List formalny : Bardzo, bardzo waż…ne.

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

List formalny : Bardzo, bardzo waż…ne.

Postautor: SantoDamo » 18 kwie 2014, 19:13

Witam!

Moż…e ktoś przetłumaczyć na angielski?

List:

Szanowny Panie <nazwisko>
Mam 19 lat, pochodzę z Polski, mam na imię <tu wstawię imię>.
Piszę ponieważ…, pragnę grać w Pańskim klubie piłkarskim. Kocham piłkę noż…ną i jest ona całym moim ż…yciem, z piłką noż…ną wiąż…ę swoją przyszłość. Niestety w mojej miejscowości nie ma klubu dla, którego bym chciał grac, za to marzę by grać w Pańskim klubie. Owszem, nie mogę zagwarantować pięknych goli, i gry z poziomu najlepszych piłkarzy świata jednak mogę zapewnić, ż…e grając w Pańskim klubie za każ…dym razem gdy wyjdę na boisko zostawię tam całe zdrowie i serce. Mogę takż…e obiecać, ż…e zawszę i w każ…dej sytuacji będę dawał z siebie wszystko. Moje umiejętności nie są jak u piłkarzy z najlepszych druż…yn ale umiejętności i techniki moż…na się nauczyć pod okiem fachowego trenera, a poświęcenie się dla druż…yny i wola walki nie są mi obce. Ja nie poddaję się nigdy, zawszę walczę do końca. Nie zależ…y mi na pensji czy sławie. Jedyne na czym mi zależ…y to sama przyjemność z gry w klubie, który uwielbiam - w Pańskim klubie. Jeśli dostanę od Pana szansę to dostosuje się do wszelkich warunków aby by się rozwijać i grać dla druż…yny i dla klubu. Bardzo proszę potraktować mnie poważ…nie. Naprawdę bardzo zależ…y mi aby grać dla <nazwa klubu>. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Z poważ…aniem, <Imię>

PS. Z góry bardzo dziękuję za tłumaczenie.
SantoDamo
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2014, 19:01





Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości