szkoły językowe - Warszawa

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: natalinka000 » 10 sie 2013, 9:57

2 lata temu byłam w Londynie ze znajomymi pojechaliśmy pozwiedzać, nie przypuszczałam ż…e tak ci꿅ko będzie mi przełamać barierę językową, myślałam ż…e znam angielski na tyle dobrze, ż…eby swobodnie się porozumiewać, ale niestety nic nie mogłam z siebie wykrztusić, znajomi wszystko ogarnęli na szczęście, postanowiłam coś z tym zrobić i po powrocie zaczęłam szukać szkoły językowej, mój research w necie wskazał, ż…e wiarygodną i porządną szkołą w Warszawie jest TFLS. Zapisałam się więc do tej szkoły, to był dobry wybór, konwersacje z native speakerem rozwiązały mój problem :) teraz już… swobodnie mówię po angielsku, jestem pewna siebie i szczęśliwa :)
natalinka000
 


Re: English For You

Postautor: esttre » 13 sie 2013, 17:52

karny123 pisze:Dla osób chcących przełamać bariery w gadce moż…na spróbować w English For You, kursy zdecydowanie pomagają ogarnąć kwestię mówienia. Dodatkowo moż…na wykupić jakiś kurs internetowy, fajnie to działa jako uzupełnienie


Też… na tym mi bardzo zależ…y, którzy native speaker English for You cię uczyli, mam zamiar zapisać się do tej szkoły na kursik od września. W przyszłym tygodniu idę na rozmowę kwalifikującą, ciekawe na jakim jestem poziomie.
esttre
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: diior » 19 sie 2013, 12:15

fajna ta metoda dualna, moż…e sie zapiszę
diior
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: marikala » 20 sie 2013, 12:35

A Callan to warto ???
marikala
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: homelent » 20 sie 2013, 19:15

Tez bylam w podobnej sytuacji tylko ze na wczasach we wloszech w bergamo. Po powrocie poszlam na kurs. Teraz juz moge pojechac i bez problemu porozmawiac z wloska obsluga i ludzmi na plazy. Super sprawa.


natalinka000 pisze:2 lata temu byłam w Londynie ze znajomymi pojechaliśmy pozwiedzać, nie przypuszczałam ż…e tak ci꿅ko będzie mi przełamać barierę językową, myślałam ż…e znam angielski na tyle dobrze, ż…eby swobodnie się porozumiewać, ale niestety nic nie mogłam z siebie wykrztusić, znajomi wszystko ogarnęli na szczęście, postanowiłam coś z tym zrobić i po powrocie zaczęłam szukać szkoły językowej, mój research w necie wskazał, ż…e wiarygodną i porządną szkołą w Warszawie jest TFLS. Zapisałam się więc do tej szkoły, to był dobry wybór, konwersacje z native speakerem rozwiązały mój problem :) teraz już… swobodnie mówię po angielsku, jestem pewna siebie i szczęśliwa :)
homelent
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: misztalek » 21 sie 2013, 11:56

Miałem spory problem z angielskim, wiedziałem, ż…e mam szansę na awans, ale trzeba będzie znać angielski. Posłuchałem się kumpla i zapisałem sie do English for You. Kurs był bardzo ciekawie prowadzony. Nie był monotonny. Sporo zajęc prowadził Amerykanin Chad, duż…ą role w mojej edukacji odegrała takze Patrycja, bardzo sprawdziła się w nauce. Były testy, jednak motywacja musi być. Fajne były dodatkowe spotkania i konwersacje w klubiku English For You, zacząłem mówić a w robocie widzę ż…e moż…e jednak coś drgnie, bo dobry angielski to podstawa
misztalek
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: ihhoor » 28 sie 2013, 12:15

Wiem coś o tym, bez jezyka nie ma roboty
ihhoor
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: chyla44 » 10 wrz 2013, 18:20

mnie bardzo podobał się kurs w szkole TFLS, był to kurs przygotowawczy do FCE, podoba mi się to, ż…e szkoła organizuje dodatkowe bezpłatne konwersacje z native speakerem, mnie to bardzo pomogło w zdobyciu pewności siebie i płynności wypowiedzi
chyla44
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: klossar » 13 wrz 2013, 11:29

misztalek pisze:Miałem spory problem z angielskim, wiedziałem, ż…e mam szansę na awans, ale trzeba będzie znać angielski. Posłuchałem się kumpla i zapisałem sie do English for You. Kurs był bardzo ciekawie prowadzony. Nie był monotonny. Sporo zajęc prowadził Amerykanin Chad, duż…ą role w mojej edukacji odegrała takze Patrycja, bardzo sprawdziła się w nauce. Były testy, jednak motywacja musi być. Fajne były dodatkowe spotkania i konwersacje w klubiku English For You, zacząłem mówić a w robocie widzę ż…e moż…e jednak coś drgnie, bo dobry angielski to podstawa


Kto cię uczył, jakich lektorów miałeś, jacy native speakers ogarniali Twoj kurs
klossar
 

Re: su

Postautor: klossar » 13 wrz 2013, 11:31

anka90 pisze:chodziłam do speak up. nie jest jakoś drogo bo około 200zł miesięcznie. no i zapłatę masz rozłoż…oną na raty. zajęcia są rózne. konwersacje, nauka z książ…ką i też… lekcje przy komputerze


Jak długo chodziłeś do Speak Upu, jak wyglądała sprawa elastyczność zajęć
klossar
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: sylllabus » 16 wrz 2013, 16:43

W tej szkole to jest bardzo elastycznie, więc jak dla mnie bardzo dobrze
sylllabus
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: anetazabec » 16 wrz 2013, 19:13

Potwierdzam, tfls ma fajne promocje z tym darmowym drugim językiem

homelent pisze:Tez bylam w podobnej sytuacji tylko ze na wczasach we wloszech w bergamo. Po powrocie poszlam na kurs. Teraz juz moge pojechac i bez problemu porozmawiac z wloska obsluga i ludzmi na plazy. Super sprawa.


natalinka000 pisze:2 lata temu byłam w Londynie ze znajomymi pojechaliśmy pozwiedzać, nie przypuszczałam ż…e tak ci꿅ko będzie mi przełamać barierę językową, myślałam ż…e znam angielski na tyle dobrze, ż…eby swobodnie się porozumiewać, ale niestety nic nie mogłam z siebie wykrztusić, znajomi wszystko ogarnęli na szczęście, postanowiłam coś z tym zrobić i po powrocie zaczęłam szukać szkoły językowej, mój research w necie wskazał, ż…e wiarygodną i porządną szkołą w Warszawie jest TFLS. Zapisałam się więc do tej szkoły, to był dobry wybór, konwersacje z native speakerem rozwiązały mój problem :) teraz już… swobodnie mówię po angielsku, jestem pewna siebie i szczęśliwa :)
anetazabec
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: ggittre » 17 wrz 2013, 11:25

Maiłem wielką szansę na wyjazd do Kanady, ale był jeden warunek - przełamię blokadę w mówieniu, szukałem, wybierałem i ostatecznie zachęcony tym co osiągnęła kuzynka wybrałem sobie English For You. 6 miesięcy kursu sprawiło, ż…e potrafiłem duż…o lepiej i swobodniej poslugiwać się angielskim w konwersacjach, myslę, ze to ogromna zasługa naszego native speakera, dodatkowych warsztatów tematycznych, plusem były takż…e zajęcia z polską lektorką, która wykładała całą gramatykę, system dualny to fajna sprawa jak dla mnie
ggittre
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: sorekos » 17 wrz 2013, 13:26

szkoła od lat już… działa i mają stałych klientów. Ja z m꿅em chodziłam do TFLS na kurs angielskiego a teraz mam zamiar zapisać córkę. Wiem ż…e nadal trzymają wysoki poziom.

anetazabec pisze:Potwierdzam, tfls ma fajne promocje z tym darmowym drugim językiem

homelent pisze:Tez bylam w podobnej sytuacji tylko ze na wczasach we wloszech w bergamo. Po powrocie poszlam na kurs. Teraz juz moge pojechac i bez problemu porozmawiac z wloska obsluga i ludzmi na plazy. Super sprawa.


natalinka000 pisze:2 lata temu byłam w Londynie ze znajomymi pojechaliśmy pozwiedzać, nie przypuszczałam ż…e tak ci꿅ko będzie mi przełamać barierę językową, myślałam ż…e znam angielski na tyle dobrze, ż…eby swobodnie się porozumiewać, ale niestety nic nie mogłam z siebie wykrztusić, znajomi wszystko ogarnęli na szczęście, postanowiłam coś z tym zrobić i po powrocie zaczęłam szukać szkoły językowej, mój research w necie wskazał, ż…e wiarygodną i porządną szkołą w Warszawie jest TFLS. Zapisałam się więc do tej szkoły, to był dobry wybór, konwersacje z native speakerem rozwiązały mój problem :) teraz już… swobodnie mówię po angielsku, jestem pewna siebie i szczęśliwa :)
sorekos
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: MarciNiszysz » 17 wrz 2013, 18:52

Też… sobie chwalę TFLS uczęszczam tam fajne mają metody nauczania, promocje również….





________________
Polecam wyjazdy integracyjne warszawa warto sprawdzić !
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2013, 9:11 przez MarciNiszysz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MarciNiszysz
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2013, 12:24

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kkliiu » 18 wrz 2013, 11:55

ggittre pisze:Maiłem wielką szansę na wyjazd do Kanady, ale był jeden warunek - przełamię blokadę w mówieniu, szukałem, wybierałem i ostatecznie zachęcony tym co osiągnęła kuzynka wybrałem sobie English For You. 6 miesięcy kursu sprawiło, ż…e potrafiłem duż…o lepiej i swobodniej poslugiwać się angielskim w konwersacjach, myslę, ze to ogromna zasługa naszego native speakera, dodatkowych warsztatów tematycznych, plusem były takż…e zajęcia z polską lektorką, która wykładała całą gramatykę, system dualny to fajna sprawa jak dla mnie


W 6 mieisęcy to moż…na sporo poprawić język
kkliiu
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: miillkaa » 23 wrz 2013, 11:27

Yates pisze:Najlepsze jest British Council i Language Study Center.


Dlaczego tak sądzisz ???
miillkaa
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: ZeuS 1.9TDI » 24 wrz 2013, 19:54

i tak speak up jest bezkonkurencyjny super lektorzy i ceny za kurs w sam raz
ZeuS 1.9TDI
 

?

Postautor: Sylwiaa80 » 25 wrz 2013, 15:42

Ja szukam jakiejś szkoły w Warszawie najlepiej na Żoliborzu, bo zależ…y mi na tym ż…eby było blisko. Ostatnio niedaleko mnie powstała nowa szkoła bliss.cool na ul. Zajączka. W ten weekend mają dni otwarte i będzie moż…na przyjść do nich za darmo na lekcje. Skoro nic to nie kosztuje to zamierzam sie wybrać tam i sprawdzić. A czy ktoś z was słyszał coś o tej szkole? Jeśli coś wiecie to prosze o info, bo jakoś mam straszny problem w wybraniem czegoś dla siebie :)
Sylwiaa80
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: fokas » 26 wrz 2013, 19:27

prymuska pisze:w Warszawie jest wiele szkół językowych, jednak ja ufam tylko jednej szkole TFLS, na innych się zawiodłam, w TFLS pracują profesjonalni lektorzy, ogólnie szkoła ma wysoki poziom, polecam

jestem tego samego zdania
fokas
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: vacant » 28 wrz 2013, 11:17

ggittre pisze:Maiłem wielką szansę na wyjazd do Kanady, ale był jeden warunek - przełamię blokadę w mówieniu, szukałem, wybierałem i ostatecznie zachęcony tym co osiągnęła kuzynka wybrałem sobie English For You. 6 miesięcy kursu sprawiło, ż…e potrafiłem duż…o lepiej i swobodniej poslugiwać się angielskim w konwersacjach, myslę, ze to ogromna zasługa naszego native speakera, dodatkowych warsztatów tematycznych, plusem były takż…e zajęcia z polską lektorką, która wykładała całą gramatykę, system dualny to fajna sprawa jak dla mnie


Ile trzeba chodzić do English For You (jestem na A2) aby przełamać się z mówieniem, widzę ż…e szkoła na to stawia i chcę się do niej właśnie zapisąć
vacant
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: timonneq » 01 paź 2013, 8:53

Ja ufam sprawdzonym szkołom z renomą, dlatego na kurs chodzę do szkoły TFLS, która jest już… długo na rynku. Kurs prowadzony bez zarzutów, profesjonalni lektorzy, polecam pana Olszewskiego
timonneq
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: valllid » 02 paź 2013, 10:37

vacant pisze:
ggittre pisze:Maiłem wielką szansę na wyjazd do Kanady, ale był jeden warunek - przełamię blokadę w mówieniu, szukałem, wybierałem i ostatecznie zachęcony tym co osiągnęła kuzynka wybrałem sobie English For You. 6 miesięcy kursu sprawiło, ż…e potrafiłem duż…o lepiej i swobodniej poslugiwać się angielskim w konwersacjach, myslę, ze to ogromna zasługa naszego native speakera, dodatkowych warsztatów tematycznych, plusem były takż…e zajęcia z polską lektorką, która wykładała całą gramatykę, system dualny to fajna sprawa jak dla mnie


Ile trzeba chodzić do English For You (jestem na A2) aby przełamać się z mówieniem, widzę ż…e szkoła na to stawia i chcę się do niej właśnie zapisąć


Chodziłem do English For You zaczynając właśnie na A2, bariera mówienia relatywnie ustąpiła dosyć szybko, jednak sposób prowadzenia zajęć i duż…a ilość konwersatoriów zrobiła swoje. Teraz już… kończę w ENglish for You B2 i szykuję się do FCE, mam więc spore doświadczenie z tą szkołą
valllid
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: witek2 » 03 paź 2013, 10:25

Bariera mówienia i jej pokonanie to też… sprawa dosyć indywidualna
witek2
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: ooterko » 09 paź 2013, 17:01

witek2 pisze:Bariera mówienia i jej pokonanie to też… sprawa dosyć indywidualna


ja sporo skorzystałam na kursie wyjazdowym na Malcie
ooterko
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: taka-tam » 18 paź 2013, 7:32

Ja z kolei wolę Lang, również… mają małe grupy i świetna kadrę. Jestem zadowolona, o uczą konkretnej skupiają się nawet na detalach. Tłumacza porządnie. Mój młodszy brat zapisuje się teraz na grupę wakacyjna. Oferują kilka modułów, każ…dy z innym programem.. My zapisaliśmy brata na wszystkie 4, podszkoli się porządnie.. Przed rozpoczęciem kursu miał rozmowę z metodykiem, który sprawdził jego poziom i zweryfikował gdzie się nadaje. Godni polecenia.
taka-tam
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Agnieszaka. T. » 18 paź 2013, 10:53

Widzę, ze jest kilka szkół w Warszawie, które ciszą się renomą, ale ja od września wybrałam razem z chłopakiem English For You i jesteśmy bardzo zadowoleni, fajnie lektorzy nawiązują kontakt z nami. Trafiliśmy na super native z Anglii, pełen profesjonalizm w pdejściu. Wymaga i motywuje. Kamila, polska lektorka doskonale przygotowuje nas do konwersacji. Właśnie w English For You ruszyły dodatkowe konwersacje, duż…y wybór terminów i fajna atmosfera tych spotkań. Widać, ze English for You stawia na mówienie.
Agnieszaka. T.
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mamam2 » 04 lis 2013, 13:28

Konwersacje to najważ…niejsza sprawa, aby posługiwać się angielskim w praktyce, dlatego warto brać szkoły, gdzie są native speakers
mamam2
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Caarooo » 13 lis 2013, 13:57

tak czytam komentarze ize swojej strony bardzo polecam MME, swietni lektorzy, mila atmosfera, extra ciekawe lekcje. najlepsza ze szkol jezykowych do jakich chodzilam.
a cae zdalam bez najmniejszych problemow
Caarooo
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: stickers » 16 lis 2013, 11:06

Czy warto chodzić do Pygmaliona w Warszawie ???
stickers
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: weeryyl » 21 lis 2013, 16:57

stickers pisze:Czy warto chodzić do Pygmaliona w Warszawie ???


Są spoko i to bardzo
weeryyl
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: prokep » 24 lis 2013, 16:54

mamam2 pisze:Konwersacje to najważ…niejsza sprawa, aby posługiwać się angielskim w praktyce, dlatego warto brać szkoły, gdzie są native speakers


potwierdzam, dlatego ja na kurs chodzę do szkoły TFLS, gdzie do kursu dostałem gratis 60 godzin konwersacji z nativem
prokep
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mar-lena » 05 gru 2013, 12:44

Agnieszaka. T. pisze:Widzę, ze jest kilka szkół w Warszawie, które ciszą się renomą, ale ja od września wybrałam razem z chłopakiem English For You i jesteśmy bardzo zadowoleni, fajnie lektorzy nawiązują kontakt z nami. Trafiliśmy na super native z Anglii, pełen profesjonalizm w pdejściu. Wymaga i motywuje. Kamila, polska lektorka doskonale przygotowuje nas do konwersacji. Właśnie w English For You ruszyły dodatkowe konwersacje, duż…y wybór terminów i fajna atmosfera tych spotkań. Widać, ze English for You stawia na mówienie.


Zamierzam właśnie zapisać się na kurs do English For You, wydaje mi się, ze taki model kursu z dwoma lektorami to moż…e dać spore korzyści
mar-lena
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: enjoyas » 02 sty 2014, 20:37

glock pisze:ja byłem na kursie przygotowującym do egzaminu TOEFL i mam podobne zdanie o szkole TFLS, bardzo kompetentni lektorzy, doświadczenie i profesjonalizm - to moż…na spotkać w szkole TFLS


potwierdzam, szkoła TFLS to profesjonalna placówka
enjoyas
 

Re: English For You

Postautor: karrek » 05 sty 2014, 17:30

karny123 pisze:Dla osób chcących przełamać bariery w gadce moż…na spróbować w English For You, kursy zdecydowanie pomagają ogarnąć kwestię mówienia. Dodatkowo moż…na wykupić jakiś kurs internetowy, fajnie to działa jako uzupełnienie


Oj ta bariera w mówieniu to rzeczywiście największa bolączka, dlatego też… stawiam na takie szkoły, które stawiają na konwersacje
karrek
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: raponsil » 05 sty 2014, 23:01

Niedawno rozpoczął się mój kurs w TFLS i mogę z czystym sumieniem polecić szkołę TFLS. Lektorzy bardzo dobrze podchodzą do zajęć, duż…o dodatkowych materiałów, native speakerzy potrafią odpowiednio poprowadzić konwersacje.
raponsil
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kitter » 13 sty 2014, 13:05

W Warszawie bardzo wysoko stoją kursy w English For You, mnie przekonali, ż…e nauka języka moż…e być nie tylko efektywna, ale takż…e przyjemna, nacisk na konwersacje jest sprawą podstawową w tej szkole. Ja chodzę do tej szkoły ponieważ… przekonała mnie koleż…anka, która bardzo poprawiła jezyk
kitter
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kornisz » 18 sty 2014, 17:05

Jest kilka dobrych szkół w Wawie, bo konkurencjajest ogromna na rynku
kornisz
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Mateuszku » 21 sty 2014, 11:48

Rzeczywiście, konkurencja w Wawie jest duż…a. Ja mogę polecić szkołę Peritus. z tego co wiem są od dawna na rynku, a sama szkoła jest naprawdę fajna. Duż…y plus za lektorów, mocno motywują do mówienia, wprowadzają fajną atmosferę. I ceny.... bardzo konkurencyjne ;)
Mateuszku
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: annaka-po » 26 sty 2014, 15:05

kornisz pisze:Jest kilka dobrych szkół w Wawie, bo konkurencjajest ogromna na rynku


Zawsze znajomy też… moż…e podpowiedzieć co i gdzie
annaka-po
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kama261 » 27 sty 2014, 11:27

Dla mnie TFLS to dobra i sprawdzona warszawska szkoła , jak dla mnie sprawdzili się w stu procentach, pomimo ż…e jestem antytalentem językowym bardzo poprawiłam zarówno język w mowie i gramatyce.
kama261
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kamil_XXXX » 28 sty 2014, 15:45

Fragment usunięty przez administratora.
kamil_XXXX
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 28 sty 2014, 15:36

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kiittel » 31 sty 2014, 13:44

kitter pisze:W Warszawie bardzo wysoko stoją kursy w English For You, mnie przekonali, ż…e nauka języka moż…e być nie tylko efektywna, ale takż…e przyjemna, nacisk na konwersacje jest sprawą podstawową w tej szkole. Ja chodzę do tej szkoły ponieważ… przekonała mnie koleż…anka, która bardzo poprawiła jezyk


Kto cię uczył, kogo polecasz???
kiittel
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Gość » 04 lut 2014, 20:00

A jak wyglądają ceny TFLS w stosunku do konkurencji? Duż…o droż…ej? Sporo dobrego o tej szkole tutaj przeczytałem. Jestem już… prawie przekonany.
Gość
 

RAQDQJWAsMIk

Postautor: Jake » 05 lut 2014, 5:55

It's like you're on a mioissn to save me time and money!
Jake
 

WiNgUqnunfghIDxtC

Postautor: Arry » 05 lut 2014, 7:21

Finnidg this post has solved my problem
Arry
 

khXkVlgbMDZpuByaZ

Postautor: Vasilisa » 05 lut 2014, 8:53

wrz10Qlczas tak zdecydowanie kpskeia, pierwsza czż„Ă´ż‡Ăľż„ĂĄ miaż‡Äa fajny klimat jednak to co siż„Ă´ dziaż‡Äo potem szkoda czasu. oglż„Ă–dam to chyba tylko, ż‡źeby zobaczyż„ĂĄ ż‡źaż‡Äosny finaż‡Ä
Vasilisa
 

NHSFWBkEvkny

Postautor: Chubby » 05 lut 2014, 11:48

Wow! Great to find a post with such a clear megsase!
Chubby
 

vFLnPqaJYkFW

Postautor: Yoshiyuki » 05 lut 2014, 12:39

This was so helpful and easy! Do you have any artilces on rehab?
Yoshiyuki
 

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: karelko11 » 12 lut 2014, 12:25

Porządnie przykładają się na nauczania języka w ENglish for You, grupki bardzo małe, dobrze rozdzielona praca między polskiego lektora i native speakera. Dzięki temu zajęcia nie są nudne, lecz dynamicznie prowadzone. Jest gramatyka, są testy robione przez lektora polskiego, ale przede wszystkim są spotkania z native speakers które pomagają w sprawie przełamania barier w mówieniu. Dodatkowy bonus szkoły to pogadanki po angielsku z native spekaers w formie caffe. Polecam
karelko11
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2014, 20:24


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości