widać to nawet po rankingach
http://www.speak-point.pl/mazowieckie
raczek33
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: jugful » 14 kwie 2013, 10:08

attul1 pisze:Chodziłem na angielski do English for You, aledwa lata temu, przygotowali mnie do wyjazdu zagranicznego jak trzeba, trafiłem do małej kilkuosobowej grupy, pomyślnie został zrealizowany mój cel i jadąc na kilka miesięcy do Anglii wiedziałem , ż…e dogadam się po angielsku. Tu akurat zasługa moich Nativów.
Mary sprawiła, ze jakoś ta bariera mówienia okazała się mocno zredukowana, oczywiście polska lektorka sprawiła, ze nie mówiłem " Kali jeść, kali pić"
Wysoka jest jakość kursów w English For You, człowiek czuje się pewniejszy w języku, zwłaszcza w tym mówionym, zapisując wybrałem tę szkołę ze względu na system dualny, gdzie jest rozbudowane mówienie


Tak system dualny w English For You rzeczywiście sporo daje, generalnie jakość szkoły wysoka, sporo lat na warszawskim rynku i generalnie wysoko ceniona za to , ze moż…na u nich przełamać bariery w mówieniu.
A tak w kwestii rankingów, stoją wysoko np tutaj

http://opinie-o-szkolach.warszawa.pl/wa ... warszawie/
jugful
 

Re: angielski na tarasie w promieniach słońca :)

Postautor: bizzonee » 14 kwie 2013, 10:19

AniaEdu pisze:A co byście powiedzieli na naukę na kursie wakacyjnym ze swojego tarasu? Suuper! polecam www.edueduonline.pl - z lektorem (i grupą lub indywidualnie) na ż…ywo, bez straty czasu i bezsensownych dojazdów do szkoły :)
Moż…na ich sprawdzic - robią oczywiscie lekcje próbną za darmo.


Czy moż…na zmieniać lektórów w trakcie kursu ???
bizzonee
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: arraaq » 17 kwie 2013, 13:52

Wolę kursy stacjonarne
arraaq
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: lewisss » 23 kwie 2013, 10:39

arraaq pisze:Wolę kursy stacjonarne



Oczywiście kontakt z lektorem face to face to jednak sprawa najważ…niejsza
lewisss
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: pontiac33 » 24 kwie 2013, 18:47

raczek33 pisze:
marbnam pisze:jak nauka w szkole językowej i w Warszawie to przede wszystkim tfls, najlepsi lektorzy i fajne promocje

Widać to nawet po rankingach
http://www.speak-point.pl/mazowieckie

Popieram też… tam chodzę. Doświadczeni lektorzy, native speakerzy są po prostu profesjonalistami. Przekonałem się, ż…e naprawdę warto.
Polecam TFLS.
Jeśli chodzi o rankingi to tutaj też… są wysoko:
http://www.ocenwszystko.pl/r501,najlepsza-szkola-jezykow-obcych-w-warszawie.html
pontiac33
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: yandaak » 24 kwie 2013, 19:49

jugful pisze:
Tak system dualny w English For You rzeczywiście sporo daje, generalnie jakość szkoły wysoka, sporo lat na warszawskim rynku i generalnie wysoko ceniona za to , ze moż…na u nich przełamać bariery w mówieniu.
A tak w kwestii rankingów, stoją wysoko np tutaj

http://opinie-o-szkolach.warszawa.pl/wa ... warszawie/


Robiłem kurs do CAe w English for You, dwa lata temu, teraz zapisałem się na kurs konwersacyjny, native bardzo dobrze ogarnięci, ja akurat nie próbuję innych szkół, gdyż… nie zawiedli właśnie w English for You. Kompaktowe, dobrze zorganizowane grupy, sporo dodatkowych opcji, polecam
yandaak
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mugyyw » 29 kwie 2013, 10:28

lewisss pisze:
arraaq pisze:Wolę kursy stacjonarne



Oczywiście kontakt z lektorem face to face to jednak sprawa najważ…niejsza


Każ…dy człowiek inny jest, więc z nauką języka jak z odchudzaniem, liczy się wytrwałość i konsekwencja
mugyyw
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: wikktoor » 04 maja 2013, 13:46

Miarą dobrej szkoły jest kadra, najbardziej liczy się dobry lektor
wikktoor
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: zaterek » 06 maja 2013, 12:31

tez tak myślę


pontiac33 pisze:
raczek33 pisze:
marbnam pisze:jak nauka w szkole językowej i w Warszawie to przede wszystkim tfls, najlepsi lektorzy i fajne promocje

Widać to nawet po rankingach
http://www.speak-point.pl/mazowieckie

Popieram też… tam chodzę. Doświadczeni lektorzy, native speakerzy są po prostu profesjonalistami. Przekonałem się, ż…e naprawdę warto.
Polecam TFLS.
Jeśli chodzi o rankingi to tutaj też… są wysoko:
http://www.ocenwszystko.pl/r501,najlepsza-szkola-jezykow-obcych-w-warszawie.html
zaterek
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kiittew » 06 maja 2013, 14:25

yandaak pisze:
jugful pisze:
Tak system dualny w English For You rzeczywiście sporo daje, generalnie jakość szkoły wysoka, sporo lat na warszawskim rynku i generalnie wysoko ceniona za to , ze moż…na u nich przełamać bariery w mówieniu.
A tak w kwestii rankingów, stoją wysoko np tutaj

http://opinie-o-szkolach.warszawa.pl/wa ... warszawie/


Robiłem kurs do CAe w English for You, dwa lata temu, teraz zapisałem się na kurs konwersacyjny, native bardzo dobrze ogarnięci, ja akurat nie próbuję innych szkół, gdyż… nie zawiedli właśnie w English for You. Kompaktowe, dobrze zorganizowane grupy, sporo dodatkowych opcji, polecam

Chodzę o miesiąca do English for You, poziom zajęć bardzo wysoki, nasza lektorka Irmina bardzo stara się podziałać z naszym angielskim, tak samo jak Fran nasz Native. Szkoła na wysoki poziomie, obsługa klienta takż…e niczego sobie, polecam English for You
kiittew
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mmaaddrr » 06 maja 2013, 14:49

Rysiek82 pisze:Nie wiem, czy ktoś już… o tej szkole pisał, ale ja chodzę do Speak Up. Wybrałem w sumie dlatego, ż…e mam bliziutko. Myslę, ż…e dobrze zrobiłem, bo jestem pozytywnie zaskoczony zajęciami. Odrobina własnej inicjatywy i nie da się nudzić na tym kursie.


To jaki oddział, gdzie i za ile
mmaaddrr
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: katerew » 06 maja 2013, 17:51

Tez duż…o dobrego słyszałam o tej szkole

zaterek pisze:tez tak myślę


pontiac33 pisze:
raczek33 pisze:
marbnam pisze:jak nauka w szkole językowej i w Warszawie to przede wszystkim tfls, najlepsi lektorzy i fajne promocje

Widać to nawet po rankingach
http://www.speak-point.pl/mazowieckie

Popieram też… tam chodzę. Doświadczeni lektorzy, native speakerzy są po prostu profesjonalistami. Przekonałem się, ż…e naprawdę warto.
Polecam TFLS.
Jeśli chodzi o rankingi to tutaj też… są wysoko:
http://www.ocenwszystko.pl/r501,najlepsza-szkola-jezykow-obcych-w-warszawie.html
katerew
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: jaaakaa » 06 maja 2013, 22:55

kiittew pisze:
yandaak pisze:
jugful pisze:
Tak system dualny w English For You rzeczywiście sporo daje, generalnie jakość szkoły wysoka, sporo lat na warszawskim rynku i generalnie wysoko ceniona za to , ze moż…na u nich przełamać bariery w mówieniu.
A tak w kwestii rankingów, stoją wysoko np tutaj

http://opinie-o-szkolach.warszawa.pl/wa ... warszawie/


Robiłem kurs do CAe w English for You, dwa lata temu, teraz zapisałem się na kurs konwersacyjny, native bardzo dobrze ogarnięci, ja akurat nie próbuję innych szkół, gdyż… nie zawiedli właśnie w English for You. Kompaktowe, dobrze zorganizowane grupy, sporo dodatkowych opcji, polecam

Chodzę o miesiąca do English for You, poziom zajęć bardzo wysoki, nasza lektorka Irmina bardzo stara się podziałać z naszym angielskim, tak samo jak Fran nasz Native. Szkoła na wysoki poziomie, obsługa klienta takż…e niczego sobie, polecam English for You


Zapisałam się dziś na kur wakacyjny, fachowa ocena poziomu, zobaczymy jak dalej, ale jak na ten moment mogę stwierdzić, ż…e rozumiem dlaczego maja tak wysokie noty. English For You to bardzo przyjazne miejsce jak dla mnie czywiscie
jaaakaa
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: andi44 » 08 maja 2013, 15:33

katerew pisze:Tez duż…o dobrego słyszałam o tej szkole

zaterek pisze:tez tak myślę


pontiac33 pisze:
raczek33 pisze:
marbnam pisze:jak nauka w szkole językowej i w Warszawie to przede wszystkim tfls, najlepsi lektorzy i fajne promocje

Widać to nawet po rankingach
http://www.speak-point.pl/mazowieckie

Popieram też… tam chodzę. Doświadczeni lektorzy, native speakerzy są po prostu profesjonalistami. Przekonałem się, ż…e naprawdę warto.
Polecam TFLS.
Jeśli chodzi o rankingi to tutaj też… są wysoko:
http://www.ocenwszystko.pl/r501,najlepsza-szkola-jezykow-obcych-w-warszawie.html


Po w sumie 5 semestrach nauki mogę napisać, ze TFLS był dobrym wyborem, który zaowocował, w wyniku również… mojego zaangaż…owania, zdaniem egzaminu FCE. Warto też… skorzystać z oferowanych przez szkołę promocji bezpłatnych konwersacji, a ostatnio nawet darmowych kursów z róż…nych innych języków. Ogólnie szkoła na piątkę:)
andi44
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kiietra » 08 maja 2013, 23:10

Zapisując się 10 miesięcy temu bardzo zależ…ało mi aby naprawić mój angielski tak aby nie czuć strasznego spięcia podczas konwersacji. Chodziłam do kilku warszawski szkół.
Według mojej oceny poziom reprezentowany przez English For You należ…y do bardzo wysokich. Już… po kilku tygodniach zajęć miałam okazję poczuć, ż…e wreszcie coś z angielski troszkę drgnęło. Nasza polska lektorak z pasja i umiejętnościami bardzo starała się przygotować nas do częśći konwersacyjnej, którą prowadził nasz Stanley. Dobrze im to szło, potrafili wzajemnie się uzupełnić podczas kursu.

Obeccnie bardzo serio rozważ…am sobie kurs do FCE w tej szkole w opcji wakacyjnej, osoby które chodziły do tej szkoly w poprzednich kursach wakacyjnych bardzo były zadowolone. Sama to ro rozuniem, po kursie semestraknym w English For You czuję się o wile mocniejsza. Co tu kryć, dobra to szkoła
kiietra
 

Re: angielski na tarasie w promieniach słońca :)

Postautor: kioe » 11 maja 2013, 13:45

AniaEdu pisze:A co byście powiedzieli na naukę na kursie wakacyjnym ze swojego tarasu? Suuper! polecam www.edueduonline.pl - z lektorem (i grupą lub indywidualnie) na ż…ywo, bez straty czasu i bezsensownych dojazdów do szkoły :)
Moż…na ich sprawdzic - robią oczywiscie lekcje próbną za darmo.


Jak to się wykorzystuje w praktyce ???
kioe
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: ferrowww » 16 maja 2013, 7:41

Jednak wolę kontakt face to face
ferrowww
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: blendeer » 21 maja 2013, 20:06

ferrowww pisze:Jednak wolę kontakt face to face


to jednak podstawa
blendeer
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: ameeen » 21 maja 2013, 20:24

Via internet to jednak nie to samo
ameeen
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: wekareka » 21 maja 2013, 21:11

Dobrze zdać FCE to nie jest łatwe zadanie. Wymaga duż…o własnej pracy, dobrej szkoły i lektora która właśnie wie przygotuje Ciebie do takiego egzaminu. Ja chodziłam do TFLS w Warszawie. Moja koleż…anka też… zdała w zeszłym roku po ich kursie. Bardzo podobała mi się oferta tej szkoły i bezpłatne piątkowe konwersacje z nativami. Na egzaminie FCE duż…o punktów dostajesz za speaking, a to właśnie oferuje w szkole TFLS Native Speaker. Polski lektor z którymi są zajęcia w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki po 2 lub 3 godziny robi pozostałe sekcje: gramatyka i ćwiczenia ze słuchu. Szkoła organizuje takż…e MOCK exam, czyli egzamin próbny, który wygląda podobnie jak ten prawdziwy i wtedy moż…na zobaczyć czego jeszcze nie opanowaliśmy aby zdać jak najlepiej .
wekareka
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: ikssyss » 21 maja 2013, 21:49

ja akurat reflektuję w szkole angielskiego, tylko angieskiego, czyli English for You w Warszawie. Jest to miejsce, gdzie cała uwaga skupiona jest właśnie na tym języku.
Chyba jedyna szkoła w Warszawie z taką opcją, dodatkowo dają bonusy w postaci kafejki, super to obmyślili i działa. Przychodzisz sobie na takie spotkanie, dostajesz coś słodkiego za free i gadasz sobie z takim Anglikiem o tym i o tamtym. Same kursy, bardzo dobre, zaplecze szkoły bardzo ok - tablice interaktywne, własne sale.
Wiele osób chwali sobie kursy egzaminacyjne w tej szkole, prawie każ…dy zadaje egzamin. Myślę jednak, ze to załuga opcji, gdzie jednak kurs prowadzi i lektor od gramatyki i rasowy native speaker.
Oczywiście małe grupy, tu warto porównać cenę i ilość osób . W English for you wygląda to fajnie
ikssyss
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: gosiaczek2323 » 21 maja 2013, 22:05

Faktycznie, bardzo fajnie to rozwiazali w TFLS. Pewnie też… dlatego dają gwarancję zdania egzaminów i mają najwyż…szą zdawalność egzaminów FCE, CAE, CPE, GMAT i LCCI :)

wekareka pisze:Dobrze zdać FCE to nie jest łatwe zadanie. Wymaga duż…o własnej pracy, dobrej szkoły i lektora która właśnie wie przygotuje Ciebie do takiego egzaminu. Ja chodziłam do TFLS w Warszawie. Moja koleż…anka też… zdała w zeszłym roku po ich kursie. Bardzo podobała mi się oferta tej szkoły i bezpłatne piątkowe konwersacje z nativami. Na egzaminie FCE duż…o punktów dostajesz za speaking, a to właśnie oferuje w szkole TFLS Native Speaker. Polski lektor z którymi są zajęcia w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki po 2 lub 3 godziny robi pozostałe sekcje: gramatyka i ćwiczenia ze słuchu. Szkoła organizuje takż…e MOCK exam, czyli egzamin próbny, który wygląda podobnie jak ten prawdziwy i wtedy moż…na zobaczyć czego jeszcze nie opanowaliśmy aby zdać jak najlepiej .
gosiaczek2323
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: etyui » 21 maja 2013, 22:32

ikssyss pisze:ja akurat reflektuję w szkole angielskiego, tylko angieskiego, czyli English for You w Warszawie. Jest to miejsce, gdzie cała uwaga skupiona jest właśnie na tym języku.
Chyba jedyna szkoła w Warszawie z taką opcją, dodatkowo dają bonusy w postaci kafejki, super to obmyślili i działa. Przychodzisz sobie na takie spotkanie, dostajesz coś słodkiego za free i gadasz sobie z takim Anglikiem o tym i o tamtym. Same kursy, bardzo dobre, zaplecze szkoły bardzo ok - tablice interaktywne, własne sale.
Wiele osób chwali sobie kursy egzaminacyjne w tej szkole, prawie każ…dy zadaje egzamin. Myślę jednak, ze to załuga opcji, gdzie jednak kurs prowadzi i lektor od gramatyki i rasowy native speaker.
Oczywiście małe grupy, tu warto porównać cenę i ilość osób . W English for you wygląda to fajnie


Czyli pełna specjalizacja, tak to daje efekty
etyui
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: jokater » 21 maja 2013, 22:35

tak, to prawda


gosiaczek2323 pisze:Faktycznie, bardzo fajnie to rozwiazali w TFLS. Pewnie też… dlatego dają gwarancję zdania egzaminów i mają najwyż…szą zdawalność egzaminów FCE, CAE, CPE, GMAT i LCCI :)

wekareka pisze:Dobrze zdać FCE to nie jest łatwe zadanie. Wymaga duż…o własnej pracy, dobrej szkoły i lektora która właśnie wie przygotuje Ciebie do takiego egzaminu. Ja chodziłam do TFLS w Warszawie. Moja koleż…anka też… zdała w zeszłym roku po ich kursie. Bardzo podobała mi się oferta tej szkoły i bezpłatne piątkowe konwersacje z nativami. Na egzaminie FCE duż…o punktów dostajesz za speaking, a to właśnie oferuje w szkole TFLS Native Speaker. Polski lektor z którymi są zajęcia w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki po 2 lub 3 godziny robi pozostałe sekcje: gramatyka i ćwiczenia ze słuchu. Szkoła organizuje takż…e MOCK exam, czyli egzamin próbny, który wygląda podobnie jak ten prawdziwy i wtedy moż…na zobaczyć czego jeszcze nie opanowaliśmy aby zdać jak najlepiej .
jokater
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości