główny boh zmienia swoje ż…ycie, przez jakieś doswiadczenie

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

główny boh zmienia swoje ż…ycie, przez jakieś doswiadczenie

Postautor: Gość » 29 paź 2012, 18:11

Kate zawsze była zbyt pewna siebie. mało uwagi poświęcała innym. Była egoistką. W domu też… niewiele pomagała. Rodzice dziewczyny nie mogli jej zmusić do pracy. Obchodziły ja tylko zakupy, przyjaciółki i randki. chociaż… koleż…anki i chłopaków zmieniała bardzo często. twierdziła, ż…e ja nudzą. uważ…ała się za duszę towarzystwa. Była również… królową szkoły. lubiła drwić z innych. przecież… była królową, więc mogła. I nic ja nie obchodziło, aż… do pewnego momentu...
Kate zawsze wracała o 16 do domu. tak było i tym razem. gdy weszła do kuchni i zorientowała się, ż…e nie ma obiadu była wściekła. 'co ta matka robi całymi dniami?! jestem głodna.'-pomyślała.
w salonie zastała babcię. zdziwiła się. w domu nikogo nie było oprócz niej. przecież… ona nigdy ich nie odwiedzała. usiadła koło niej i zapytała, gdzie są rodzice. babcia odpowiedziała, ż…e w szpitalu. u mamy wykryto raka. Kate nie wierzyła w to, co usłyszała. siedziała na kanapie i płakała. babcia ją przytuliła i tak siedziały do północy, dopóki nie wrócił ojciec dziewczyny. Kate od razu do niego podbiegła i zapytała co z mamą. Odpowiedział tylko, ż…e muszą mieć nadzieję...
od tej pory Kate zrezygnowała z korony i większość czasu spędzała z mamą. nie ż…ałowała tego. jedyne, czego ż…ałowała to to, ż…e była taka okropną egoistką. ż…e nie interesowała się rodziną. obiecała sobie, ż…e już… zawsze rodzina będzie dla niej najważ…niejsza. Wie, ż…e razem z mamą pokonają raka. bo wiara czyni cuda.

bardzo proszę o przetłumaczenie. z góry ogromnie dziękuję. dodam tylko, ż…e jest mi to potrzebne na jutro. za późno się obudziłam,a nie jestem zbyt dobra z angielskiego i nie umiem tego sama przetłumaczyć.
Gość
 





Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości