szkoły językowe - Warszawa

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: tymulka2223 » 16 lut 2014, 19:10

Rzeczywiście nauka języka musi być odpowiednio zbalansowana.
tymulka2223
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2014, 18:18


Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Kum81 » 18 lut 2014, 15:07

Kursy w English For You są wg mnie bezkonkurencyjne.
Kum81
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 18 lut 2014, 14:58

odp

Postautor: Feliks » 10 mar 2014, 10:14

A orientujecie się jak przebiegają kursy angielskiego w Żaku? (zak.edu.pl ?) .
Pytam, bo widzę ż…e mają zapisy online i bez ż…adnych opłat za wpisowe, a ja po pierwsze nie jestem aktualnie przy kasie, a muszę angielski podszkolić, a pod drugie nie wiem jak się czasowo wyrobię, a nie chcę ż…eby mnie wyrzucili za jedną czy dwie przypadkowe nieobecności

?
Feliks
newbie
 
Posty: 20
Rejestracja: 12 kwie 2013, 15:05

TFLS

Postautor: veraros » 22 mar 2014, 9:32

Spodobało mi się jak uczą w szkole TFLS. Byłam na lekcji próbnej i zapisze się do nich na kurs. Bardzo chcę poprawić mówienie i moż…e zdać jakiś egzamin w przyszłości. Generalnie jestem zdecydowana na tę szkołę, przyjaciółka ze studiów chodziła kilka lat temu i efekty uzyskała bardzo dobre, przede wszystkim mówi i to dobrze. Jakich polecicie konkretnych lektorów, interesują mnie opinie ogólnie o kursach, ale takż…e o polskich lektorach od gramatyki i Nativach od mówienia. Dzięki
veraros
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2014, 9:26

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: terlek » 08 kwie 2014, 12:16

karelko11 pisze:Porządnie przykładają się na nauczania języka w ENglish for You, grupki bardzo małe, dobrze rozdzielona praca między polskiego lektora i native speakera. Dzięki temu zajęcia nie są nudne, lecz dynamicznie prowadzone. Jest gramatyka, są testy robione przez lektora polskiego, ale przede wszystkim są spotkania z native speakers które pomagają w sprawie przełamania barier w mówieniu. Dodatkowy bonus szkoły to pogadanki po angielsku z native spekaers w formie caffe. Polecam


Nauka w English For You rzeczywiście zrównoważ…ona, otrzymuje sie dawkę gramatyki za którą odpowiada polski lektor, ale spora część zajęc to konwersacje prowadzone przez osoby anglojęzyczne. Lubię korzystać z warsztatów konwersacyjnych,, które sprawiają, ż…e kursy są uzupełnione o róż…ne fajne pogadanki po angielsku
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

sprawdzać, sprawdzać, sprawdzać! :)

Postautor: Julka_Ja » 14 kwie 2014, 13:05

Zawsze najlepiej jest wszystko sprawdzić - próbne darmowe lekcje to podstawa. Dla mnie to było waż…ne, w końcu inwestuje w to kasę.
Tak zrobiłam zanim zapisałam się do EduEduOnline, jestem bardzo zadowolona :)
Zdarzało mi się wcześniej róż…nie trafiać - później ma to orgoooomne znaczenie jaki jest lektor - nie wiem jak inni, ale ja wolę wiedzieć, ż…e nikt mnie głupot nie uczy i lektor jest profesjonalny.
Julka_Ja
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 14 kwie 2014, 10:15

Re: sprawdzać, sprawdzać, sprawdzać! :)

Postautor: SebaOlo » 14 kwie 2014, 16:25

Potwierdzam - też… przerobiłem paru 'lektorów', którzy o uczeniu nie mieli pojecia zanim trafiłem do fajnej szkoły :)


Julka_Ja pisze:Zawsze najlepiej jest wszystko sprawdzić - próbne darmowe lekcje to podstawa. Dla mnie to było waż…ne, w końcu inwestuje w to kasę.
Tak zrobiłam zanim zapisałam się do EduEduOnline, jestem bardzo zadowolona :)
Zdarzało mi się wcześniej róż…nie trafiać - później ma to orgoooomne znaczenie jaki jest lektor - nie wiem jak inni, ale ja wolę wiedzieć, ż…e nikt mnie głupot nie uczy i lektor jest profesjonalny.
SebaOlo
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2014, 16:22

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Karolka9 » 15 kwie 2014, 12:06

Ja również… szukam opinii na temat intensywnego kursu języka angielskiego - Warszawa: http://www.berlitz.pl/pl/warszawa_ul_nowogrodzka/. Czy ktoś z Was był na takim kursie? Jakie są Wasze opinie na ten temat? Pytam, ponieważ… bardzo zainteresował mnie ich program oraz metoda nauczania, która kładzie nacisk przede wszystkim na rozwój płynnego i sprawnego mówienia w języku angielskim. Chcę wybrać się na taki kurs angielskiego, ponieważ… lepszy angielski przyda mi się w mojej pracy.
Awatar użytkownika
Karolka9
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2014, 7:20

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: klimek84 » 19 kwie 2014, 7:23

Chciałem podzielic sie swoja opinią o TFLS. Chodziłem semestr i zdecydowanie polecam. Szkoła bardzo nowoczesna pomimo tradycyjnych metod nauczania. Bardzo duż…o jest zajęć w tygodniu bo miałem 2 razy w tygodniu po 2 godziny ( wtorek i czwartek ) plus dodatkowo w piątek zajecia z nativem. Szkoła ta daje gwarancje zdania egzaminów , więc jesli ktoś szykuje się na egzamin to polecam. Oprocz tego posiada nowoczesny system w którym na stronie mozna zalogowac sie i zobaczyc w systemie jak kogos nie bylo co było na zajeciach, jak jest zadana praca domowa oraz kontaktowac sie poprzez ten system z lektorem który moze wyjaśnić kwestie które są problematyczne. Osobiście polecam TFLS.
klimek84
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2014, 7:16

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: stardul » 21 kwie 2014, 10:28

Wiele razy zaczynałem kursy, potem przerwa, zapominałem. Od brata dowiedziałem się o English For You i jak się okazało to była dobra informacja. Wreszcie lektorzy, którzy prowadzili kursy potrafili do mnie dotrzeć. Polska lektorka Patrycja prowadziła cześć gramatyczną, robiła sporo dodatkowych materiałów ze stron BBC. Natomiast Jonathan z UK konwersował z nami jak się patrzy, dostałem sporo warsztatów konwersacyjnych, polecam English for you
stardul
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2014, 10:22

szkoły

Postautor: SebaOlo » 28 kwie 2014, 14:10

Chodziłem kiedyś do Berlitz i było ok. Mają jakąś swoją metodę. Ale jak dla mnie nic niezwykłego - porównywalnie z innymi dobrymi szkołami, a duż…o droż…ej. Teraz 'chodzę' do EduEduOnline i póki co - jest super :) Główny nacisk jest na mówienie - zajęcia są w małych grupach (tak jak ja) albo indywidualnie z tego co wiem.

Karolka9 pisze:Ja również… szukam opinii na temat intensywnego kursu języka angielskiego - Warszawa: http://www.berlitz.pl/pl/warszawa_ul_nowogrodzka/. Czy ktoś z Was był na takim kursie? Jakie są Wasze opinie na ten temat? Pytam, ponieważ… bardzo zainteresował mnie ich program oraz metoda nauczania, która kładzie nacisk przede wszystkim na rozwój płynnego i sprawnego mówienia w języku angielskim. Chcę wybrać się na taki kurs angielskiego, ponieważ… lepszy angielski przyda mi się w mojej pracy.
SebaOlo
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2014, 16:22

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: snetnkaa » 30 kwie 2014, 9:46

stardul pisze:Wiele razy zaczynałem kursy, potem przerwa, zapominałem. Od brata dowiedziałem się o English For You i jak się okazało to była dobra informacja. Wreszcie lektorzy, którzy prowadzili kursy potrafili do mnie dotrzeć. Polska lektorka Patrycja prowadziła cześć gramatyczną, robiła sporo dodatkowych materiałów ze stron BBC. Natomiast Jonathan z UK konwersował z nami jak się patrzy, dostałem sporo warsztatów konwersacyjnych, polecam English for you


Właśnie najgorzej jak ktoś robi sobie długą przerwę w nauce języka
snetnkaa
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2014, 9:39

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: maepppka » 14 maja 2014, 13:48

Najważ…niejsze, aby nauka była w małych grupach, dobrze, aby te grupki były dobrane poziomem i wiekiem słuchacza
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

szkoły językowe warszawa - opinie

Postautor: maepppka » 15 maja 2014, 14:56

karelko11 pisze:Porządnie przykładają się na nauczania języka w ENglish for You, grupki bardzo małe, dobrze rozdzielona praca między polskiego lektora i native speakera. Dzięki temu zajęcia nie są nudne, lecz dynamicznie prowadzone. Jest gramatyka, są testy robione przez lektora polskiego, ale przede wszystkim są spotkania z native speakers które pomagają w sprawie przełamania barier w mówieniu. Dodatkowy bonus szkoły to pogadanki po angielsku z native spekaers w formie caffe. Polecam


Jeż…eli chodzi o opinie o szkołach językowych to moja o English For You jest pozytywna. Znają się na tematyce prowadzenia kursów, zawsze są one starannie dobierane, waż…ne ż…e słuchacze są w podobnym wieku, atmosfera zajęć bardzo przyjazna. Native speakers pochodzą z róż…nych anglojęzycznych krajów, więc moż…na poznać wiele odmian angielskiego
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: szkoły językowe warszawa - opinie

Postautor: maepppka » 15 maja 2014, 14:59

Liczy się takż…e udział metodyków, którzy sprawują piecze nad poziomem zajęć
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: piotrek5467 » 18 maja 2014, 18:59

Ponoć sporo osób chodzi do TFLS ale nie wiem jak tam z poziomem
piotrek5467
junior fellow
 
Posty: 196
Rejestracja: 12 cze 2013, 17:00

Re: szkoły językowe warszawa - opinie

Postautor: kolek12 » 19 maja 2014, 9:37

maepppka pisze:Liczy się takż…e udział metodyków, którzy sprawują piecze nad poziomem zajęć


Chodząc do English for You zajęcia zawsze były pod stałym nadzorem metodycznym, dzięki temu poziom kursu był bardzo wysoki. Dotyczy to zajęć konwersacyjnych z native speakers i lektorów polskich od gramatyki
kolek12
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2014, 9:30

Re: szkoły językowe warszawa - opinie

Postautor: warrecckka » 21 maja 2014, 10:38

kolek12 pisze:
maepppka pisze:Liczy się takż…e udział metodyków, którzy sprawują piecze nad poziomem zajęć


Chodząc do English for You zajęcia zawsze były pod stałym nadzorem metodycznym, dzięki temu poziom kursu był bardzo wysoki. Dotyczy to zajęć konwersacyjnych z native speakers i lektorów polskich od gramatyki


Jeż…eli chodzi o szkoły językowe to waż…ne, aby rzeczywiście były wizytacje metodyczne
warrecckka
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 maja 2014, 10:10

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: treggol23 » 27 maja 2014, 9:15

Nadzór metodyczny musi jednak być
treggol23
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 27 maja 2014, 8:51

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: borman » 03 cze 2014, 11:42

Przy wyborze szkoły językowej proponuje zerknąć sobie na ranking szkół w Warszawie, to cenna wskazówka

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: terlikk » 09 cze 2014, 9:40

Oczywiście cenowo moż…na wybrać tańszą szkołę, ale ogólnie stosunek jakości do ceny bardzo dobrze wypadają spotkania w English for you, mała grupa+ połowa kursu z native spekaers+ warsztaty w formie kafejki dyskusyjnej
terlikk
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 09 cze 2014, 9:31

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: robekas » 12 cze 2014, 10:55

piotrek5467 pisze:Ponoć sporo osób chodzi do TFLS ale nie wiem jak tam z poziomem


poziom w TFLS jest bardzo wysoki, lektorzy są wymagający, sporo zdają do domu ale to później procentuje
robekas
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 cze 2014, 18:54

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: terlikk » 24 cze 2014, 18:40

borman pisze:Przy wyborze szkoły językowej proponuje zerknąć sobie na ranking szkół w Warszawie, to cenna wskazówka

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html


Widzę, ż…e na wysoko się ma tutaj English for You, całkowicie to rozumiem, gdyż… poziom placówki jest wysoki, stabilna kadra lektorów, niektórzy pracują kilkanaście lat np Pani Patrycja i Pani Mary.
terlikk
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 09 cze 2014, 9:31

Re: szkoły językowe warszawa - opinie

Postautor: terlikk » 30 lip 2014, 13:17

maepppka pisze:Liczy się takż…e udział metodyków, którzy sprawują piecze nad poziomem zajęć


Każ…da szanująca się szkoła ma metodyka
terlikk
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 09 cze 2014, 9:31

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: trawek11 » 08 sie 2014, 9:42

Wybierać trzeba tylko takie szkoły, które specjalizują sie w angielskim
trawek11
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2014, 9:30

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: makkroo1 » 19 sie 2014, 10:20

Polecam tylko duż…e i sprawdzone placówki
makkroo1
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2014, 9:53

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: drawek12 » 23 sie 2014, 17:35

Wcale jeż…eli chodzi o Warszawę wybór szkół nie jest aż… tak duż…y
drawek12
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2014, 17:29

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: markckaa1 » 28 sie 2014, 11:33

stardul pisze:Wiele razy zaczynałem kursy, potem przerwa, zapominałem. Od brata dowiedziałem się o English For You i jak się okazało to była dobra informacja. Wreszcie lektorzy, którzy prowadzili kursy potrafili do mnie dotrzeć. Polska lektorka Patrycja prowadziła cześć gramatyczną, robiła sporo dodatkowych materiałów ze stron BBC. Natomiast Jonathan z UK konwersował z nami jak się patrzy, dostałem sporo warsztatów konwersacyjnych, polecam English for you


Bardzo ciekawe są kursy konwersacyjne w English For You, bardzo duż…o wnoszą, gdyż… rzeczywiście wykorzystywane są materiały BBC i Cnn
markckaa1
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2014, 10:59

A czemu nauka w domu?

Postautor: bernackaw » 01 wrz 2014, 11:45

A nie lepiej zapisać się na lekcję? W tej chwili jest tego tak duż…o do wyboru, zajęcia nie są już… takie drogie jak kiedyś. Ja chodziłam Cityschool pół roku i widzę znaczną poprawę, dopiero teraz uczę się sama w domu, rozmawiam z ludźmi przez skype po angielski, bo wiadomo to trzeba szkolić cały czas. Ale moim zdaniem lepiej jest zacząć od kursu. Niech Cię chociaż… nakierują odpowiednio.
bernackaw
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2014, 11:33

jaka szkola w warszawie

Postautor: krupagabryska » 02 wrz 2014, 10:20

Kurcze trudno jest tak doradzic komus jaka szkole w Warszawie ma wybrac. Po pierwsze jest tego mnostwo a po drugie kazdy z nas ma inne potrzeby nauczania. Jeden nie umie nic, inny podstawy a trzeci biegle mówi ale brak mu motywacji zeby uczyc sie samemu i chce isc do szkoly. Ja chodziłam do Cityschool, zapisalam sie na podstawy bo bylam straszna noga i jestem zadowolona, a teraz ucze sie juz sama w domu. Ostatnio widzialam ze maja fajne krotkie tematyczne kursy i zastanawiam się czy się nie zapisać. Moim zdaniem dobrze sie uczyc w domu i szkolic a co jakiś czas jednak wybrac sie na lekcje do szkół. Zwlaszcza ze w tej chwili angielski jest nam niezbędny.
krupagabryska
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2014, 10:15

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: maepppka » 10 wrz 2014, 14:49

Zdane CAE i to wysoko, według mnie English for You to szkoła, gdzie jednak nacisk na mówienie sprawia, ż…e nawet kurs egzaminacyjny jest ciekawy, szkoła dysponuje dobrą kadrą, która jest dobrze przygotowana. Wiele osób pracuje tam dłuż…ej niż… 10 lat, polecam Chada. Grupki małe, dobrze dobrane
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: melak » 21 wrz 2014, 16:28

Dobra i skuteczna szkoła to zdecydowanie TFLS. Chodziłam do tej szkoły na kurs CAE i oceniam ją bardzo wysoko. Lektorka profesjonalnie prowadziła zajęcia, każ…da minuta lekcji była odpowiednio wykorzystana. Polecam
melak
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2014, 16:06

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: markckaa1 » 02 paź 2014, 11:17

maepppka pisze:Zdane CAE i to wysoko, według mnie English for You to szkoła, gdzie jednak nacisk na mówienie sprawia, ż…e nawet kurs egzaminacyjny jest ciekawy, szkoła dysponuje dobrą kadrą, która jest dobrze przygotowana. Wiele osób pracuje tam dłuż…ej niż… 10 lat, polecam Chada. Grupki małe, dobrze dobrane


Rzeczywiście lektorzy z długim starzem
markckaa1
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2014, 10:59

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: snetnkaa » 19 paź 2014, 17:57

Zachęcam do rankkingu to cenna wskazówka co i kiedy wybrać

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... rszawie.ht
snetnkaa
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2014, 9:39

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: keity » 28 paź 2014, 19:15

Od kilku lat chodzę na kursy do szkoły TFLS. Bardzo poprawiłam swój angielski dzięki nauce w tej szkole. Zaczynałam od podstaw a teraz jestem na kursie advanced :) i mam zaliczone dwa egzaminy cambridge, zdecydowanie polecam TFLS
keity
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2014, 19:06

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: buhaj11 » 31 paź 2014, 17:39

Ja chodziłem do Długiego Języka, gorąco polecam każ…demu, kto chce poprawić swój angielski, albo uczy się do egzaminów lub kursów
buhaj11
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2014, 17:35

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: trybik333 » 27 lis 2014, 11:14

Hej, jakieś opinie o Speak Up? Mam zamiar chodzić na Puławską, ale umowy jeszcze nie podpisałem:) Jak tam uczą według waszej opinii?
trybik333
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2014, 11:10

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: burza90 » 29 lis 2014, 20:23

Po kursie w TFLS dostałam prawdziwego kopa do nauki języka . Grupki starannie dobrane pod względem wieku i poziomu. Zajęcia z jednej strony ukierunkowane na speaking, czyli konwersacje, ale także sporo się pisze i są robione zadania ze słuchu. Szkoła zapewnia egzaminy próbne jak się chce zdawać certyfikat. Polecam!
burza90
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2014, 20:20

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: eyde » 27 gru 2014, 20:40

potwierdzam tfls ma dobrych lektorów :spoko:
eyde
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2014, 20:08

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mollerwee2 » 11 sty 2015, 18:04

Tak jeżeli ktoś jest zmotywowany, aby mówić po angielsku można bardzo serio wziąc pod uwagę English For You, jak dla mnie najlepsza placówka, która bardzo potrafi nauczyć mówić, dlaczego, z własnego doświadczenia wiem, ze jak jest NAtive Speaker, to rozmowa musi się nakręcać, musisz mówić a o to najbardziej nam chodzi. Chodząc do English For You podoba mi się, ze polski jest i polski lektor, który wprowadza temat, a potem jest rozmowa z Nativem, super sprawa
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: markckaa1 » 09 lut 2015, 11:26

A co LCCI
markckaa1
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2014, 10:59

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: wroobel22 » 03 kwie 2015, 20:46

burza90 pisze:Po kursie w TFLS dostałam prawdziwego kopa do nauki języka . Grupki starannie dobrane pod względem wieku i poziomu. Zajęcia z jednej strony ukierunkowane na speaking, czyli konwersacje, ale także sporo się pisze i są robione zadania ze słuchu. Szkoła zapewnia egzaminy próbne jak się chce zdawać certyfikat. Polecam!


potwierdzam i również polecam TFLS a szczególnie konwersacje
wroobel22
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 03 kwie 2015, 20:29

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: markckaa1 » 07 kwie 2015, 7:42

Długi staż na warszawskim rynku sprawia, ze rzeczywiście English for You jest liderem jeżeli chodzi o kursy językowe. Przede wszystkim mi bardzo odpowiada forma dualna zajęć, która polega na współpracy lektorów. Zarówno lektor od gramatyki i native speaker dokładają wszelkich starań aby zajęcia były prowadzone wzajemnie się uzupełniając. Ważny jest klimat zajęć, gdyż grupki są kameralne. Dobrze się sprawdzają dodatkowe warsztaaty konwersacyjne w kafejce szkoły. Polecam, dużo speakingu
markckaa1
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2014, 10:59

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: eyde » 10 maja 2015, 10:34

jak chcecie się nauczyć języka to najlepiej zapisać się do szkoły, tam nauczą porządnie. Najważniejsze są podstawy, później samemu można szlifować swój język. Ja byłem na zerowym poziomie języka angielskiego, w dzisiejszych czasach to wstyd. Zapisałem się do szkoły TFLS i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Uczyłem się w małej grupce więc i nie stresowałem się za bardzo. Lektorzy byli bardzo pomocni, dostawałem tez materiały do domu, żeby sobie poćwiczyć. Bardzo dużo nauczyłem się w tej szkole. Polecam TFLS!
eyde
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2014, 20:08

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: borman » 11 maja 2015, 13:51

Jest kilka dobrych szkół, ale jak widać w tym rankingu prowadzi English for You, duża zasługa specjalizacji w angielskim

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najleps ... zawie.html
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Danio29 » 12 maja 2015, 14:38

Wysokie piąte miejsce zajmuje szkoła empik school warta polecenia gdzie sporo się nauczyłem na kursie angielskiego.
Danio29
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2015, 16:45

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: waldi9 » 09 cze 2015, 21:34

eyde pisze:jak chcecie się nauczyć języka to najlepiej zapisać się do szkoły, tam nauczą porządnie. Najważniejsze są podstawy, później samemu można szlifować swój język. Ja byłem na zerowym poziomie języka angielskiego, w dzisiejszych czasach to wstyd. Zapisałem się do szkoły TFLS i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Uczyłem się w małej grupce więc i nie stresowałem się za bardzo. Lektorzy byli bardzo pomocni, dostawałem tez materiały do domu, żeby sobie poćwiczyć. Bardzo dużo nauczyłem się w tej szkole. Polecam TFLS!


Jestem tego samego zdania.
waldi9
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 09 cze 2015, 15:38

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: snetnkaa » 11 cze 2015, 11:22

Wielką przyjemność sprawił mi kurs w English For You, szczególnie wartościowe okazały się w moim przypadku dodatkowe spotkania w kafejce English For You, można poznać tam bardzo ciekawych native speakers, którzy pochodzą z różnych zakątków świata, dzięki temu można nie tylko się wygadać ale dowiedzieć się bardzo wiele o anglojęzycznym świecie
snetnkaa
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2014, 9:39

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: krajesiae » 03 sie 2015, 15:19

Dla mnie bez wątpienia najskuteczniejszą placówką jest akredytowana przez ministerstwo szkoła TFLS.
krajesiae
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 03 sie 2015, 14:46

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: terlek » 02 wrz 2015, 16:07

snetnkaa pisze:Wielką przyjemność sprawił mi kurs w English For You, szczególnie wartościowe okazały się w moim przypadku dodatkowe spotkania w kafejce English For You, można poznać tam bardzo ciekawych native speakers, którzy pochodzą z różnych zakątków świata, dzięki temu można nie tylko się wygadać ale dowiedzieć się bardzo wiele o anglojęzycznym świecie


Też bardzo podciągnąłem mój angielski chodząc właśnie do English For You. Jak dla mnie opcja lektor polski od gramatyki i native speaker od konwersacji to najlepsze rozwiązanie na naukę języka. Jest solidna dawka struktur językowych z polskim lektorem i oczywiście niesamowita ilość konwersacji z native speaker. Mozna tak poukładać sobie angielski
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości