Proszę o sprawdzenie tłumaczenia

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Proszę o sprawdzenie tłumaczenia

Postautor: Marius93 » 30 lip 2020, 21:53

Potrzebne mi to jest do CV. Będę bardzo wdzięczny za sprawdzenie czy jest to napisane poprawną angielszczyzną. Z góry dziękuję.

controlled and recorded accounting documents
accounted the invoices
extracted data from documents and entered them into the computer system
marked and sorted documents that need to be digitised
I used the Indo program
prepared tax declarations
completed turnover registers
I used the Enova accounting software
Marius93
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2020, 21:44


Re: Proszę o sprawdzenie tłumaczenia

Postautor: Norbert434343 » 31 sie 2020, 7:24

tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego to strona najlepszego tłumacza na język obcy. Podejmie się on tłumaczenia na język który jak dla mnie jest bardzo trudny. Rozliczenie jest na podstawie stron tekstu który chcemy przetłumaczyć oraz trudności danego dokumentu. Dla stałych klientów jest możliwość negocjacji ceny.
Norbert434343
junior fellow
 
Posty: 146
Rejestracja: 17 lip 2019, 9:08

Re: Proszę o sprawdzenie tłumaczenia

Postautor: artur123 » 07 sty 2021, 12:12

Chciałbym Wam polecić ofertę internetowe biuro tłumaczeń, ponieważ moim zdaniem jest to najlepsz biuro tłumaczeń dostępne w sieci. Pracują przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu co jest bardzo ważne w przypadku ważnych i pilnych tłumaczen.
artur123
fellow
 
Posty: 546
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:38

Re: Proszę o sprawdzenie tłumaczenia

Postautor: Adwans » 29 maja 2021, 20:45

No tak , i nikt nie odpowiedział autorowi posta ... a pytanie brzmiało "Będę wdzięczny za sprawdzenie" . Marius -jeśli to aktualne, a wątpię, to wygląda dość dobrze. Jeżeli jednak chciałbyś dać do sprawdzenia tłumaczowi przysięgłemu, to kontaktuj się z tłumaczem przysięgłym , https://www.filolodzy.pl/kontakt-z-biurem/, choćby online ze względu na wirusa.
Adwans
newbie
 
Posty: 17
Rejestracja: 13 wrz 2015, 21:43

Re: Proszę o sprawdzenie tłumaczenia

Postautor: Krzyszunio » 21 paź 2021, 17:10

Akurat ja należę do grona osób, które również najczęściej zlecają tłumaczenia i jestem zdania, ze jest to coś niezwykle ważnego. Nawet całkiem niedawno czytałem na stronie https://di.com.pl/jak-i-czemu-warto-prz ... towa-66749 dlaczego w ogóle tłumaczy się strony internetowe.
Krzyszunio
junior fellow
 
Posty: 458
Rejestracja: 21 lut 2021, 11:58



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości