archiwum dokumentów

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

archiwum dokumentów

Postautor: Karuzel32 » 17 lip 2018, 9:12

Znacie jakaś firme ktora oferuje skanowanie i prowadzenie elektronicznego archiwum dokumentów?
Karuzel32
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 28 lip 2016, 19:04


Re: archiwum dokumentów

Postautor: lulana » 14 lut 2019, 19:31

Nie znam niestety żadnego takiego miejsca w sieci, ponieważ u mnie w biurze archiwizuje się dokumenty w specjalnej kasie pancernej. Mamy sporo umów oraz danych klientów, których nie możemy tak po prostu wyrzucić, a ponieważ szef jest "starej daty" -woli mieć wszystko pod ręką i w razie potrzeby wyciągnąć w kilka minut;) Dlatego zainwestował w taką kasę, którą zamówiłyśmy z koleżanką na hartmann-tresore i nie musiałyśmy nigdzie jeździć, ani dźwigać po schodach, ponieważ kurier dostarczył kasę pancerną do biura. Może pomyśl o takim sposobie archiwizacji?
lulana
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 sty 2019, 16:43

Re: archiwum dokumentów

Postautor: cyclone » 08 kwie 2019, 6:42

Jeśli masz miejsce w swojej firmie, to szkoda wydawać pieniądze na usługi archiwizacji. Sam się nad tym zastanawiałem, ale po rocznym przeliczeniu kosztów zrezygnowałem. Wolałem je wydać na inwestycje i reklamę w sieci. Wygospodarowaliśmy u siebie oddzielne pomieszczenie na dokumenty, postawiliśmy regały i zamontowaliśmy drzwi pancerne. Mamy do nich wraz z księgową szybki dostęp. Są dobrze pogrupowane, więc z odnalezieniem nie ma większego problemu. Polecam obejrzeć regał biurowy na stronie https://sklep.akord.net.pl/37-regaly-biurowe Meble są bardzo porządnie wykonane.
cyclone
junior fellow
 
Posty: 135
Rejestracja: 24 sty 2019, 13:33

Re: archiwum dokumentów

Postautor: Kunka33 » 10 maja 2019, 7:40

My też musimy zarchiwizować dokumenty. I chyba zrobimy to przy użyciu tego czytnika tekstu. Będzie szybciej.
Kunka33
junior fellow
 
Posty: 118
Rejestracja: 31 sty 2017, 12:54



Re: archiwum dokumentów

Postautor: vlord » 31 maja 2022, 2:06

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości