Angielski dla malych dzieci?

Opisują oni ciekawostki oraz wyniki badań naukowych dotyczące nauki języka angielskiego.

Angielski dla malych dzieci?

Postautor: zawodny » 09 mar 2017, 22:15

Chodzi mi o dziecko w wieku 3 lat. Chętnie uczy się nowych rzeczy lubi powtarzać np. nazwy kolorów. Dziecko jest bystre, szybko się uczy. Nie mam pomysłu jak (a dokładniej czym) rozwijać takie naturalne predyspozycje. Książeczki, z tego co zaobserwowałem na przykład na http://www.smyk.com/ksiazki-muzyka-film ... bcych.html są przeznaczone raczej dla starszych dzieci (widziałem, że większość od 8 roku życia). Co zatem stosować dla takiego malucha? Wydaje mi się, że rzeczywiście książka nie będzie miała zastosowania, bo dziecko jeszcze nie potrafi się skupić na niej, raczej szybko się nudzi. Może macie jakieś pomysły na zabawy, ewentualnie wskazania gdzie takie rzeczy można odszukać. Zależy mi na tym, by to wszystko nie było za trudne (żeby nie zniechęcić), ale tez i nie za proste, bo sporo już dziecko przyswoiło (kolory), piosenki z internetu. Licze na Wasze sugestie.
zawodny
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 paź 2016, 18:39




Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości