prosze o przetłumaczenie listu na niemiecki bardzo pilne

Krótkie teksty bądź pojedyncze zdania, które nie są zadaniem domowym.

Re: prosze o przetłumaczenie listu na niemiecki bardzo pilne

Postautor: Visitor » 01 lis 2005, 22:15

potrzebny mi jest list w którym pisze o tym ze mi sie nie podobało w anglii. 8 - 10 zdań (ćwiczenie 11 strona 96 z alles klar1b)
podaje przykładowa zdania do przetłumaczenia : Cały czas jest brzydka pogoda. Nie podoba mi sie nasze zakwaterowanie , ponieważ… mieszkamy w pokojach 5 osobowych. Program kursu jest bardzo napiety. Mamy mało czasu wolnego, ponieważ… spedzamy duż…o czasu na zajeciach. pracujemy w grupach 15 osobowych. Czas wolny mamy tylko w weekendy ale wtedy zwiedzamy miasto. nie jestem całkiem zawiedzienoa ponieważ… poznałam wiele ciekawych osób.
Visitor
 


Re: prosze o przetłumaczenie listu na niemiecki bardzo pilne

Postautor: Visitor » 01 lis 2005, 23:20

Die ganze Zeit ist schlechtes Wetter. Unser Quartier gefżĄllt mir nicht , weil wir in fżnf Personen Zimmern wohnen. Das Programm des Kurses ist sehr straff. Wir haben wenig Freizeit , weil wir viel Zeit mit den Veranstaltungen verbringen. Wir arbeiten in 15 Personen Gruppen. Freizeit haben wir nur żber das Wochenende, aber dann besichtigen wir die Stadt. Ich bin nicht ganz enttżĄuscht, weil ich viele neue Personen kennen lernte. Zum Glżck konnte ich einige Aufnahmen machen.
Visitor
 

Re: prosze o przetłumaczenie listu na niemiecki bardzo pilne

Postautor: Visitor » 15 gru 2005, 11:42

Cały czas jest zła pogoda. Nasza kwatera nie podoba mi się, ponieważ… mieszkamy w 5-osobowym pokoju.Program kursu jest bardzo napięty.Mamy mało czasu wolnego, ponieważ… spędzamy duż…o czasu z naszym organizatorem.Pracujemy w 15-osobowych grupach.Czas wolny mamy tylko w ciągu weekendu,ale wtedy zwiedzamy miasto.Nie jestem kompletnie rozczarowana,ponieważ… moge poznać duż…o nowych ludzi.Na szczęście moge klika przyjęć zrobić.

Mniej więcej tak:) Mam nadzieje ż…e pomogłam:) Mój e mail aigolaa@wp.pl
Visitor
 

Re: prosze o przetłumaczenie listu na niemiecki bardzo pilne

Postautor: Visitor » 05 sty 2006, 10:10

Die ganze Zeit ist schlechtes Wetter. Unser Quartier gefżĄllt mir nicht , weil wir in fżnf Personen Zimmern wohnen. Das Programm des Kurses ist sehr straff. Wir haben wenig Freizeit , weil wir viel Zeit mit den Veranstaltungen verbringen. Wir arbeiten in 15 Personen Gruppen. Freizeit haben wir nur żber das Wochenende, aber dann besichtigen wir die Stadt. Ich bin nicht ganz enttżĄuscht, weil ich viele neue Personen kennen lernte. Zum Glżck konnte ich einige Aufnahmen machen.
Visitor
 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości