szkoły językowe - Warszawa

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: ttyyrre » 21 maja 2013, 22:44

W wakacje to ja sobie jednak biorę pod uwagę English for you, mają maluteńkie grupy, nastawienie na konwersacje i moż…liwość obcowania i otaczania się jezykiem angielskim. Potrafią nawet osoby, które maja maks blokadę jakoś przekonać do nauki angielskiego.
Dobra szkola, gdyż… część nativów pracuje tam od 12 lat. Polscy lektorzy to obecnie elita w Warszawie, aceny ok
ttyyrre
 


Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: bostero3 » 22 maja 2013, 8:19

Ja w TFLS-ie nie tylko nauczyłam sie poprawnie gramatyki ale tez kominikowania się. Nie mam juz problemu z porozmawianiem w obcym języku i nie myśle podczas rozmowy jaki szyk zdania tylko automatycznie wszystko przychodzi. Bardzo jestem zadowolona z nauki w tej szkole i napewno jeszcze kiedys tam pojde na kurs

jokater pisze:tak, to prawda


gosiaczek2323 pisze:Faktycznie, bardzo fajnie to rozwiazali w TFLS. Pewnie też… dlatego dają gwarancję zdania egzaminów i mają najwyż…szą zdawalność egzaminów FCE, CAE, CPE, GMAT i LCCI :)

wekareka pisze:Dobrze zdać FCE to nie jest łatwe zadanie. Wymaga duż…o własnej pracy, dobrej szkoły i lektora która właśnie wie przygotuje Ciebie do takiego egzaminu. Ja chodziłam do TFLS w Warszawie. Moja koleż…anka też… zdała w zeszłym roku po ich kursie. Bardzo podobała mi się oferta tej szkoły i bezpłatne piątkowe konwersacje z nativami. Na egzaminie FCE duż…o punktów dostajesz za speaking, a to właśnie oferuje w szkole TFLS Native Speaker. Polski lektor z którymi są zajęcia w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki po 2 lub 3 godziny robi pozostałe sekcje: gramatyka i ćwiczenia ze słuchu. Szkoła organizuje takż…e MOCK exam, czyli egzamin próbny, który wygląda podobnie jak ten prawdziwy i wtedy moż…na zobaczyć czego jeszcze nie opanowaliśmy aby zdać jak najlepiej .
bostero3
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: robiie » 22 maja 2013, 9:30

Za całą pewnością moż…na sobie spokojnie brać pod uwagę propozycję English for You, szkoła dobra i to od lat na warszawskim rynku, kadra bardzo sprawdzona, specjalizują się w angielskim, system dualny to ciekawa propozycja, człowiek zapisując się do nich pewność, ze trafi na native speakera w małej grupie. Kontakt z jezykiem jest, nie tylko w postaci robienia zadań z książ…ki, ale przede wszystkim ż…ywy język. Dla mnie to podstawa termatu




ttyyrre pisze:W wakacje to ja sobie jednak biorę pod uwagę English for you, mają maluteńkie grupy, nastawienie na konwersacje i moż…liwość obcowania i otaczania się jezykiem angielskim. Potrafią nawet osoby, które maja maks blokadę jakoś przekonać do nauki angielskiego.
Dobra szkola, gdyż… część nativów pracuje tam od 12 lat. Polscy lektorzy to obecnie elita w Warszawie, aceny ok
robiie
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: aderr11 » 23 maja 2013, 8:52

Okolice Otwocka, moż…e jakieś British School ???
aderr11
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: bakan4 » 23 maja 2013, 15:44

Moja nauka w szkole TFLS trwa od 4 lat. Najpierw korzystałem z kursów ogólnych, gdzie przede wszystkim zależ…ało mi na mówieniu bo planowałem wyjazd do Anglii. Wyniosłem faktycznie duż…o, gdyż… duż…a część kursu była z doświadczonymi Nativami. Zmuszało mnie to do aktywności podczas mówienia. Teraz jestem na kursie do CPE. Duż…o wynoszę z kursu, ale też… mimo wszystko trzeba poświęcić trochę czasu w domu. Zobaczymy wyniki jak będzie Mock Exam  ale jak na tą chwilę polecam szkołę TFLS.
bakan4
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Marcel221 » 23 maja 2013, 21:50

Odnośnie wyboru szkoły językowej należ…y według mnie brać pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim ile lat na rynku, jak liczne są grupki, praktyczny aspekt nauki języka, czyli dostęp do osób z krajów anglojęzycznych i oczywiście cena
Ja tak wybrałem sobie English for You, długo na rynku - 1999 rok założ…enia szkoły. W każ…dej grupce osoba anglojęzyczna, która zajmuje się konwersacjami uzupełniając polskiego lektora. Cena za tak małą grupę bardzo przyjazna. Zwłaszcza, ze dają jeszcze zajęcia w gratisie w formie zaje - fajnego klubiku dyskusyjnego. Przypomina to kafejkę, a uczysz się angielskiego w atmosferze jak człowiek poszedłby do jakiejś knajpki, czegoś takiego nie mają inne szkoły w Wawie. Zamierzam zdać CAE, szkoła bardzo doświadczona w kursach egzaminacyjnych, prawie każ…dy po ich kursie zdaje egzamin. Wiem to po znajomych
Marcel221
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: izabela barecka » 28 maja 2013, 15:36

Rzeczywiście szkoła z bardzo długim staż…em na rynku, szacun
izabela barecka
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: tomekwer » 28 maja 2013, 18:43

Moj wybór był prosty. Wybrałem TFLS w Warszawie. Nie musiałem długo zastanawiac sie nad wyborem szkoły. W warszawie mało jest szkoł które po ukonczeniu kursu wydają zaświadczenia MEN-owskie. Dla mnie to był warunek wybierając szkołe. Oorocz tego mieli tez fajną oferte cenową i dostałem gratisowo kurs języka włoskiego. Grupa z którą chodziłem mała bo 4 osoby, fajny lektor Pan Damian ciekawie prowadził zajecia a w piątki dodatkowo miałem zajęcia z nativem.

bakan4 pisze:Moja nauka w szkole TFLS trwa od 4 lat. Najpierw korzystałem z kursów ogólnych, gdzie przede wszystkim zależ…ało mi na mówieniu bo planowałem wyjazd do Anglii. Wyniosłem faktycznie duż…o, gdyż… duż…a część kursu była z doświadczonymi Nativami. Zmuszało mnie to do aktywności podczas mówienia. Teraz jestem na kursie do CPE. Duż…o wynoszę z kursu, ale też… mimo wszystko trzeba poświęcić trochę czasu w domu. Zobaczymy wyniki jak będzie Mock Exam  ale jak na tą chwilę polecam szkołę TFLS.
tomekwer
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: ikky » 29 maja 2013, 11:14

Marcel221 pisze:Odnośnie wyboru szkoły językowej należ…y według mnie brać pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim ile lat na rynku, jak liczne są grupki, praktyczny aspekt nauki języka, czyli dostęp do osób z krajów anglojęzycznych i oczywiście cena
Ja tak wybrałem sobie English for You, długo na rynku - 1999 rok założ…enia szkoły. W każ…dej grupce osoba anglojęzyczna, która zajmuje się konwersacjami uzupełniając polskiego lektora. Cena za tak małą grupę bardzo przyjazna. Zwłaszcza, ze dają jeszcze zajęcia w gratisie w formie zaje - fajnego klubiku dyskusyjnego. Przypomina to kafejkę, a uczysz się angielskiego w atmosferze jak człowiek poszedłby do jakiejś knajpki, czegoś takiego nie mają inne szkoły w Wawie. Zamierzam zdać CAE, szkoła bardzo doświadczona w kursach egzaminacyjnych, prawie każ…dy po ich kursie zdaje egzamin. Wiem to po znajomych


Idę do English For You, jestem pod wraż…eniem jak moja dziewczyna ogarnęła się z angielskim i to bardzo szybko, mamy kumpla z RPA i gada z nim jak najęta, miała w English For You róż…nych nativów, też… tak chcę !!!
ikky
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: karolina szulc » 29 maja 2013, 11:43

Szukałam długo szkoły która spełni moje oczekiwania. Po rozmowach z koleż…ankami z pracy zapisałam sie na kurs do szkoły TFLS. Za chwilę kończę semestr i na tą chwilę wystawiam szkole TFLS pozytyw.


tomekwer pisze:Moj wybór był prosty. Wybrałem TFLS w Warszawie. Nie musiałem długo zastanawiac sie nad wyborem szkoły. W warszawie mało jest szkoł które po ukonczeniu kursu wydają zaświadczenia MEN-owskie. Dla mnie to był warunek wybierając szkołe. Oorocz tego mieli tez fajną oferte cenową i dostałem gratisowo kurs języka włoskiego. Grupa z którą chodziłem mała bo 4 osoby, fajny lektor Pan Damian ciekawie prowadził zajecia a w piątki dodatkowo miałem zajęcia z nativem.

bakan4 pisze:Moja nauka w szkole TFLS trwa od 4 lat. Najpierw korzystałem z kursów ogólnych, gdzie przede wszystkim zależ…ało mi na mówieniu bo planowałem wyjazd do Anglii. Wyniosłem faktycznie duż…o, gdyż… duż…a część kursu była z doświadczonymi Nativami. Zmuszało mnie to do aktywności podczas mówienia. Teraz jestem na kursie do CPE. Duż…o wynoszę z kursu, ale też… mimo wszystko trzeba poświęcić trochę czasu w domu. Zobaczymy wyniki jak będzie Mock Exam  ale jak na tą chwilę polecam szkołę TFLS.
karolina szulc
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: marek tur1 » 30 maja 2013, 9:18

Mnie najbardziej przekonuje nauka w takiej szkole, gdzie zajecia z native speakreem nie są od czasu do czasu, lecz są zwyczajnie gwarantowane w każ…dej grupie, dlatego też… zapisałem się do ENglish For You, muszę przyznać, ż…e kursy dają duż…ą satysfakcję. Lektorzy motywują do nauki, zawsze przygotowani, zresztą najważ…niejsze, ż…e grupy nieduż…e, a osoby anglojęzyczne mają nie tylko odpowiedni akcent, ale przede wszystkim odpowiednie przygotowani do pracy jako lektor.
Polecam ich klubik dyskusyjny, rzeczywiście roni wrazenie, przytulne miejsce, gdzie moż…na wykorzystać pakiety dodatkowych zajęć
marek tur1
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: ideoloo1 » 02 cze 2013, 12:58

CS pisze:A ja polecam szkołę językową Cityschool.
Właśnie trwają u nich zapisy na semestr zimowy.

W tym roku wprowadzili nowość - poza 60h nauki jest jeszcze 20h konwersacji gratis, a więc fajna sprawa. Ceny spoko - od 649 zł, dodatkowo mają zniż…ki dla studentów.

No i ta lokalizacja - przy samej rotundzie...

Zainteresowanych odsyłam na ich stronę: www.cityschool.pl


Chodził ktoś do nich na wakacje ???
ideoloo1
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: truchut » 02 cze 2013, 18:13

Po w sumie 5 semestrach nauki mogę napisać, ze TFLS był dobrym wyborem, który zaowocował, w wyniku również… mojego zaangaż…owania, zdaniem egzaminu FCE. Warto też… skorzystać z oferowanych przez szkołę promocji bezpłatnych konwersacji, a ostatnio nawet darmowych kursów z róż…nych innych języków. Ogólnie szkoła na piątkę:)
truchut
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: oggo » 02 cze 2013, 21:33

marek tur1 pisze:Mnie najbardziej przekonuje nauka w takiej szkole, gdzie zajecia z native speakreem nie są od czasu do czasu, lecz są zwyczajnie gwarantowane w każ…dej grupie, dlatego też… zapisałem się do ENglish For You, muszę przyznać, ż…e kursy dają duż…ą satysfakcję. Lektorzy motywują do nauki, zawsze przygotowani, zresztą najważ…niejsze, ż…e grupy nieduż…e, a osoby anglojęzyczne mają nie tylko odpowiedni akcent, ale przede wszystkim odpowiednie przygotowani do pracy jako lektor.
Polecam ich klubik dyskusyjny, rzeczywiście roni wrazenie, przytulne miejsce, gdzie moż…na wykorzystać pakiety dodatkowych zajęć


Na studiach kilka osób chodziło do English For You i zadowoleni z efektów, nawet bardzo, kilka osób potem trafiło po ich kursach na Erazmusa , śmigali po angielsku, jednak zajęcia z Nativami pomogły im rzeczywiście sporo.
Tam uczą nie tylko robienia ćwiczonek, ale ogromny nacisk na konwersacje. Zapisuję się na wakacje...
oggo
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: metter » 03 cze 2013, 9:49

Zawsze wyjazd sporo daje
metter
 

Re: Szkoła językjowa Warszawa

Postautor: meddos » 05 cze 2013, 11:28

Liwa26 pisze:Mogę polecić Długi Język, ciekawe zajęcia po których mam wraż…enie, ż…e umiem więcej niż… bym chciała:) Mają ciekawą ofertę i przede wszystkim lektorów! Polecam


Dobra szkoła, zdałem po ich kursie egzamin na studiach - bezstresowo
meddos
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: widdera » 07 cze 2013, 10:54

Jest jeszcze mniejsza, ale całkiem fajna szkółka Manhattan
widdera
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kalka1 » 12 cze 2013, 10:34

widdera pisze:Jest jeszcze mniejsza, ale całkiem fajna szkółka Manhattan


Moż…e trochę wiecej info ???
kalka1
 

kurs angielskiego w wawie - polecam wakacyjny w Tfls

Postautor: sams » 15 cze 2013, 10:07

mnie się podoba kurs wakacyjny w szkole tfls - dobrze dopasowali mi lektora do dynamiki kursu (jest bardzo intensywny) - a cena jest mega niska - za semestr w miesiąc zapłaciłem 550 zł i jeszcze mam gratisowe lekcje z nativem:):)
sams
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: milla11 » 17 cze 2013, 12:35

Ja rozważ…am English For You, cenowo spoczko, ale najważ…niejsze, ż…e w grupie jest jednak gwarancja NAtive Speaker, to mnie przekonuje do sprawy, chodziłam na kilka kursów, a jednak zależ…y mi najbardziej na konwersacjach, a tu widać nacisk jest na tą kwestię spory
milla11
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kiittr » 17 cze 2013, 12:48

ideoloo1 pisze:
CS pisze:A ja polecam szkołę językową Cityschool.
Właśnie trwają u nich zapisy na semestr zimowy.

W tym roku wprowadzili nowość - poza 60h nauki jest jeszcze 20h konwersacji gratis, a więc fajna sprawa. Ceny spoko - od 649 zł, dodatkowo mają zniż…ki dla studentów.

No i ta lokalizacja - przy samej rotundzie...

Zainteresowanych odsyłam na ich stronę: www.cityschool.pl


Chodził ktoś do nich na wakacje ???


Nie są drodzy ??
kiittr
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Zespół GB English » 17 cze 2013, 17:16

Witamy serdecznie!

Jest nam niezmiernie miło, ż…e tak pozytywnie wypowiadacie się na temat naszej szkoły. Teraz, dla Klientów prywatnych mamy specjalną, wakacyjną promocję:

Przyspieszony kurs wakacyjny

25 % taniej

Zajęcia 3xtyg /2h w godzinach 7:00-17:00

Zamiast 480zł płacisz tylko 360 zł/mc

Serdecznie zapraszamy!
Więcej znajdziecie na:
http://gbenglish.pl/oferta


Pozdrawiamy, zespół GB English.
Zespół GB English
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mitroe » 18 cze 2013, 15:22

Czy uczą tylko Callanem ???
mitroe
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: seert » 19 cze 2013, 13:46

W Callanie niezła szkoła to City School
seert
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: dark mark » 20 cze 2013, 12:25

Są dosyć tani
dark mark
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Gość » 23 cze 2013, 9:15

mitroe pisze:Czy uczą tylko Callanem ???


Tak, tylko Metodą Callana. Oczywiście moż…na też… wykupić lekcje konwersacyjne (ogólne lub specyfikacyjne).
Gość
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: meddoww » 25 cze 2013, 11:04

Anonymous pisze:
mitroe pisze:Czy uczą tylko Callanem ???


Tak, tylko Metodą Callana. Oczywiście moż…na też… wykupić lekcje konwersacyjne (ogólne lub specyfikacyjne).


Czy Callanem moż…na przygotować się do FCE
meddoww
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: yoanna567 » 25 cze 2013, 22:16

moim zdaniem szkoła warta uwagi to TFLS, istnieje juz ponad 20 lat i cały czas jest w czołówce warszawskich szkół, ja uważ…am, ż…e to najlepsza szkoła językowa w wawie, zdałam FCE a potem CAE po kursie w TFLS. Teraz chodzę na kurs hiszpańskiego i jestem zachwycona poziomem tej szkoły, idzie mi coraz lepiej :)
yoanna567
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: maddden1 » 02 lip 2013, 11:04

Ja miło spędziłem kurs semestralny w English for You, zajecia bardzo dobrze przygotowane, Pani Kamila tu ogromny ukłon przygotowana zawsze była do zajęć, kurs prowadził takż…e native speaker Stanley, cierpliwy i zawsze dobrze umotywowany do zajęć. Korzystałem sporo z warsztatów, gdyż… zależ…ało mi na dodatkowym impulsie do konwersacji. Polecam system dualny w tej szkole, moż…na nauczyć się języka
maddden1
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: glock » 12 lip 2013, 20:10

ja byłem na kursie przygotowującym do egzaminu TOEFL i mam podobne zdanie o szkole TFLS, bardzo kompetentni lektorzy, doświadczenie i profesjonalizm - to moż…na spotkać w szkole TFLS
glock
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: pacat » 13 lip 2013, 8:59

ja wlasnie skonczylam swoj kurs w tfls i nie mam zadnych uwag, pelen profesjonalizm, mila obslua i fajny lektor


yoanna567 pisze:moim zdaniem szkoła warta uwagi to TFLS, istnieje juz ponad 20 lat i cały czas jest w czołówce warszawskich szkół, ja uważ…am, ż…e to najlepsza szkoła językowa w wawie, zdałam FCE a potem CAE po kursie w TFLS. Teraz chodzę na kurs hiszpańskiego i jestem zachwycona poziomem tej szkoły, idzie mi coraz lepiej :)
pacat
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: arccher » 14 lip 2013, 14:52

maddden1 pisze:Ja miło spędziłem kurs semestralny w English for You, zajecia bardzo dobrze przygotowane, Pani Kamila tu ogromny ukłon przygotowana zawsze była do zajęć, kurs prowadził takż…e native speaker Stanley, cierpliwy i zawsze dobrze umotywowany do zajęć. Korzystałem sporo z warsztatów, gdyż… zależ…ało mi na dodatkowym impulsie do konwersacji. Polecam system dualny w tej szkole, moż…na nauczyć się języka


Polecam jak najbardziej English for You, bardzo stawiają aspekt konwersacyjny, zresztą jakiś czas temu uczył języka mnie Stanley, nic dodać nic ująć, bardzo mocno ciągnął nas z mówieniem, rzeczywiście cierpliwy i wyrozumiały, wiedział co ma robić, lektorką polską, która mnie uczyła była Patrycja, związana ze szkołą więcej niż… 10 lat
arccher
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: magda d--k » 15 lip 2013, 11:10

Wybierając szkołę bierzcie koniecznie pod uwagę ilość osób, dla mnie ideolo to grupki 4 osobowe
magda d--k
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: shinella » 16 lip 2013, 8:49

uważ…am, ż…e najlepszą szkołą językową jest TFLS w Warszawie, nauka w tej szkole to sama przyjemność, grupki bardzo małe, profesjonalni lektorzy i bardzo atrakcyjne ceny
shinella
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mirka11mirka » 16 lip 2013, 10:07

magda d--k pisze:Wybierając szkołę bierzcie koniecznie pod uwagę ilość osób, dla mnie ideolo to grupki 4 osobowe


Właśnie, właśnie ja tak miałam w English for You, gdzie grupki były nieliczne, moż…na było więc mieć komfortowe zajęcia. Szczególnie istotna była niewielka ilość osób w grupie podczas konwersacji z native speakers. Masz czas i moż…liwość pogadania sobie. Ogólnie polecam English for You
mirka11mirka
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: ggttyy » 21 lip 2013, 12:31

magda d--k pisze:Wybierając szkołę bierzcie koniecznie pod uwagę ilość osób, dla mnie ideolo to grupki 4 osobowe


Tak kompaktowa ilość osób, dobre rozwiązanie
ggttyy
 

edueduonline.pl

Postautor: GrzesiekWieclawski » 25 lip 2013, 11:47

Ze swojej strony mogę polecić coś takiego jak szkoła online EduEdu (www / edu edu online / pl). Musiałem pilnie ogarnąć kwestię angielskiego, bo wypadł mi wyjazd do pracy jakieś 2 miesiące temu i miałem miesiąc ż…eby się podszkolić. Znalazłem ich reklamę na FB, umówiłem się na lekcję próbną (jest za free) i zdecydowałem się na zajęcia indywidualne z polską lektorką. Jakość o wiele lepsza niż… Skype, książ…ka i słuchawki gratis, po miesiącu nie wstydziłem się z nikim zagadać w UK. Nadal tam się uczę i polecam. Grzesiek.
GrzesiekWieclawski
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: milla1 » 25 lip 2013, 12:36

ggttyy pisze:
magda d--k pisze:Wybierając szkołę bierzcie koniecznie pod uwagę ilość osób, dla mnie ideolo to grupki 4 osobowe


Tak kompaktowa ilość osób, dobre rozwiązanie


Jeż…eli chodzi naukę jezyka to nie polecam korków - strata czasu i pieniędzy
milla1
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: skwarka00 » 25 lip 2013, 18:12

ja polecam szkołę językową TFLS - jedyna porządna szkoła językowa w Warszawie, świetni lektorzy i wysoki poziom, mi nawet dało się wynegocjować cenę kursu, polecam
skwarka00
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: dastia » 25 lip 2013, 20:31

Styl nauczania, ilość dodatkowych konwersacji, moż…liowość poznania ciekawych ludzi i kosmopolityczna atmosfera sprawiają, ż…e nauka w English For you była dla mnie satysfakcjonująca, muszę przyznać, ż…e odpowiednio przygotowali mnie do zagranicznego wyjazdu, nie czułam dyskomfortu z powodu braku znajomości języka, polecam
PS
Najlepsza native speakerka w tej szkole to dla Mary, zna się na fachu, doświadczona lektorka
dastia
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: fation » 28 lip 2013, 11:48

milla1 pisze:
ggttyy pisze:
magda d--k pisze:Wybierając szkołę bierzcie koniecznie pod uwagę ilość osób, dla mnie ideolo to grupki 4 osobowe


Tak kompaktowa ilość osób, dobre rozwiązanie


Jeż…eli chodzi naukę jezyka to nie polecam korków - strata czasu i pieniędzy


Zgadzam się, lepiej skorzystać np. z konwersacji online ze swoim lektorem, z którym uczysz się w swojej szkole językowej. On łatwiej Cie zrozumie bo pamięta Twoje błędy z zajęć.
fation
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: bettyy1 » 29 lip 2013, 11:21

Jakoś nie lubię kursów on -line
bettyy1
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: allfrreedd » 02 sie 2013, 11:01

Jak już… człowiek upora się z angielski to co dalej, jaki następny język według Was
allfrreedd
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: wekoto-n » 03 sie 2013, 9:41

no i dają dodatkowe godziny z bezpłatnymi konwersacjami z nativem, dla mnie bomba bo wreszcie ktoś pomyslal nie tylko o samej gramatyce ale tez przełamaniu bariery w wymowie. Na pewno jeszcze wroce do tfls na kolejny poziom


shinella pisze:uważ…am, ż…e najlepszą szkołą językową jest TFLS w Warszawie, nauka w tej szkole to sama przyjemność, grupki bardzo małe, profesjonalni lektorzy i bardzo atrakcyjne ceny
wekoto-n
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: wekoto-n » 03 sie 2013, 9:43

no i dają dodatkowe godziny z bezpłatnymi konwersacjami z nativem, dla mnie bomba bo wreszcie ktoś pomyslal nie tylko o samej gramatyce ale tez przełamaniu bariery w wymowie. Na pewno jeszcze wroce do tfls na kolejny poziom


shinella pisze:uważ…am, ż…e najlepszą szkołą językową jest TFLS w Warszawie, nauka w tej szkole to sama przyjemność, grupki bardzo małe, profesjonalni lektorzy i bardzo atrakcyjne ceny
wekoto-n
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: newone1 » 06 sie 2013, 12:54

dastia pisze:Styl nauczania, ilość dodatkowych konwersacji, moż…liowość poznania ciekawych ludzi i kosmopolityczna atmosfera sprawiają, ż…e nauka w English For you była dla mnie satysfakcjonująca, muszę przyznać, ż…e odpowiednio przygotowali mnie do zagranicznego wyjazdu, nie czułam dyskomfortu z powodu braku znajomości języka, polecam
PS
Najlepsza native speakerka w tej szkole to dla Mary, zna się na fachu, doświadczona lektorka


Właśnie i to mi się podoaba w English For You i lektor polski i native speaker i jeszcze warsztaty, dlatego też… mam nadzieję, ż…e i ja się nie zawiodę. Mam zamiar chodzić tam od września, zobaczymy jak będzie
newone1
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: larios123 » 06 sie 2013, 15:08

a dla mnie najwazniejsze to fakt ze akurat szkoła TFLS jako chyba jedyna jeśli chodzi o szkoły w śródmieściu wydaje zaświadczenia z potwierdzeniem z ministerstwa edukacji narodowej a na to teraz zwraca uwagę pracodawca - oryginalne zaświadczenia MEN

wekoto-n pisze:no i dają dodatkowe godziny z bezpłatnymi konwersacjami z nativem, dla mnie bomba bo wreszcie ktoś pomyslal nie tylko o samej gramatyce ale tez przełamaniu bariery w wymowie. Na pewno jeszcze wroce do tfls na kolejny poziom


shinella pisze:uważ…am, ż…e najlepszą szkołą językową jest TFLS w Warszawie, nauka w tej szkole to sama przyjemność, grupki bardzo małe, profesjonalni lektorzy i bardzo atrakcyjne ceny
larios123
 

Re: English For You

Postautor: kiorre11 » 07 sie 2013, 18:14

tomek120956 pisze:Coś zawsze musi Cię przekonać , mnie przekonała atmosfera. Oczywiście,ż…e nie najważ…niejsze są ciasteczka, ale dobrzy lektorzy. Nie uważ…am ,ż…e Speak Up to jedyna szkoła która ma dobrych lektorów.Moja decyzja to warszawski oddział English For You. Odbyło się już… kilka zajęć i jest OK. Oczywiście zobaczymy co dalej


Atmosfera przy nauce języka to waż…na sprawa, musi się chcieć, widac ż…e o to zadabali w English For You
kiorre11
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: prymuska » 08 sie 2013, 14:31

w Warszawie jest wiele szkół językowych, jednak ja ufam tylko jednej szkole TFLS, na innych się zawiodłam, w TFLS pracują profesjonalni lektorzy, ogólnie szkoła ma wysoki poziom, polecam
prymuska
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: maggalenka Trawska » 09 sie 2013, 17:56

Marcel221 pisze:Odnośnie wyboru szkoły językowej należ…y według mnie brać pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim ile lat na rynku, jak liczne są grupki, praktyczny aspekt nauki języka, czyli dostęp do osób z krajów anglojęzycznych i oczywiście cena
Ja tak wybrałem sobie English for You, długo na rynku - 1999 rok założ…enia szkoły. W każ…dej grupce osoba anglojęzyczna, która zajmuje się konwersacjami uzupełniając polskiego lektora. Cena za tak małą grupę bardzo przyjazna. Zwłaszcza, ze dają jeszcze zajęcia w gratisie w formie zaje - fajnego klubiku dyskusyjnego. Przypomina to kafejkę, a uczysz się angielskiego w atmosferze jak człowiek poszedłby do jakiejś knajpki, czegoś takiego nie mają inne szkoły w Wawie. Zamierzam zdać CAE, szkoła bardzo doświadczona w kursach egzaminacyjnych, prawie każ…dy po ich kursie zdaje egzamin. Wiem to po znajomych


Mam podobne odczucia i wraż…enia po kursach w English For You, szkoła posiada dobrze ogarniętą kadrę zarówno lektorów od grmatyki, ale przede wszystkim królują native speakers, którzy jednak zmuszają cię do konwersowania, jak się jeszcze wpada na warsztaty i korzysta kosmopolitycznej atmosfery to wszystko jest jak się patrzy i chce się człowiekowi uczyć języka
maggalenka Trawska
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości