obóz surfingowy

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

obóz surfingowy

Postautor: racio » 15 maja 2019, 13:14

obóz surfingowy
Dobranie spotu do umiejętności. Przed sesją warto dłużej poobserwować miejsce, w którym zamierzamy surfować (którędy wychodzi się na line up, jak działają prądy, jaki wpływ na falę mają pływy, ocenić potencjalne niebezpieczeństwa).
4. Jeżeli widzimy, że spot jest bardzo zatłoczony i ciężko będzie w pełni z niego skorzystać, warto poszukać innego miejsca. Może się okazać, że będziemy dzielić falę z dosłownie kilkoma surferami, a nasza decyzja o zmianie spotu okaże się strzałem w dziesiątke
racio
greenhorn
 
Posty: 57
Rejestracja: 25 wrz 2016, 20:49


Re: obóz surfingowy

Postautor: JagienkaK » 14 sie 2019, 9:02

Świetne są tego typu obozy! Byłam w tamtym roku. W tym natomiast wybieram się na taki kurs doskonalenia techniki jazdy i już doczekać się nie mogę!
JagienkaK
greenhorn
 
Posty: 69
Rejestracja: 02 lip 2019, 14:40


Re: obóz surfingowy

Postautor: Kazikdobry » 13 paź 2021, 8:19

Świetne są tego typu obozy! Byłam w tamtym roku. W tym natomiast wybieram się na zkolajazdysubaru.pl/]taki kurs doskonalenia techniki jazdy[ i już doczekać się nie mogę!
Surfing to jest to co uwielbiam!! w akcesoria zaopatruję się tu https://nafali24.pl/akcesoria

Obrazek
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19

Re: obóz surfingowy

Postautor: zmigi » 28 paź 2021, 11:55

Ja zrobiłem latem ten kurs surfingu i byłem bardzo zadowolony. To na pewno nie będzie mój ostatni kontakt z tym sportem.
zmigi
junior fellow
 
Posty: 211
Rejestracja: 23 kwie 2019, 6:20

Re: obóz surfingowy

Postautor: KarolMas » 08 mar 2022, 14:21

Odnośnie poszukiwań przede wszystkim dobrej jakości w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu do pływania to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez sklep https://deskidoplywania.pl gdzie świetnych propozycji zdecydowanie nie brakuje. Obsługa na wysokim poziomie i co najważniejsze różnorodne propozycje, które świetnie się sprawdzają. Pozdrawiam serdecznie i koniecznie dajcie znać na co się zdecydowaliście!
KarolMas
junior fellow
 
Posty: 168
Rejestracja: 09 lut 2021, 22:54


Re: obóz surfingowy

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 15:39

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości