PRACA LICENCJACKA - TEACHING THROUGH GAMES - HELP

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

PRACA LICENCJACKA - TEACHING THROUGH GAMES - HELP

Postautor: Bgirl » 05 sty 2008, 17:08

hej!! moj temat pracy to "the value of using games in teaching english to young learners", myslicie ze temat pracy jest ok? nie zamierzalam wybierac czegos co mnie wcale nie interesuje a w tym czuje sie ok i wiem o co chodzi! a to juz dobrze! ale mam problem, bo materialow na ten temat jest naprawde mnostwo i zupelnie nie wiem jakie podrozdzialy mam zawrze w czesci tematycznej!! bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje!!
Awatar użytkownika
Bgirl
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 05 sty 2008, 16:57


Re: PRACA LICENCJACKA - TEACHING THROUGH GAMES - HELP

Postautor: xeo » 05 sty 2008, 17:38

Jednym z sposobów jest kierowanie się jedną lub kilkoma (dwiema/trzema) książ…kami, które stanową szkielet pracy i w oparciu o które tworzy się rozdziały, punkty i podpunkty (prościej mówiąc na wzór danej książ…ki).
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

...

Postautor: Bgirl » 05 sty 2008, 20:57

no tak, tylko o ktora ksiazke? jest ich tyle ze hej!! no to moze zasugeruj mi jakies tutuly rozdzialow, podrozdzialow..... bo ja zupelnie nie wiem, jest etgo zbyt wiele.
Awatar użytkownika
Bgirl
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 05 sty 2008, 16:57

Re: PRACA LICENCJACKA - TEACHING THROUGH GAMES - HELP

Postautor: xeo » 05 sty 2008, 22:16

Zawsze wśród książ…ek jest jakaś waż…na pozycja. Moż…esz też… wziąć kilka książ…ek do ręki i zobaczyć jakie elementy się powtarzają, a skoro się powtarzają u kilku autorów to muszą być waż…ne i nie moż…e ich zabraknąć w Twojej pracy. Nie przejmuj się, ż…e jest ich "ż…e hej", bo w każ…dej będzie to samo tylko innymi słowami ujęte, wybierz znane (waż…ne) nazwiska, ok. 10-12 pozycji przy licencjacie zupełnie wystarczy. Na pewno będziesz musiała przedstawić "obraz psychologiczny" dziecka, tego jak się uczy/przyswaja wiedzę (ruch, dotyk itp.), o roli jaką grają gry i zabawy (np. motywacja, eliminacja nudy), zalety i wady nauki poprzez zabawę, rodzaje/przykłady gier językowych, jak powinna wyglądać dobra gra językowa/jak ją wybrać (śmieszna, opowiednia do poziomu itd.), kiedy i jak uż…ywać gier językowych (cel, kontekst), czego i jak moż…na uczyć za pomocą gier (słownictwo, gramatyka) itd. itp.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: PRACA LICENCJACKA - TEACHING THROUGH GAMES - HELP

Postautor: Bgirl » 06 sty 2008, 13:53

dziekuje bardzo!! naprawde mi to bardzo pomoglo, czuje sie teraz troche bardziej pewna w tym wszystkim i rozjasnilo mi to duzo w glowce!! mam nadzieje ze dam sobie ze wszystkim rade i bedzie ok!! jeszzce raz dzieki za pomoc. pozdrawiam cieplutko!!
Awatar użytkownika
Bgirl
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 05 sty 2008, 16:57

help

Postautor: Bgirl » 18 sty 2008, 19:06

hej, to znow ja! zaczelam juz pisac to wszystko. najpierw obraz psychologiczny dziecka, rola gier w nauczaniu ... itd.
ale "rodzaje/przykłady gier językowych, jak powinna wyglądać dobra gra językowa/jak ją wybrać (śmieszna, opowiednia do poziomu itd.)- czy moge to w spisie tresci ujac jako jeden rozdzial? tylko jak go nazwac?nie mam pojecia!! "kiedy i jak uż…ywać gier językowych (cel, kontekst)- co mam napisac o tych celach i kontekstach?? "czego ijak moż…na uczyć za pomocą gier (słownictwo, gramatyka) itd. itp." - a to moge ujac w zaletach uzywania gier w nauczanniu jezyka? czy do kazdego ma byc osobny dzial itd??
Awatar użytkownika
Bgirl
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 05 sty 2008, 16:57

Re: PRACA LICENCJACKA - TEACHING THROUGH GAMES - HELP

Postautor: xeo » 18 sty 2008, 23:59

Jako rozdział ? Raczej jako punkty i podpunkty. Organizacja materiału w pracy zależ…y w duż…ej mierze od Ciebie. Jeśli nie wiesz jak to wszystko poukładać ż…eby miało ręce i nogi to spójrz jak to jest zrobione w książ…kach, z których korzystasz i zrób tak samo lub podobnie.
xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: PRACA LICENCJACKA - TEACHING THROUGH GAMES - HELP

Postautor: xeo » 12 lut 2009, 0:29

xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Re: PRACA LICENCJACKA - TEACHING THROUGH GAMES - HELP

Postautor: marta_1989_zuza » 20 lis 2010, 19:36

mam pytanie dotyczące bibliografii mój temat to "motivational role of games in teaching young learners" biblioteko w mojej miejscowości jej bardzo uboga szukam materiałów na stronach internetowych. jakie pozycje przydałyby się najbardziej. proszę o pomoc. moż…e ma ktoś jakieś materiały w pdf ? mój mail to: marta_1989@vp.pl
marta_1989_zuza
 

Re: PRACA LICENCJACKA - TEACHING THROUGH GAMES - HELP

Postautor: weGONfindU » 21 lis 2010, 0:22

nie wiem skad wy ludzie bierzecie te tematy ale jestem przerazona ich dennoscia. Sorry....ale u mnie na licencjacie i magisterce ludzie pisali jakies ambitne rzeczy, zreszta nie tylko z metodyki lecz rowniez kulturoznawstwa i literaturoznawstwa a to co tu widze to bedziemy miec ciekawych nauczycieli "motodą gry" beda uczyc. Zenada
weGONfindU
 

Re: PRACA LICENCJACKA - TEACHING THROUGH GAMES - HELP

Postautor: Gość » 20 sty 2011, 19:01

weGONfindU pisze:nie wiem skad wy ludzie bierzecie te tematy ale jestem przerazona ich dennoscia. Sorry....ale u mnie na licencjacie i magisterce ludzie pisali jakies ambitne rzeczy, zreszta nie tylko z metodyki lecz rowniez kulturoznawstwa i literaturoznawstwa a to co tu widze to bedziemy miec ciekawych nauczycieli "motodą gry" beda uczyc. Zenada



droga pani, jeśli uważ…asz ze uż…ywanie gier w klasach od 1 do 4/5 jest złą metodą to nie wiem jaki z pani jest nauczyciel. a jesli sie myle to prosze podac przynajmniej jeden tytuł książ…ki która mowi ze ta metoda jest zła. nie ma nic lepszego jak uczenie słownictwa przez zabawe, wszystko co jest potrzebne to umiejętność dobrania odpowiedniej gry do tematu lekcji.
i jeszcze kwestia ambitności tych tematow. są nauczyciele bardziej ambitni i ci mniej ambitni co nie oznacze ze ten mniej ambitny chociaz nie będzie miał magistra z bardzo dobrej uczelni nie będzie świetnym i szanowanym nauczycielem. pozdrawiam. Andreev
Gość
 

smiechu warte

Postautor: fdfdf » 02 mar 2011, 0:39

Mnie przeraza za to mysl ze Ci wszyscy po magisterkach z kulturoznawstwa i literatury nie znaja podstaw gramatyki i nie maja podejscia pedagogicznego do dzieci ja tez bronie sie z pracy o grach jako formie nauczania angielskiego bo zapewne pani jest denna nauczycielka myslac ze nie grajac z dziecmi w wieku 3-9 zaciekawi je pani swoja "ambitna" metodyka moze Szekspira pani z nimi weż…mie ż…al!!!!!
fdfdf
 


Re: PRACA LICENCJACKA - TEACHING THROUGH GAMES - HELP

Postautor: Gość » 19 lut 2013, 22:49

bgfb
Gość
 

praca dyplomowa

Postautor: karola844 » 19 lut 2013, 22:54

czesc, mam do Was pytanie:
temat mojej pracy dyplomowej:the role of games in english teaching, macie moze jakies materialy, ksiazki, bo ja w ogole nie wiem od czego mam zaczac:(:(
karola844
 

Re: praca dyplomowa

Postautor: >>DeLiCiOuS<< » 20 lut 2013, 20:00

karola844 pisze:czesc, mam do Was pytanie:
temat mojej pracy dyplomowej:the role of games in english teaching, macie moze jakies materialy, ksiazki, bo ja w ogole nie wiem od czego mam zaczac:(:(



Mam trochę materiałów, bo właśnie piszę pracę dyplomową na podobny temat ;) W razie czego służ…ę pomocą :) :cool:
>>DeLiCiOuS<<
 

Re: praca dyplomowa

Postautor: pppppppppp » 09 kwie 2013, 15:03

>>DeLiCiOuS<< pisze:
karola844 pisze:czesc, mam do Was pytanie:
temat mojej pracy dyplomowej:the role of games in english teaching, macie moze jakies materialy, ksiazki, bo ja w ogole nie wiem od czego mam zaczac:(:(



Mam trochę materiałów, bo właśnie piszę pracę dyplomową na podobny temat ;) W razie czego służ…ę pomocą :) :cool:


hej delicious:)
Byłabym ci wdzieczna za pomoc odnosnie ksiazek jakie moga mi sie przydac w napisaniu pr. magisterskiej bo pisze na podobny temat..prosze o kontakt na : paula2914@wp.pl.
pozdrawiam pppppppppppp
pppppppppp
 

Re: PRACA LICENCJACKA - TEACHING THROUGH GAMES - HELP

Postautor: My71 » 19 kwie 2014, 18:06

co roku ci꿅ko wybrać tylko jeden cel, dlatego zawsze biorę pierwszy z brzegu adres. czasem ci꿅ko się zdecydować, bo wydaje mi się, ż…e tak samo jak chorzy tak i zwierzaki potrzebują tego 1-ego procenta.

____________________
Wyróż…nia od konkurencji wynajem autokarów wrocław sprawdz,a wrócisz!
My71
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 12 kwie 2014, 22:44

Re: praca dyplomowa

Postautor: kamila32 » 17 lis 2014, 17:30

pppppppppp pisze:
>>DeLiCiOuS<< pisze:
karola844 pisze:czesc, mam do Was pytanie:
temat mojej pracy dyplomowej:the role of games in english teaching, macie moze jakies materialy, ksiazki, bo ja w ogole nie wiem od czego mam zaczac:(:(



Mam trochę materiałów, bo właśnie piszę pracę dyplomową na podobny temat ;) W razie czego służ…ę pomocą :) :cool:


hej delicious:)
Byłabym ci wdzieczna za pomoc odnosnie ksiazek jakie moga mi sie przydac w napisaniu pr. magisterskiej bo pisze na podobny temat..prosze o kontakt na : paula2914@wp.pl.
pozdrawiam pppppppppppp



Witam,
piszę podobny temat i wdzięczna bym była za jakiekolwiek materiały :) kamila32@onet.com.pl
kamila32
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2014, 17:21

Re: PRACA LICENCJACKA - TEACHING THROUGH GAMES - HELP

Postautor: Withir » 09 gru 2014, 16:51

Pisanie pracy zawsze zaczyna się od czytania :) jak będziesz mieć jakieś pojęcie na ten temat to sam będziesz wiedzieć co chcesz napisać.
http://www.lektoruciebie.pl - Mobilna Szkoła Językowa Oświęcim i Lekcje Angielskiego Online
Awatar użytkownika
Withir
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 09 gru 2014, 16:48

Re: PRACA LICENCJACKA - TEACHING THROUGH GAMES - HELP

Postautor: Milka900 » 17 mar 2016, 23:11

Zapraszam do niezbędnika na Facebooku w pisaniu pracy dyplomowej, tj. : https://www.facebook.com/Konsultacje-w- ... ych-oraz-tłumaczenia-w-języku-niemieckim-308675285831487/?fref=ts
Milka900
junior fellow
 
Posty: 111
Rejestracja: 17 mar 2016, 18:38



Re: PRACA LICENCJACKA - TEACHING THROUGH GAMES - HELP

Postautor: vlord » 13 cze 2022, 3:32

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości