szkoły językowe - Warszawa

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

zdany fce

Postautor: donias » 16 wrz 2011, 19:11

Jestem baaaardzo zadowolona z nauki angielskiego w tfls-ie. PO kursie do fce egzamin był prosty. Bardzo jestem zadowolona. Napewno bym sobie bez kursu nie poradziła. Owszem czasami było cięzko, bo lektorką była wymagająca, ale potrafiła zmobilizować i przekazać wiedzę. Polecam kazdemu kto chce zdawać FCE
donias
 


Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: hortka » 19 wrz 2011, 19:08

widze zroznicowane opinie, ale w sumie to normalne, ż…e zachwalamy te szkoły do których chodziliśmy i które się sprawdziły. ja też… należ…ę do zwolenników speakupa.ja znalazlam tam swoje miesce, odnalazlam sie w tamtym programie nauczania, bez wahania jek bede miala wiekszy budzet zapisze sie na kolejny poziom.
hortka
 

Zdecydowanie głosuję na tfls

Postautor: AnnaOOO » 19 wrz 2011, 23:25

Mój głos oddaję na tfls. Dla mnie zajęcia w tfls bardzo sie podobały. Trafiłam na dobrego lektora. Dojazd na zajęcia też… był bardzo dogodny ( ulica Polna ). W tym roku bedę kontynuowac naukę w tfls na kursie fce. Wszystkim polecam.
AnnaOOO
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: goliat234 » 20 wrz 2011, 15:56

moja lista

1)www.cambridge.com.p

2) www.englishforyou.pl

3) www.archibald.pl

4) www.wsc.edu.pl

5)profi lingua.pl

6)www.tfls.com.pl

6)www.wsc.pl
goliat234
 

fce zdany na A po kursie w tfls

Postautor: derutak » 21 wrz 2011, 4:32

Dzięki szkole tfls zdałem egzamin FCE na A!!!!. Polecam szkołe tfls w Warszawie.
derutak
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Gość » 21 wrz 2011, 19:16

Róż…ni ludzie mają róż…ne wymagania, a co za tym idzie potrzeby i moż…liwości. Wydaje mi się, ż…e najbardziej efektywne są zajęcia indywidualne z lektorem, a najlepiej z native speakerem. W szkole HappyHours prowadzą takie kursy. Na tyle tym tle wyróż…niają się od innych szkół, których pełno w Warszawie. Ale po więcej info zajrzyj na ich strone, wpisz sobie po prostu w wyszukiwarce HappyHours
Gość
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Goros » 23 wrz 2011, 4:49

Hej, ja chodzilem na angielski do Europejskiej Akademii Dyplomacji, ze wzgledu na kierunek studiow i zainteresowania - politologia ;). Z tym ze bylem swiadom wyboru...jesli chodzi o jezyk, to jestem zadowolony, duzo przydatnej wiedzy, nie tylko klepanie slowek, ale duzo konwersacji i tematycznych zajec.
Goros
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: grono12 » 24 wrz 2011, 18:36

Każ…dy patrzy swoją miarą , kązdy trochę czego innego oczekuje ja zdecydowanie polecam English For You za ich system moblizujący do konwersacji, zdecydowanie są liderami na rynku wśród szkoł stawiających na mówienie, moż…na jeszcze polecić Cambridge
grono12
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: funfela11 » 24 wrz 2011, 18:38

Dopisuje do listy pygmaliona



1)www.cambridge.com.p

2) www.englishforyou.pl

3) www.archibald.pl

4) www.wsc.edu.pl

5)profi lingua.pl

6)www.tfls.com.pl

6)www.wsc.pl
funfela11
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kadet123 » 24 wrz 2011, 20:02

Dla mnie liczy się tylko Profi lingua i Archibald
kadet123
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: sdłuchaczka12 » 27 wrz 2011, 15:31

English For You w Warszawie to dla mnie dobra opcja, duż…o konwersacji na przełamanie barier w mówieniu, genialny pomysł na klubik dyskusyjny w afrykańskim stylu, gdzie odbywają sie dodatkowe fakultety. Oczywiście moż…na polecić jeszcze np Cambrdge i WSC. W Cambrdge mają bardzo profesjonalnych Nativów
sdłuchaczka12
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: bajeczny12 » 28 wrz 2011, 15:37

Trudno odnależ…ć najlepszą szkoe, dzisiaj konkurencja zmusiła firmy językowe do niekonwencjonalnych rozwiązań. Osobiście chodziłem w Warszawie do English For You, TFls i WSc. Generalnie zadowolony byłem z usług tych 3 firm.
bajeczny12
 

dla mnie tfls

Postautor: manabaz » 29 wrz 2011, 0:43

dla mnie dobra była tfls. Chodziłam do archi i niestety źle trafiłam. Grupa była ż…le dobrana. Ciągle były pytania od innych i wracalismy sie z materiałem. Strata czasu.
manabaz
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: romans123 » 29 wrz 2011, 18:27

Dla każ…dego coś dobrego, mam dobre doświadczenie z English For You w Warszawie, bardzo pomogli mi przełamać opory w rozmowie, małe grupki i zajęcia z Nativami to działa, nawet bardzo...
Polecam takż…e ich dodatkowe fakultety z Nativami.
Znam osoby zadowolone ze Speak up, gdyż… oferowany jest dość elastyczny system zajęć, moż…na chodzić jak się chce.
romans123
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: lauriers » 03 paź 2011, 21:32

Chodziłam do tfls-u na hiszpański. Bardzo fajna szkoła. Miły i pomocny lektor. Wiem ze to są dobrze wydane pieniądze. Pozdrawiam
lauriers
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: dzielnic » 04 paź 2011, 22:33

Jak kolega powyzej - tez bralem udzial w Europejskiej Akademii Dyplomacji i tez chodzilem tam na angielski. Udalo mi sie zdac egzamin resortowy, wiec jak najbardziej polecam. Akurat mi pasowaly godziny i dojazd.
dzielnic
 

pozytywny

Postautor: Gość » 07 paź 2011, 15:59

Popieram osoby piszące o English for You w Warszawie, zajęcia w małych grupkach + miła atmosfera + Nativi + dodatkowe konwersacje +super klubik dyskusyjny = pokonanie oporów w mówieniu. Głosy na plus Academy o New York takż…e popieram
Gość
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: rebeka23 » 11 paź 2011, 18:05

A ja chodziłam do szkoły TFLS. Mogę powiedzieć ż…e mają świetnych fachowców i wysoką zdawalność egzaminów. Rewelacja
rebeka23
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: laik123 » 11 paź 2011, 20:53

English For You dobre kursy do egzaminów CAE, FCE, sprawdza sie bardzo dualny system i małe grupki, wybierając pamiętajmy o liczebności grup, te powyż…ej 10 osób są mało efektywne. English For You oprócz zajęć z Natvem zawsze organizuje małe grupki i to się sprawdza. Szkoła oczywiście organizuje mock testy i to waż…ne ,ze moż…emy sprawdzić swój poziom. Jestem na tak
laik123
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: khas » 02 lis 2011, 19:23

chodzilam do SU, konwersacje wymiatają :)
khas
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: olewak » 20 lis 2011, 6:52

a ja mam gdzieś języki i co Wy na to
olewak
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: loki » 22 lis 2011, 6:59

Bzdura dzisiaj be języków nie dosatniesz pracy
loki
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kinjia » 23 lis 2011, 2:14

1) mobile English

2) archibald

3) www.wsc.edu.pl

4) www.tfls.com.pl

5) profit lingua


Reszta sie nie liczy.
kinjia
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: zdziwiony » 23 lis 2011, 17:58

Nie wiem jak ktoś moze zapominac o wsc, szkoła bardzo profesjonalnie działająca od wielu lat, wykwalifikowani lektorzy.

Mój ranknig przedstawia się tak i te szkoły są dłuźej niż… 10 lat na rynku

www.wsc.edu.pl

www.englishforyou.pl

www.cambridge.com.pl

www.archibald.pl

www.profilngua.pl
zdziwiony
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kinjia » 23 lis 2011, 19:39

Moze i sa "dłuźej" na rynku, ale to nie znaczy, ze sa lepsze. Mobile bije wszystkie na glowe, mimo ze to jest relatywnie nowa placowka edukacyjna. Mobile English na pierwszym miejscu, pozniej dlugo nic, pozniej dopiero archibald.
kinjia
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: banownik » 19 gru 2011, 23:35

co za róż…nica czy szkoła ma mniej czy więcej lat na rynku. najważ…niejsze, ż…eby robiła to, za co płace, czyli porządnie uczyła. chodzę do speak up od ponad roku i na tle dwóch pozostałych szkół, do których chodziłem, ta wypada naprawdę dobrze.
banownik
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Marek12223 » 20 gru 2011, 14:48

Dla mnie ma znaczenie jak długo jest szkoła na rynku, ale to nie wszystko. Najważ…niejsze są metody i liczebność grup. Przygotowywałem się do FCE w English For You i uważ…am, ż…e wiedzą jak to robić. Miałem super Nativa z USA, oraz polską lektorkę Beatę Kamińską, bardzo dobra para.
Marek12223
 

dla mnie TFLS uczą najlepiej do egzaminów

Postautor: korner3 » 21 gru 2011, 5:26

A dla mnie TFLS uczą najlepiej. Uczyłem się u nich do fce i cae dlatego wiem co mówie. Dobra szkoła z wieloletnim doświadczeniem.
korner3
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: zebra8 » 13 sty 2012, 4:10

Wybierając szkołę kierowałam się rankingami i zdecydowałam sie własnie na TFLS. Mija już… semestr nauki i muszę przyznac ż…e dokonałam właściwego wyboru. W grupie mam 5 osób dzięki czemu częsciej kazdy moze uczestniczyc w zajeciach i są bardziej efektywne. Dodatkowo chodzę na konwersacje z nativem. Bardzo fajny pomysł. Dzieki temu moż…na przełamac się w mówieniu. Polecam
zebra8
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: jarum » 18 sty 2012, 16:23

Wybór zawsze musi być starannie dokonany
jarum
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: wlosiekdsa » 27 sty 2012, 7:33

a to akurat racja, to ż…e mają duż…ą ilośc lektoró bardzo pomaga. Mnie spodobało się tez to, ż…e praktycznie gwarantują ci zdanie egzaminu co przy zdawaniu prawniczych certyfikatów ma ogromne znaczenie
wlosiekdsa
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Romana » 27 sty 2012, 16:06

Mój mąż… wykupił kurs przygotowujący to CAE w Mobile Tutor. Póki co jest w połowie kursu, ale bardzo mu się podoba. Ma zajęcia indywidualne, lektorka przyjeż…dż…a do nas do domu i nie zdziera z niego jak inne szkoły tego typu. Całe zajęcia są po angielsku z naciskiem na komunikacje, a to bardzo waż…ne, zwłaszcza przed egzaminem ;) Gdyby nie to, ż…e do urodziwych nie należ…y, byłabym skłonna uwierzyć, ż…e kurs mu się tak podoba z innych względów, pozajęzykowych ;)
Romana
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: rozad » 06 lut 2012, 9:17

oj o tym mobile tour już… swoje słyszałem.. cież…ko jest dopilnować godzin a czasem w ogóle nie przyjeż…dż…ają mimo ż…e są umówieni. Wiesz.. ja jednak wole szkoły, tylko sprawdzone oczywiście jak wspomniane tfls np
rozad
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Marta Roglaska » 06 lut 2012, 17:24

Jestem dosyć krótko w Warszawie, więc mogę akurat wypowiedzieć się tylko o jednej szkole angielskiego. Od trzech miesięcy chodzę do English for You. Moim problemem zawsze było mówienie, gdyż… w Lublinie miałam lekcje w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Niestety było to klasyczne robienie kolejnych zadań z książ…ki. Chodząc do English for You podoba mi się, ż…e mam w grupce 2 lektorów polskiego od gramatyki i Nativa od mówienia. To jest według mnie skuteczne.
Marta Roglaska
 

KURS GRATIS W TFLS

Postautor: margolcia765 » 06 lut 2012, 17:43

Ja mogę polecić świetną szkołę TFLS w WArszawie. Mają teraz super promocję. Przy zapisie na kurs drugi kurs gratis.
margolcia765
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: cebulka1 » 08 lut 2012, 17:19

Marta Roglaska pisze:Jestem dosyć krótko w Warszawie, więc mogę akurat wypowiedzieć się tylko o jednej szkole angielskiego. Od trzech miesięcy chodzę do English for You. Moim problemem zawsze było mówienie, gdyż… w Lublinie miałam lekcje w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Niestety było to klasyczne robienie kolejnych zadań z książ…ki. Chodząc do English for You podoba mi się, ż…e mam w grupce 2 lektorów polskiego od gramatyki i Nativa od mówienia. To jest według mnie skuteczne.


Z mojego punktu widzenia jedna z ciekawszych metod oferuje własnie English For You.
Dla wielu osób bardzo moż…e się sprawdzić metoda Callana, kilka lat temu bardzo popularna
cebulka1
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mikkow » 09 lut 2012, 6:12

Zawsze najważ…niejsze jest podejście lektora
mikkow
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: klojka » 10 lut 2012, 7:50

mikkow pisze:Zawsze najważ…niejsze jest podejście lektora


A niestety tu bywa róznie
klojka
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: krossw » 13 lut 2012, 6:55

Czy zawsze lektor,który dostaje wysokie wynagrodzenie jest dobry ???
krossw
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: ananaska » 14 lut 2012, 0:25

optuję za speak up. w porządku kursy, zajęcia w sympatycznej atmosferze. :)
ananaska
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: bartek2 » 15 lut 2012, 2:50

Właśnie atmosfera jest najważ…niejsza, dlatego to co stworzyli w English For You w Wawie bardzo mi odpowiada. Z jednej strony tablice interaktywne fajnie wspierające kurs, z drugiej kameralne zajęcia z Nativamiw ich klubiku dyskusyjnym niczym jak w knajpce. Przygotowuje się do CAE i generalnie podoba mi się w tej szkole. Moż…na sporo skorzystać z kursów w tej szkole
bartek2
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: alisak » 20 lut 2012, 4:56

Widac, ze w Wawie wybór sporawy
alisak
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: shled » 25 lut 2012, 15:13

Kolezanka poleciłą mi kurs FCE w szkole TFLS w Warszawie. Zapisałam się w październiku i przyznam ż…e to dobry wybór. Niskie ceny, dobra lokalizacja bo w śródmieściu. Przy zapisie dostałąm też… pakiet darmowych konwersacji z nativem. Bardzo podobają mi się te zajęcia. Teraz wiem gdzie zapisać się w przyszłości na CPE. :)
shled
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Mariusz Lawiński » 27 lut 2012, 0:25

bartek2 pisze:Właśnie atmosfera jest najważ…niejsza, dlatego to co stworzyli w English For You w Wawie bardzo mi odpowiada. Z jednej strony tablice interaktywne fajnie wspierające kurs, z drugiej kameralne zajęcia z Nativamiw ich klubiku dyskusyjnym niczym jak w knajpce. Przygotowuje się do CAE i generalnie podoba mi się w tej szkole. Moż…na sporo skorzystać z kursów w tej szkole


Uważ…am, ż…e metoda proponowana przez English For You według mojej oceny należ…y do jednej z najbardziej skutecznych. To ze w każ…dej grupie jest Native bardzo sprzyja i motywuje do mówienia, fajnie, ze moż…na poznać Nativów z róż…nych krajów, to bardzo pozytywnie urozmaica zajęcia.
Mariusz Lawiński
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: olik12 » 27 lut 2012, 2:10

Metoda, metodą, liczy sie takż…e samozaparcie
olik12
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: soul6 » 27 lut 2012, 21:03

a dla innych liczy sie efekt. TFLS daje gwarancję zdania egzaminu a to jest istotne.
soul6
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: alakaw » 29 lut 2012, 2:33

W Wawce dla mnie zawsze podobało sie w English For You , przygotowywali mnie do egzaminu FCe, ten system dualny to dobra metoda
alakaw
 

Teraz wiem ż…e dokonałam właściwego wyboru.

Postautor: koboon » 29 lut 2012, 4:50

Chciałam zdać GMAT. Zastanawiałam się nad wyborem szkoły. Był to trudny wybór bo w Warszawie szkół językowych jest duzo. Ostatecznie zdecydowałam się zapisać do TFLS. Przekonała mnie rozmowa z metodykiem tej szkoły oraz opinie znajomych. Jestem już… po egzaminie. Zdałam go pozytywnie. Teraz wiem ż…e dokonałam właściwego wyboru.
koboon
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Alekasdra Malnowska » 04 mar 2012, 6:21

Według mnie English For You w Warszawie to jedna z najkorzystniejszych opcji na angielki, lekcje z Travisem z USA super podszkoliły mnie w gadce a to jet najważ…niejsze, dobra szkoła
Alekasdra Malnowska
 

J121

Postautor: Gość » 06 mar 2012, 16:38

Alekasdra Malnowska pisze:Według mnie English For You w Warszawie to jedna z najkorzystniejszych opcji na angielki, lekcje z Travisem z USA super podszkoliły mnie w gadce a to jet najważ…niejsze, dobra szkoła


Taki sposób nauki według mnie jest dosyć ciekawy
Gość
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości