Przetłumaczenie e-mail z polskiego na angielski

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Przetłumaczenie e-mail z polskiego na angielski

Postautor: Userr » 10 lut 2015, 0:31

Witam.
Mam wielką prośbę, potrzebuje napisać e-mail do pewnego miejsca i Google translator nie daje rady, a ja sam nie bardzo umiem angielski i jestem w kropce.
Bardzo bym poprosił osobę pomocną i chętną o przetłumaczenie tego e-maila na język angielski, nie musi to bym nie wiem jak poprawnie pięknie językowo.
"Piszę w następującej sprawie.
Po raz pierwszy jak wybrałem się z rodziną na zwiedzanie ----- to przypadkowo odwiedziliśmy _______. Musze przyznać, że bardzo mi się spodobało to miejsce. Zacząłem później organizować wycieczki 5 osobowe ze znajomymi i przyjaciółmi do ______, odwiedzając też między innymi _______. W ostatnim roku byłem już w ______trzy razy. Teraz organizuję kolejną wycieczkę do _____ i chciałbym pokazać kolejnym znajomym te wspaniałe, magiczne miejsce jakim jest ______. Niedługo będę oprowadzał kolejne cztery osoby po _____ i z chęcią bym ich zaprowadził i pokazał po raz kolejny ______.
Za każdym razem jednak muszę dla siebie kupować po raz kolejny bilet, byłoby mi bardzo miło gdybym za te polecanie turystów mógł liczyć na darmowy bilet dla mnie.
Chciałbym zapytać czy jako osoba reklamująca, polecająca i przyciągająca kolejne osoby do odwiedzenia ______ mógłbym liczyć na darmowe wejście do______? Pozostałe cztery osoby poza mną by normalnie kupiły bilety zgodnie z cennikiem."
Userr
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2015, 10:21


Re: Przetłumaczenie e-mail z polskiego na angielski

Postautor: Adwans » 13 wrz 2015, 23:11

I am writing to You in the following case.
When I had came with my family to explore ----- for the first time, we accidentally visited the _______. I must admit that I really liked this place. I started later to organize tours for 5 persons together with my colleagues and friends to ______, visiting also, among others, _______. In the last year I was in ______three times. Now, I am preparing a next trip to _____ and want to show to other friends these wonderful, magical place called ______. Soon I will be guiding another four people on _____ and I would happily took them and show ______ once again.
But, each time I have to buy a ticket for myself again and again, I would be very pleased if for those recommendations to the tourists I could get a free ticket for me.
I would like to ask if as a person advertising, recommending and attracting more people to visit ______ I could get free entry to______? The other four people besides me will normally buy tickets according to the price list
>> może tak?
Adwans
newbie
 
Posty: 17
Rejestracja: 13 wrz 2015, 21:43




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości