szkoły językowe - Warszawa

Opinie i komentarze nt. szkół językowych.

Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: mollerwee2 » 17 kwie 2019, 17:12

Szukałem i długo wybierałem szkołę, ostatecznie przekonała mnie koleżanka do English For You. Zapisałem się więc do tej placówki. Uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Zdecydowanie widać duże zaangażowanie lektorów w powierzoną grupę. Pani Kamila, która mnie uczyła starała się wszystko bardzo dokładnie tłumaczyć. Przynosiła sporo dodatkowych materiałów urozmaicając kurs. Ogromnym wsparciem nauki były lekcje prowadzone przez native speakers. Uczył mnie Brandon z USA i Jonathan z UK. Lektorzy ci robili wszystko abyśmy używali języka w konwersacjach. Poprawiali błędy i motywowali do dyskusji. Dużo wyniosłem z kursu i przygotowałem się do FCE, teraz planuje kurs do CAE. Wiem, że w English For You mają bardo wysoki odsetek osob, którym udało się zdać ten egzamin
Szkoła specjalizuje się w języku angielskim i do na dobre wyszło English For You
mollerwee2
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2015, 17:51



Re: szkoły językowe - Warszawa

Postautor: marysia22111 » 27 paź 2021, 12:01

Witam,
od lutego albo marca chce sie zapisac na angelski do jakiejs szkoly w Warszawie. Chodzi mi o jakas szkole z dobrymi konwersacjami i (ogolnie jestem osoba nad ktora trzeba stac z batem zeby sie uczyla) zeby lektorzy wymagali. czy ktos moglby mi polecic taka szkole, lektora??
z góry dziękuję
Witam. Ja mogę polecić szkołę języka angielskiego, ale dla dzieci i młodzieży. Zdecydowaliśmy się z polecenia znajomych na zapisanie dzieci do Better Academy na Mokotowie i to był najlepszy wybór! Zajęcia są prowadzone w świetny sposób, zniknęła bariera językowa, dzieci wracają szczęśliwe. Polecam sobie o nich poczytać, bo mają bardzo ciekawe zajęcia, np. Projektowanie wnętrz po angielsku, Kaligrafia z grafiką komputerową, Tworzenie gier i wiele więcej... Warto.
marysia22111
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2021, 11:55



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości