szkoły językowe - Warszawa

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: karolinazaw » 02 wrz 2015, 20:19

krajesiae pisze:Dla mnie bez wątpienia najskuteczniejszą placówką jest akredytowana przez ministerstwo szkoła TFLS.


ja też polecam TFLS muszę powiedzieć że zajęcia w tej szkole są naprawdę prowadzone profesjonalnie i na wysokim poziomie. Więc jeśli ktoś chce naprawdę czegoś nauczyć się to tylko wybierajcie szkoły mające akredytację MEN a nie pseudo szkółki.
karolinazaw
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 02 wrz 2015, 18:59


Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: borman » 16 wrz 2015, 16:59

Ja znowu jestem w English For You, ponieważ od jakiegoś czasu chodzę do dej szkoły i widzę u siebie duży postęp szczególnie w płynności mówienia nie chcę zmieniać szkoły. Jest bardzo kosmopolitycznie, poznałem wielu lektorów z różnych stron świata. Nie tylko ćwiczy się z nimi mówienie, ale można dużo dowiedzieć się o świecie i kulturze. Atmosfera jest bardzo sprzyjająca nauce, gdyż grupy są niezwykle kalmeralne
borman
newbie
 
Posty: 41
Rejestracja: 03 cze 2014, 11:30

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: magdakow252 » 09 paź 2015, 10:42

Ja chodzę na kurs do szkoły TFLS w Warszawie. Serdecznie Wam polecam, kurs jest świetny, to pewnie dzięki prowadzącemu lektorowi. Bardzo ciekawe zajęcia i miła atmosfera.
magdakow252
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2015, 10:27

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: nikola136 » 02 lis 2015, 11:54

Jestem zadowolona z TFLS. Łatwo jest tam przyswajana wiedza i bardzo szybko widać efekty nauki. Polecam!
nikola136
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 lis 2015, 11:50

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: pindor » 25 lis 2015, 13:34

Tak popatrzyłem tu i tam, zajrzałem na rankingi i zdecydowałem się ostatecznie rozpocząć kurs w English for You na Marszałkowskiej. Szkoła fajnie zorganizowana. Dobrze i starannie przygotowane kursy, gdzie jak już napisano naprzemiennie występuje polski lektor od gramatyki i native speaker od konwersacji. Dobrze działają też dodatkowe konwersacje prowadzone w kafejce English for You. Przytulne miejsce, gdzie można poprawić akcent i poznać ciekawych ludzi. Czasami toczą się po angielsku burzliwe rozmowy, czasami jest śmiesznie gdy nie mozemy się dogadać z nativem. Mamy zarówno Anglików i Amerykanów. Fajan szkoła
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: joaska8 » 13 gru 2015, 22:59

Też polecam TFLS. Przed pójściem tam na kurs czytałam dużo pozytywnych opinii i wszystko się sprawdziło. Bardzo poprawiłam swoją znajomość języka.. Lektorkę miałam konkretną, bardzo koncentrowała się na rozwiązywaniu testów pod egzamin, ale nie tylko. No i oczywiście dużo rozmawialiśmy.
joaska8
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2015, 22:50

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: pindor » 18 gru 2015, 0:15

Dla mnie wątpienia pozycję numer jeden w Warszawie zajmuje English For You. W dzisiejszych czasach jednak liczy się przede wszystkim specjalizacja w branży. A English For You od 1999 roku zajmuje się tylko angielskim i to jest fakt. Dla zainteresowanych link do ostatniego ogólnopolskiego rankingu, gdzie English For You zajęło pierwsze miejsce

www.szkolyjezykowe.zumi.pl
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: terlek » 10 sty 2016, 19:05

pindor pisze:Dla mnie wątpienia pozycję numer jeden w Warszawie zajmuje English For You. W dzisiejszych czasach jednak liczy się przede wszystkim specjalizacja w branży. A English For You od 1999 roku zajmuje się tylko angielskim i to jest fakt. Dla zainteresowanych link do ostatniego ogólnopolskiego rankingu, gdzie English For You zajęło pierwsze miejsce

http://www.szkolyjezykowe.zumi.pl


Fakt szkoła dobra i specjalizująca się w angielskim, też polecam English for you
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: marzena190 » 27 sty 2016, 13:45

Chodze na kurs do tfls i jest super. Szybko załapałam podstawy i widzę efekty pracy z lektorem. Super szkoła - polecam
marzena190
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 27 sty 2016, 13:31

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: PannaEdzia88 » 10 lut 2016, 14:53

Dla mnie najlepsza szkoła to pojęcie względne - wszystko zależy od lektora i tego jak prowadzi konwersacje łódź czy warszawa to też nie ma zasady skąd szkoła językowa. Wszystko zależy od szczęścia do pracowników :)
PannaEdzia88
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2016, 14:45

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: elinde » 10 lut 2016, 16:41

Również polecam
elinde
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2016, 12:38

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: edwards777 » 19 lut 2016, 11:10

profi lingua spoko
http://interlingo.pl - kursy językowe za granicą, wakacyjne obozy językowe dla dzieci i młodzieży
edwards777
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2016, 11:03

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: danielwu » 17 mar 2016, 10:07

jestem po kursach w TFLS i powiem Wam ze jestem strasznie zadowolony bo pomogły mi one w otrzymaniu awansu w pracy
danielwu
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2016, 10:02

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: polokoktaoo » 22 mar 2016, 17:07

Zawsze należy wybierać firmy, które specjalizuję w konkretnym temacie. Dlatego zdecydowałem się na English For You i muszę napisać, że był to bardzo trafny wybór. Szkoła profesjonalna w każdym aspekcie a lektorzy przygotowani do pracy. Bogata kadra native speakers
polokoktaoo
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 02 mar 2016, 18:07

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kasiaciss » 16 maja 2016, 10:33

Polecam szkołę językową tfls. Bardzo dobra kadra, zajęcia prowadzone tak jak należy. Wymagający nauczyciele, wysoki poziom. Zajęcia są blisko metra więc miałam super dojazd.
kasiaciss
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2016, 10:22

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: trawek11 » 07 cze 2016, 11:34

polokoktaoo pisze:Zawsze należy wybierać firmy, które specjalizuję w konkretnym temacie. Dlatego zdecydowałem się na English For You i muszę napisać, że był to bardzo trafny wybór. Szkoła profesjonalna w każdym aspekcie a lektorzy przygotowani do pracy. Bogata kadra native speakers


Potwierdzam jakość native speakers w English For You jest wysoka
trawek11
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2014, 9:30

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: sylvija » 17 cze 2016, 8:22

Po wakacjach postanowiłam zapisać się do Empik School. Szkołę zaproponowała mi moja kuzynka, która uczestniczyła w zajęciach przez rok. Póki co jest bardzo zadowolona, a myślę, że najlepiej wybierać szkolę z polecenia. Zaufałam jej i mam nadzieję, że szkoła spełni moje oczekiwania :)
sylvija
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2016, 8:14

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: piotrexx » 22 sie 2016, 21:11

z mojej strony polecam TFLS, szkoła ma naprawdę świetnych lektorów i każdy z nich podchodzi do ucznia indywidualnie , zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze jak na razie jest to jedyna szkoła która spełnia wszystkie moje oczekiwania
piotrexx
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 sie 2016, 21:04

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: pindor » 23 sie 2016, 16:59

English For You to szkoła numer jeden jeżeli chodzi o rankingi w Warszawie to link do jednego z nich http://szkolyjezykowe.zumi.pl/warszawa,index.html
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mollerwee2 » 13 wrz 2016, 16:57

Wystarczy popatrzeć w różne rankingi i widać, ze English for You zajmuje najwyższe pozycje jeżeli chodzi o Warszawę. Mnie przekonało że szkoła zajmuje się tylko językiem angielskim i to jest zdecydowany atut miejsca
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: terlek » 29 wrz 2016, 15:45

Dokładnie English For You to renomowana placówka. Działają od roku 1999, więc doświadczenie jest
terlek
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2014, 12:04

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: gasto17 » 15 paź 2016, 11:57

Wybór odpowiedniej szkoły językowej jest niezwykle trudny. Albo trafia się na niski poziom w szkole albo zbyt ambitnych lektorów to także nie jest dobre. Mi się jednak udało trafić na dobrą szkołę jaką jest TFLS - wymagania w sam raz dzięki czemu nauka angielskiego idzie sprawnie i do przodu.
gasto17
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2016, 11:44

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Kamilla T. » 15 paź 2016, 18:01

Wiele razy zaczynałam i przerywałam naukę. Jakoś traciłam zapał. Wszystko zmienilo się gdy zapiałam się do English For You. Szkoła zaproponowała ciekawe rozwiązanie zajeć. Wiadomo ważna jest gramatyka, gdyż jest to kręgosłup jezyka. Z dugiej strony bardzo duża liczba konwersacji z native speakers daje mozliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce.Grupy w tej szkole są bardzo małe, kameralne kilka osób.Każda osoba miała więc czas aby powiedzieć coś po angielsku. Polecam właśnie English For You za nacisk na gadkę. Przy tym w tej szkole jest bardzo miła atmosfera. Panie z sekretariatu zawsze chętne do pomocy, zawsze gotowe rozwiązać problem.
Kamilla T.
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2016, 17:21

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kamis_new » 26 paź 2016, 14:55

Nauczyć się mówić to sprawa najważniejsza jeżeli chodzi o naukę języka
kamis_new
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2016, 14:29

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kosma38 » 03 lis 2016, 15:11

kamis_new pisze:Nauczyć się mówić to sprawa najważniejsza jeżeli chodzi o naukę języka


To fakt
kosma38
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2015, 16:54

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: duyenkull » 21 lis 2016, 14:16

Osobiście uczestnięczę w kursach angielskiego w Academy of New York
Zajęcia prowadzone są o róż…nych porach, jeż…eli chodzi o cene teraz chyba jest jakiś rabat.. zresztą wejdz na strone i poczytaj
duyenkull
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2016, 13:10

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: maepppka » 24 lis 2016, 13:19

Kamilla T. pisze:Wiele razy zaczynałam i przerywałam naukę. Jakoś traciłam zapał. Wszystko zmienilo się gdy zapiałam się do English For You. Szkoła zaproponowała ciekawe rozwiązanie zajeć. Wiadomo ważna jest gramatyka, gdyż jest to kręgosłup jezyka. Z dugiej strony bardzo duża liczba konwersacji z native speakers daje mozliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce.Grupy w tej szkole są bardzo małe, kameralne kilka osób.Każda osoba miała więc czas aby powiedzieć coś po angielsku. Polecam właśnie English For You za nacisk na gadkę. Przy tym w tej szkole jest bardzo miła atmosfera. Panie z sekretariatu zawsze chętne do pomocy, zawsze gotowe rozwiązać problem.


Tez mam dobre, wręcz bardzo dobre odczucia jeżeli chodzi o naukę w English For You. Bardzo dobra organizacja zajęć
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: maepppka » 29 lis 2016, 16:34

A co proponujecie do CPE
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kosma38 » 07 gru 2016, 17:06

Idz do dobrego native speakera
kosma38
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2015, 16:54

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: tartarekk » 10 gru 2016, 10:34

Ja mogę jak najbardziej polecić szkołę TFLS. Zacząłem właśnie kurs CPE i już po pierwszych zajęciach wiem, że trafiłem na odpowiednią szkołę. Zajęcia bardzo ciekawe, lektor miły, fajna atmosfera - polecam.
tartarekk
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 10 gru 2016, 10:30


Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: maepppka » 09 sty 2017, 17:38

Ze względu na system dualny zajęć według mnie placówką numer jeden w Warszawie jest zdecydowanie English For You. Najważniejsze, że w tej szkole trzeba mówić po angielsku. Jest wielu utalentowanych native speakers, którzy potrafią podkręcić rozmowę
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: agnieszka1402 » 11 sty 2017, 22:09

W http://www.lloydwoodley.pl/oszkole.html , mają system dualny ,czyli Native speaker i Polski lektor ,zajęcia są ciekawe i często konwersacje są oparte na życiowych sytuacjach więc bardzo przydatne. Podobno w warszawie mają też szkołę. ja akurat chodzę do tej szkoły językowej w łodzi .Polecam
agnieszka1402
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2017, 22:02

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: peanut7 » 11 sty 2017, 23:05

z mojej strony polecam TFLS, szkoła ma naprawdę świetnych lektorów i każdy z nich podchodzi do ucznia indywidualnie , zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze jak na razie jest to jedyna szkoła która spełnia wszystkie moje oczekiwania
peanut7
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2017, 22:56

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: BeataaK » 26 lut 2017, 11:13

Ja osobiście wybrałam szkołę TFLS. Ich wieloletnia praktyka przekonała mnie. Bardzo miła obsługa. Lektorzy są zaangażowani, dlatego zajęcia są bardzo ciekawe. Mogę polecić każdemu.
BeataaK
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 lut 2017, 11:03

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: nataliagli » 06 mar 2017, 12:01

Chodziłam do tej pory do dwóch szkół językowych w Warszawie. Miałma również prywatne korepetycje. Na prywatne zajęcia obecnie mnie nie stać ponieważ jest to droga opcja. Z jednej szkoły byłam zadowolona, ale lekcje były jedynie w określonych dniach tak wiec bardzo ciężko mi było się zorganizować i wybrać w terminie :( Pracuję i studiuję.

Aktualnie chodzę do speak up: https://speak-up.pl/pl/metoda . Bardzo mi się podoba ich metoda nauczania. Łączy zajęcia indywidualne w domu z zajęciami grupowymi i rozmowami z lektorem. Tak wieć jest to dosyc zróżnicowane.Można samodzielnie dobrać sobie dni w jakich się na nie uczęszcza. No i zajeć jest bardzo duzo.
Awatar użytkownika
nataliagli
greenhorn
 
Posty: 52
Rejestracja: 04 kwie 2016, 5:34

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: maepppka » 17 maja 2017, 14:44

Akurat na konwersacjach to Warszawie znają się najlepiej właśnie w English For You, przede wszystkim zatrudniają odpowiednio przygotowanych Nativów, dla mnie grupa amerykańska w tej szkole jest najlepsza, tworzą fajne otoczenie do nauki języka i są przy tym zabawni, szczególnie Nolan, chodzę na kurs od września i jest bardzo ok
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: candy6 » 27 cze 2017, 14:58

Oczywiście najlepiej pójść do dobrej szkoły językowej! Ja bardzo polecam: http://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-hiszpanski/
Chyba nie ma lepszej metody na przyswojenie biegle języka, bo samemu w domu ciężko jest się nauczyć. Przy okazji podczas takich zajęć z lektorem przełamujemy swoją niechęć jeśli chodzi o mówienie w obcym języku.
candy6
junior fellow
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:25

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: maepppka » 03 wrz 2017, 15:37

English For You, polecam każdemu kto chce nauczyć się mówić, nie dłubać nudne ćwiczonka z książek, fajni Nativi, posiadają własną kafejkę-klubik, gdzie organizują dodatkowe pogaduchy z nativami poza zajęciami. Mega idea dla chcących pogadać.
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: maepppka » 10 paź 2017, 14:58

A co polecacie do CPE
maepppka
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2014, 13:16

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kosma38 » 01 gru 2017, 19:21

English For You, polecam każdemu kto chce nauczyć się mówić, nie dłubać nudne ćwiczonka z książek, fajni Nativi, posiadają własną kafejkę-klubik, gdzie organizują dodatkowe pogaduchy z nativami poza zajęciami. Mega idea dla chcących pogadać.
Zdecydowanie fajni native speakers są właśnie w English For You. Uczyło mnie kilku natives ( Brandon, Jonathan i Mary). Jak dla mnie były to dobrze zainwestowane pieniądze i efektywnie spędzony czas. Żadna szkoła w Warszawie nie stawia tak bardzo na mówienie jak właśnie English for You. Ogólnie metoda nauki polegająca na współpracy polskiego lektora od gramatyki i native speakers od konwersacji jest bardzo efektywną opcją. Każdy temat jest starannie omawiany przez polskiego lektora, tłumaczone jest słownictwo i omawiana gramatyka. Następnie native speakers przystępują do akcji wykorzystując wprowadzone zagadnienia w konwersacji. Jest więc czas aby przygotować się do takich dyskusji. Do tego wszystko odbywa się w małych i kameralnych grupach. Fajnym wsparciem są dodatkowe konwersacje prowadzone w kafejce. Ogólnie jakość kursów w English for You jest bardzo wysoka. Szkoła wysoko w rankingach w necie.
kosma38
newbie
 
Posty: 24
Rejestracja: 27 paź 2015, 16:54

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: violek23 » 07 sty 2018, 11:31

Do dobrych native speakers w English For You pozwolę sobie dodać jeszcze Kyle i Nolana. Pierwszy z UK a drugi z USA. Goście z wyższej póki, znają się na rzeczy.
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: pindor » 30 sty 2018, 19:19

Nowy rok szkolny, sporo ofert widać w necie jeżeli chodzi o kursy jezykowe. Szkoły mają teraz sporo ofert promocyjnych
pindor
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:27

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: wotciarz » 08 lut 2018, 17:12

Dokladnie - niektore maja nawet w swojej ofercie polkolonie jezykowe, jak np https://edun.pl I wiadomo - niedlugo matura, wiec takze juz pojawiaja sie w ofertach pierwsze korepetycje z języka angielskiego Warszawa - skierowane glownie do maturzystow.
A jesli chodzi o nauke jezykow - to wolicie lekcje indywidualne, czy w malych epo 3-5 osob? Ja wybieram ta druga opcje - taniej, a i mozna sobie dialogi poprowadzic z innymi uczestnikami korepetycji.
wotciarz
junior fellow
 
Posty: 177
Rejestracja: 06 wrz 2016, 15:42

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: violek23 » 05 mar 2018, 14:03

Nie polecam korepetycji, lepiej wybrać dobrą szkołę językową
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: trawek11 » 09 kwie 2018, 20:56

Tak popatrzyłem tu i tam, zajrzałem na rankingi i zdecydowałem się ostatecznie rozpocząć kurs w English for You na Marszałkowskiej. Szkoła fajnie zorganizowana. Dobrze i starannie przygotowane kursy, gdzie jak już napisano naprzemiennie występuje polski lektor od gramatyki i native speaker od konwersacji. Dobrze działają też dodatkowe konwersacje prowadzone w kafejce English for You. Przytulne miejsce, gdzie można poprawić akcent i poznać ciekawych ludzi. Czasami toczą się po angielsku burzliwe rozmowy, czasami jest śmiesznie gdy nie mozemy się dogadać z nativem. Mamy zarówno Anglików i Amerykanów. Fajan szkoła
Dokładnie English For You ma wysokie pozycje w rankingach można sobie zresztą sobie zerknąć tutaj...

http://szkolyjezykowe.zumi.pl/warszawa,index.html
trawek11
newbie
 
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2014, 9:30

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: violek23 » 05 cze 2018, 10:39

Szukałem i długo wybierałem szkołę, ostatecznie przekonała mnie koleżanka do English For You. Zapisałem się więc do tej placówki. Uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Zdecydowanie widać duże zaangażowanie lektorów w powierzoną grupę. Pani Kamila, która mnie uczyła starała się wszystko bardzo dokładnie tłumaczyć. Przynosiła sporo dodatkowych materiałów urozmaicając kurs. Ogromnym wsparciem nauki były lekcje prowadzone przez native speakers. Uczył mnie Brandon z USA i Jonathan z UK. Lektorzy ci robili wszystko abyśmy używali języka w konwersacjach. Poprawiali błędy i motywowali do dyskusji. Dużo wyniosłem z kursu i przygotowałem się do FCE, teraz planuje kurs do CAE. Wiem, że w English For You mają bardo wysoki odsetek osob, którym udało się zdać ten egzamin
violek23
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2015, 18:39

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: kamelleon32 » 27 sie 2018, 18:04

Jak dla mnie nauka w systemie dualnym ma sens. Polski lektor od gramatyki i native speaker- konwersacje
kamelleon32
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 sty 2017, 15:20

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: polokoktaoo » 10 sty 2019, 12:41

W Warszawie English For You to zdecydowany lider jeżeli chodzi o naukę angielskiego
polokoktaoo
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 02 mar 2016, 18:07

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: Karuzel32 » 05 lut 2019, 13:42

Jeżeli chodzi o kursy językowe Warszawa to szkoła językowa Skrivanek ma ciekawą ofertę. Zobaczcie sobie. Prowadzą kurs języka angielskiego, nauka niemieckiego jest tam też. Prowadzą indywidualne, grupowe kursy językowe ale też takie dla firm.
Karuzel32
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 28 lip 2016, 19:04


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości