Ciekawe praktyki - Global Talents

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Ciekawe praktyki - Global Talents

Postautor: kamaszysz » 14 kwie 2013, 22:41

Hej, ja baardzo zachęcam do aplikowania na praktyki z AIESEC - jest to naprawdę niesamowite doświadczenie:) więcej informacji: http://globaltalents.pl/

Sama miesiąc temu wróciłam z praktyk w ramach programu Global Talents, organizowanych przez AIESEC. Przez ponad pół roku mieszkałam w Brisbane, w Queensland. Chociaż… nie działałam nigdy w AIESEC, zaintrygowały mnie opowiadania koleż…anki o jej wyjeździe do Tanzanii, właśnie z tego programu.

Mogę powiedzieć, ż…e było to naprawdę świetne doświadczenie. Co prawda od czasu do czasu musiałam pomagać farmerskiej rodzinie, u której mieszkałam, przy inwentarzu owiec, ale przeważ…nie jeździłam do Canberry, gdzie pracowałam w jednym z oddziałów korporacji zajmującej się konsultingiem.

Z całym przekonaniem mogę każ…demu polecić aplikowanie na Global Talents. Poza świetną przygodą, jaką jest poznawanie innego państwa (zwłaszcza, ż…e dzięki temu programowi ma się niecodzienną okazję poznać zupełnie egzotyczne kraje), moż…na też… sprawdzić się w zupełnie innej kulturze pracy. Jestem pewna, ż…e jakbym tylko miała jeszcze okazję, bez wahania zaaplikowałabym do tego programu i zaczęła pakować walizki.
kamaszysz
 




Re: Ciekawe praktyki - Global Talents

Postautor: vlord » 03 cze 2022, 23:35

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości