Projekt domu

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Projekt domu

Postautor: zeberka » 04 wrz 2018, 14:23

Dostałam od rodziców działkę i potrzebny jest mi teraz projekt domu na wąską działkę. Szukam czegoś oryginalnego, ale jednocześnie ustawnego bo działka jest naprawdę dość niefortunna. Jak myślicie, czy znajdę coś wśród gotowych projektów?
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20


Re: Projekt domu

Postautor: mop » 31 gru 2018, 8:28

Jeżeli działka jest naprawdę wąska to może lepiej zgłosić się do biura projektowego, które dostosuje projekt do wymiarów działki? Zajrzyj sobie na stronę https://zarzycki-konstrukcje.pl/, oni wykonują najróżniejsze projekty budynków, także domów mieszkalnych. Sądzę, że będzie to całkiem dobry wybór, oni na pewno wykonają profesjonalny projekt.
mop
junior fellow
 
Posty: 322
Rejestracja: 07 lis 2016, 12:49

Re: Projekt domu

Postautor: bak_julia » 14 sty 2019, 15:38

Natomiast w kwestii budowy domu oraz w kwestii firmy posiadające kontenery na gruz i śmieci. Jakie polecają Państwo w niedalekim położeniu od Poddębic, ewentualnie w okolicach Łodzi??
bak_julia
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2019, 15:35

Re: Projekt domu

Postautor: monika49 » 13 mar 2019, 18:47

Może coś z https://www.kbprojekt.pl/projekty-domow ... h-kolekcja . Widac, że mają bardzo dużo projektów do wyboru wiec sądze, że gdy się z nimi skontaktujesz to doradzą Ci coś opdowiedniego. Ogólnie wygląd tych domków bardzo ładnie sie prezentuje.
monika49
junior fellow
 
Posty: 232
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:33

Re: Projekt domu

Postautor: janka90 » 06 gru 2019, 16:38

Wybór projektu domu, to nie lada wyzwanie. Trzeba mieć na uwadze wszystkie wady i zalety. Mnie w oko wpadł ten projekt https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-ka26-im66/ Na tej stronie jest ich oczywiście o wiele więcej. Mam nadzieję, że i wam uda się znaleźć coś, co sprosta waszym oczekiwaniom.
janka90
junior fellow
 
Posty: 132
Rejestracja: 02 gru 2019, 18:42


Re: Projekt domu

Postautor: malkontentis » 19 sie 2020, 14:15

Jak już budować dom to konkretny Duży, na lata - a właściwie to i do końca życia. Takie są właśnie domy i gotowe projekty od Unique Residence. Muszę przyznać, że zakochałam się w tym projekcie od samego początku, a obecnie można go nabyć z dużym rabatem
malkontentis
greenhorn
 
Posty: 56
Rejestracja: 04 maja 2019, 16:15

Re: Projekt domu

Postautor: Piotr Lam » 22 sie 2020, 22:58

Piotr Lam
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 03 sie 2020, 23:29

Re: Projekt domu

Postautor: Kamilla36 » 28 sie 2020, 15:13

Jak już budujesz dom, to warto zainwestować od razu w fotowoltaikę. Aby nie popełnić żadnego błędu przy tej inwestycji, warto zapoznać się z artykułem: https://poprostuenergia.pl/kolektory-sl ... e-roznice/ . Na pewno sporo wyjaśni, a ty dzięki temu wybierzesz właściwie.
Kamilla36
greenhorn
 
Posty: 52
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:42

Re: Projekt domu

Postautor: stonoga » 15 wrz 2020, 11:54

My również rozglądamy się ostatnio za jakimś ciekawym projektem domu. Zależy nam na tym, żeby nie był on duży i żeby był tani w budowie. Trafiliśmy na projekt "Przepiórka" na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/przepiorka. Jak Wam się podoba? Czy ktoś z Was zamawiał może projekt swojego domu w pracowni architektonicznej MG Projekt?
stonoga
junior fellow
 
Posty: 428
Rejestracja: 29 cze 2020, 21:13

Re: Projekt domu

Postautor: Gruszek » 07 sty 2021, 13:25

W poszukiwaniu ekskluzywnych wnętrz w klasycznym stylu polecam skontaktowanie się z tą firmą https://unique-residence.com/projekty-l ... asycznych/. Jeśli dysponujecie budżetem, to zainwestujcie w projekt. To kluczowy moment każdej budowy. Znajdziecie tu profesjonalne usługi, a pracujący architekci będą Wam towarzyszyć Wam cały czas - od początku współpracy, właściwie do wprowadzki, więc możecie być spokojni o każdy etap prac.
Gruszek
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 09 lis 2020, 7:03

Re: Projekt domu

Postautor: amelkaaa » 26 lut 2021, 16:52

Sporo tutaj ciekawych propozycji... A gdzie przykładowo znajdę naprawdę solidne domy nowoczesne projekty ? Czy macie dla mnie, jakieś inne namiary. Przede wszystkim chodzi mi o oryginalności i to, aby taki dom były przestrzenny, ładnie wyglądał etc. No, bo jak już budować, to coś konkretnego.
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20

Re: Projekt domu

Postautor: dominika123 » 20 sty 2022, 14:09

gdzie znajde fajne projekty domow - na waskie dzialki???



__________________________
http://www.d3k.net.pl/czy-warto-budowac-dom-kanadyjski/
dominika123
junior fellow
 
Posty: 288
Rejestracja: 12 mar 2019, 10:29

Re: Projekt domu

Postautor: danna11 » 21 sty 2022, 0:04

Dobry, przemyślany projekt domu to podstawa. Ja ze swojego jestem bardzo zadowolona, jest taki jak sobie z mężem wymarzyliśmy. Teraz okna i drzwi będziemy kupować. Te drugie to już mamy wstępnie wybrane na https://lukardrzwi.pl . Tu wybór jest doskonały i towar pierwsza klasa. Zawsze na jakość stawiam.
danna11
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 04 lis 2021, 23:19


Re: Projekt domu

Postautor: Arkadiusz1 » 26 maja 2022, 13:11

Zastanowiłbym się nad tym, w jaki sposób w ogóle chcecie podejść do tego tematu. Wiem, że wiele osób dzisiaj stawia przede wszystkim na kwestie związane z racjonalnym podejściem do rozplanowania budżetu, dlatego też warto byłoby moim zdaniem pójść tym tokiem myślenia. Widziałem w internecie ciekawe projekty domów jednorodzinnych, które fakycznie mogłyby się fajnie sprawdzić. Co myślicie o takim wyborze?
Arkadiusz1
junior fellow
 
Posty: 133
Rejestracja: 08 sty 2019, 11:05

Re: Projekt domu

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 2:06

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości