pisanie prac licencjackich

anglistyka, lingwistyka, NKJO, prace magisterskie, prace licencjackie, uczelnie

pisanie prac licencjackich

Postautor: Visitor » 24 mar 2006, 11:18

Czy nie wiecie moż…e, gdzie w internecie moż…na znaleźć strony dotyczące pisania prac licencjackich czy magisterskich przez studentów Filologii Angielskiej?
Chodzi mi tu przede wszystkim o budowę takiej pracy, jakich słó uż…ywać a jakich nie itp
A moż…e Wy macie jakieś dobre rady?? (dodam, ż…e piszę z metodyki!)
Pozdrawiam
Visitor
 


Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: Visitor » 24 mar 2006, 11:40

nie mam pojecia o takich chwytach, napisz sama, gdyz praca jest sprawdzana pod wzgledem ekspertyzy antyplagiatowej i sa tacy, kt. znaja wersje i odrzuca ci to wypracowanko!!! zwroty to sa takie jak przy pisaniu wypracowanka, ale wymogi narzucaja promotirzy i to oni powinni powiedziec na poczatku seminarium czego oczekuja od studentow od tego jest 1 rok seminarium!!!! I sa tacy kt. doceniaja inwencje to oznacza ze zblizamy sie do standardow zachodnich i to oznacza samorozwoj studenta z takiego cos bedzie, gdy jest tworczy ..... maggie
Visitor
 

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: Visitor » 24 mar 2006, 12:17

Ja chciałabym tylko dowiedzieć się jak taka praca powinna wyglądac pod względem budowy. Nie chcę oglądać gotowych prac. W mojej biblotece są nawet takie książ…ki na uczelni np. "Jak napisać i obronic pracę licencjacką", co z tego cała ta książ…ka nie ma nic wspólnego z Filologią Angielską hmm.
A co do ekspertyzy antyplagiatowej... jest ona ż…ałosna! Każ…dy moż…e sprawdzić swoją pracę na www.plagiat.pl. Ja sprawdziłam pracę ,której dość obszerne fragmenty pochodziły z internetu i innych źródeł i ten "inteligentny system" znalazł 14% podobieństwa, ale gdy sprawdziłam linki które on podawał to okazało się, ż…e nie mają one nic wspólnego z moją praca, hmm???
Visitor
 

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: Visitor » 24 mar 2006, 12:38

nie sprawdzilam swojej przez plagiat chyba to zrobie... ale jesli chodzi o budowe to tak jak napisalam koniecznie rozmawiaj z promotorem kazdy ma inne zyczenia ....powinno ci wystarczyc 3 krotkie rozdzialy pisalam dwie licencjackie jedna z metodyki i to byly lekcje, pisalam o zwyczajach i byly pomoce do lekcji, wstep i zakonczenie, a druga o Dianie z kultury i tam byla praca plus prezentacja multimedialna w power point i wyszlo niezle, gdybym miala pisac jeszcze raz z metodyki to juz komus pisalam zalezy od tematu
ale :::: 1 rozdzial dlaczego ten temat, czemu to sluzy.....
2 poparcie problemu metodami - tu ksiazki teoretyczne harmer, komorowska, ur wenzel- trudne ale dobre do wsparcia teoretycznego, czli pod jaka metode podciagniesz swoj pomysl
3 rozdzial sylwetka ucznia do jakiego ucznia dociera ta metoda, najlepiej przesledzic kinaesthetic gdyz tj typowy uczen szkolny, wymagajacy zainteresowania lubiacy ruch....
zakonczenie....mozesz napisac jak to sie sprawdza w praktyce, co mozna usprawnic itp...co jest w tym dobrego, a co zlego
w rozdzialach mozna odrazu wspierac metody pomyslami cwiczen lub zrobic appendices- i tu dac przyklady cwiczen

i najlepiej pisac o tym co sie lubi i aby wykorzystac w szkole ...

nie wiem czy to ci sie spodoba, ale przemysl, metodyka to temat woda ......mozna analizowac skille, podreczniki, srodowisko ucznia co tylko chcesz.... maggie
Visitor
 

Pisanie prac po angielsku

Postautor: dawna potrzebująca » 23 wrz 2010, 23:51

Ja skorzystałam kiedys z ich usług http://www.pisaniepracpoangielsku.pl i byłam bardzo zadowolona, dyskrecja + profesja.
dawna potrzebująca
 

Re: Pisanie prac po angielsku

Postautor: Gość » 04 lut 2011, 22:21

Hej "dawna potrzebująca" moż…emy się jakoś skontaktować, moż…esz podać mi swojego maila
Gość
 

Re: Pisanie prac po angielsku

Postautor: olka_h » 07 kwie 2011, 17:12

Anonymous pisze:Hej "dawna potrzebująca" moż…emy się jakoś skontaktować, moż…esz podać mi swojego maila


Hej. Czy ktos pisałam o Word formation in Harry Potter?
olka_h
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2011, 17:03

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: piotrus_pan » 04 lut 2012, 2:48

ja jestem bardzo zadowolony z www.rzetelneprace.pl Fakt, ż…e zamówiłem tylko plan pracy, wstęp i bibliografię, ale naprawde rzetelnie
piotrus_pan
 

A ja skorzystałem z....

Postautor: tomasz_29299229 » 22 kwie 2012, 23:12

A ja skorzystałem z http://praceangielski.comuf.com/

Napoczątku troche się obwiałem czy faktycznie te osoby są wiarygodne. Jednakż…e jak tylko nawiązałem z nimi kontakt wiedziałem ż…e wszystko powinno pójść ok. Bardzo łatwo jest utrzymać z nimi kontakt. Napisali moją całą pracę licencjacką i zgadnijcie co!? Zaliczyłem na 5.
Dodatkowo porównałem ceny i naprawdę myśle ż…e nie mają konkurencji na rynku.
tomasz_29299229
 

Re: A ja skorzystałem z....

Postautor: blaaackpearl » 26 kwie 2012, 21:12

tomasz_29299229 pisze:A ja skorzystałem z http://praceangielski.comuf.com/

Napoczątku troche się obwiałem czy faktycznie te osoby są wiarygodne. Jednakż…e jak tylko nawiązałem z nimi kontakt wiedziałem ż…e wszystko powinno pójść ok. Bardzo łatwo jest utrzymać z nimi kontakt. Napisali moją całą pracę licencjacką i zgadnijcie co!? Zaliczyłem na 5.
Dodatkowo porównałem ceny i naprawdę myśle ż…e nie mają konkurencji na rynku.


A moż…esz podać cenę takiego zlecenia?:)
blaaackpearl
 

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: leszek569 » 01 cze 2012, 15:25

Osoby takie starają się o to abyście byli zadowoleni bo to w pewnym sensie ich praca. Wiele osób korzysta z ich usług i większość zawsze jest zadowolona. pozdrawiam
leszek569
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 01 cze 2012, 15:19

Pisanie prac po angielsku

Postautor: angielskiman » 30 lip 2012, 13:04

Ja polecam zdecydowanie usługi firmy Edu Konsultant . Zlecałam im pracę licencjacką po angielsku i poszło zdecydowanie dobrze!
angielskiman
 

kukusia

Postautor: angielskiman » 30 lip 2012, 13:06

a co sądzicie o firmie http://diploma.pl ?
angielskiman
 

PISANIE NA 6

Postautor: gosiaczekom » 10 wrz 2012, 22:25

Musze napisac moje odczucia na temat serwisu Pisanie na 6. Zdecydowanie polecam. Napisali mi całą pracę licencjacką od podstaw. Gdybym się teraz nie obronił to już… koniec. Zrobili wszystko w terminie za przystępną cenę. Sprawny kontakt. Domyślam się, ż…e ceny ustalają indiwidualnie więc jeśli chcecie wiedzieć szczegóły to zajrzyjcie na:

www.pisaniena6.republika.pl
gosiaczekom
 

Pisanie po angielsku

Postautor: tutuspoland » 14 wrz 2012, 19:31

Ja korzystałem z firmy bez logo :)

to link z mojej historii, nie mogę narzekać, super realizacja

pisanie prac po angielsku
tutuspoland
 

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: rozsądek1 » 01 paź 2012, 9:22

Niech każ…dy pamięta ż…e większość takich wpisów to brednie - ż…aden zadowolony klient nie chodzi po forach i nie reklamuje nikogo tylko jeśli już… to poda kontakt osobie znajomej bezpośrednio a generalnie zapomina o sprawie i idzie dalej, a nie wchodzi na fora i ogłasza jakiej to pracy nie załatwił tu czy tam). Jedynie osoby niezadowolone coś piszą lub poszczególne serwisy same wpisują pochlebne komentarze na siebie oczerniając przy tym konkurencje tak więc kierowanie się informacjami tutaj czy na innych forach jest bezcelowe. Tak trudno jest wpisać w Google jakaś frazę związaną z pisaniem prac po angielsku i sprawdzić poszczególne serwisy? Trzeba trochę popisać, podzwonić i przekonać się samemu bo tutaj każ…dy jest zwabiany podstępem.
rozsądek1
 

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: studentka11 » 14 paź 2012, 15:24

Chcecie wiedzieć kogo unikać - ja trafiłam na stronę, którą założ…yła jakaś studentka. Opisuje tam tych, którzy nie są godni zaufania. Warto to wiedzieć ż…eby nie wydać kasy na marne - wejdźcie sobie na www.pracepoangielsku.pl i poczytajcie.
studentka11
 

pisanie prac po angielsku

Postautor: Ania854 » 16 paź 2012, 10:57

Nie wiem czy ktoś się tym kieruje faktycznie czy nie, ale jeśli już… zauważ…yłam takie forum i ktoś tutaj reklamuje serwisy to muszę przyznać, ż…e ja też… potrzebowałam pomocy w napisaniu pracy bo okazało się, ż…e moja ciąż…a była zagroż…ona, więc nawet nie mogłam dobrze się ruszać...koszmar. Zgłosiłam się do Pana Piotra, który bardzo mi wtedy pomógł i jestem mu za to wdzięczna więc pozwolę sobie podać adres jego strony - moż…e ktoś też… skorzysta, naprawdę polecam.. adres strony to www.pisaniepracpoangielsku.republika.pl
Pozdrawiam wszystkich
Ania
Ania854
 

Najlepszy serwis

Postautor: zadowolonaaaaaaaaaaaaaaa » 14 gru 2012, 16:59

A ja korzystałam z http://www.pisaniepoangielsku.pl


Dałam im tydzień na napisanie pracy a otrzymałam gotowe wszystko już… po 3 dniach.

Ceny też… mają spoko.
zadowolonaaaaaaaaaaaaaaa
 

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: PannaKarolina20 » 03 sty 2013, 22:16

Takie pisanie prac licencjackich czy magisterskich to dla mnie jedno wielkie oszustwo ...
Gdzie szukać herbata sklep? Jak to gdzie?! W Chinach :D
Awatar użytkownika
PannaKarolina20
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 03 sty 2013, 22:07

http://www.pisaniepoangielsku.pl

Postautor: Marwill » 23 lut 2013, 9:36

Oszuści, nie korzystajcie z ich pomocy biorą pieniądze a pracy i tak nie masz nie wiem skąd te pozytywne komentarze. Wiem tylko,ż…e tacy ludzie powinni dostać jakąś nauczkę. Mam nadzieję ż…e nikt więcej nie skorzysta z ich usług, nie dajcie się nabrać!!!!
Marwill
 

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: andzia93 » 18 kwie 2013, 7:58

Ja w tym roku zaczynam studia, ale wiem jedno, licencjat chcę napisać samodzielnie, nie mam zamiaru korzystać z pomocy z zewnątrz (poza promotorem), chcę mieć satysfakcję ze zdobycia tytułu naukowego. Mam nadzieję, ż…e wytrwam w postanowieniu:)
_______________
Szkoła podstawowa Bielsko - największa na Podbeskidziu
andzia93
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 16 kwie 2013, 9:54

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: storik » 10 paź 2013, 17:30

storik
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:57

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: storik » 10 paź 2013, 17:32

storik
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:57

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: a.paryz » 19 lis 2013, 20:38

Pisanie pracy licencjackiej czy magisterskiej powinno się odbywać samodzielnie., inaczej jest to jedno wielkie oszustwo. moż…na oczywiście posiłkować się radami, jak napisać itd, ale nie kupować gotową pracę. Prawo powinno zabronić tego bardzo surowo.
a.paryz
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2013, 20:14

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: bgora » 07 maja 2014, 10:24

Przyłączam się do opinii innych forumowiczów. Pisz samodzielnie i ewentualne błędy poprawiaj ze swoim promotorem.


Schody dywanowe marki Zebranodesig
bgora
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2014, 10:15

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: mtkaczyk » 12 maja 2014, 11:33

Jak Filologia Angielska to trzeba pisać pracę po angielsku. Ci꿅ko będzie znaleźć taką stronę.

Oczyszczacz powietrza Salin | Oficjalny dystrybutor w Polsce
mtkaczyk
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2014, 11:16

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: piotrek5467 » 18 maja 2014, 18:52

Praca musi być napisana samodzielnie inaczej wiadomo mogą cofnąć dyplom, a jak np. kupisz gotową to mogą wykryć przez autoplagiat. Moż…esz np. napisać po polsku potem tłumaczyć , a jak masz problem z tłumaczeniem pracy moż…esz zamówi na edutalent.
piotrek5467
junior fellow
 
Posty: 196
Rejestracja: 12 cze 2013, 17:00

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: FabiolaUK1797 » 26 maja 2014, 15:19

Cześć! muszę przyznać, ż…e pomysł z rozbudowywaniem słownika jest świetny! jak tylko będę dysponować większą ilością wolnego czasu, to na pewno dorzucę trochę od siebie. Fajna inicjatywa. Pozdrawiam was.

____________________
Jednak tylko u nas nowoczesne sofy rozkładane zapraszamy do nas!
FabiolaUK1797
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 17 maja 2014, 15:55

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: adalis » 29 sie 2014, 14:00

Głupota jest z tym, by pisać pracę po polsku, a później ją dać do tłumaczenia na dany język. Przecież… tutaj trzeba również… korzystać ze źródeł w danym języku obcym. Już… lepiej zająć się samemu pisaniem pracy po niemiecku, a najwyż…ej dać do sprawdzenia i korekty jakiemuś lektorowi lub osobie znającej bardzo dobrze dany język. To o wiele prostsze rozwiązanie niż… kombinowanie z tłumaczeniami.
adalis
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2014, 20:33

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: gardek » 01 wrz 2014, 21:10

a ja ostatnio brykałem się z napisaniem pracy ponieważ… jak zwykle sporo się z spóźniłem z jej pisaniem i na szczęście znalazłem serwis http://krino.pl/listing-category/pisanie-prac/ szybko wycenili prace napisali i gratis dali wynik systemu antyplagiatowego. Naprawdę jeż…eli chodzi o pisanie prac mogę ich śmiało polecić
gardek
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2014, 20:07

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: Felicjaxx » 04 wrz 2014, 10:22

Zaż…ywacie w tym czasie jakieś suplementy z magnezem?
Ja zawsze mam pod ręką ten http://techlandlab.pl/sklep/cytrynian-ma.....
U mnie niedobór powoduje duż…e spustoszenie w organizmie.
Już… przeż…ywam moją pracę i ten okres, boję się, ż…e wyjałowię sobie organizm i będę chorować.
Felicjaxx
newbie
 
Posty: 27
Rejestracja: 25 lip 2014, 9:34

Odp.

Postautor: alanja » 13 paź 2014, 13:59

Warto zapytac redakcję WriteEnglishTool o pomoc - oni specjalizują się w języku angielskim, oczywiscie pisza rozne prace na zamowienie takze w języku polskim jak mi wiadomo - kolezanka korzystala zatem znany mi ich standard pisania-mozna smialo polecic!
strona: http://englishtool1.wix.com/writeenglishtool
alanja
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2014, 13:51

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: alanja » 13 paź 2014, 14:05

http://englishtool1.wix.com/writeenglishtool - serwis godny zaufania, moja znajoma korzystala, ale ja musialem szukac pomocy na szybko odnosnie podsumowania do swojej pracy to takze korzystalem wiedząc, ze jest problem z zaufanymi serwisami zaufalem kolezance i jej opinii, takze widac, ze ludziom zalezy na kliencie i jakosci uslug
alanja
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2014, 13:51

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: girl92 » 01 lip 2015, 10:07

Ja bardzo długo męczyłam się z napisaniem pracy dyplomowej. Promotor miał mnie już dość... na końcu nawet już nie chciał zbytnio poprawiać, więc odesłała mnie do kogoś innego. Trochę się zdenerwowałam, no ale co mogłam zrobić. Bardziej bałam się obrony. Dlatego też poprawę swojej pracy zleciłam osobom z http://www.iprace.pl/ Oni w przeciągu kilku dni to zrobili, później złożyłam pracę i uczyłam się do obrony. Promotor chyba chciał się mnie na prawdę jak najszybciej pozbyć bo obrona również szybko i gładko poszła. A teraz jestem dumną posiadaczką tytułu licencjata ;)
girl92
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 01 lip 2015, 10:00

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: Wudson » 02 lip 2015, 17:43

Sam nie umiesz sobie napisać pracy ale beka. Przecież to jest proste, wystarczy pisać zgodnie z tematem i z kluczem. Nie dziwię się, że wszystko Ci promotor poprawia jak tam wszystko w swojej pracy masz w bardzo złym stanie. Trochę to dla mnie dziwne jest i trochę to podejrzane :D
Wudson
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 02 lip 2015, 17:40

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: janek.w.1983 » 06 lis 2015, 13:06

Czasami wystarczy tylko ukierunkowanie studenta a niekoniecznie napisanie całej pracy. Poza tym na bieżąco kontaktujesz się z piszącym więc wiesz o czym on pisze. Prace są sprawdzane w programie anty-plagiatowym więc nie ma później zaskoczenia. Wiem bo sprawdziłam wcześniej firmę: http://wzorce-prac.pl/ Jest to w pełni legalne. Skontaktuj się z nimi, szybko dostaniesz wycenę.
janek.w.1983
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 30 paź 2015, 8:24

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: julcia777 » 12 lis 2015, 20:18

Ja już nie podjęłabym się pisania pracy :) Licencjacką napisałam sama i poświęciłam temu pół roku życia... dlatego przy mgr już weszłam we współpracę z ekspertami, bo ani czas mi nie pozwalał ani cieprliwość moja (a właściwie jej brak :) ). Przy mgr pracowałam z proposterus.biz i megaśnie polecam! :)
julcia777
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2015, 20:16

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: endriuuu » 19 gru 2015, 21:39

Ze swojej strony mogę polecić redaktorów z serwisu Magistrowo. Mi niestety brak wolnego czasu (praca praca praca....) nie pozwolił na terminowe oddawanie rozdziałów mojej pracy licencjackiej. Jak się okazało, dobrze trafiłem - wszystko było na czas, tak jak uzgodniliśmy, więc dlatego mogę ich polecić.
endriuuu
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2015, 21:30

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: Marcjanna » 24 lut 2016, 20:10

Czy ktoś z polecających strony, firmy, osoby itd mógłby mi powiedzieć ile wynosiła cena za napisanie jednej strony pracy?? Każdy chwali jakąś tam pomoc ale ile was to kosztowało? Czy ktos z was może tylko poprawiał prace a nie pisał ją od początku??
Marcjanna
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2016, 20:01

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: Stuudy » 03 mar 2016, 10:45

Z tego co wiem, to dużo zależy od tematu i terminu, czy potrzebujesz na już, czy może to trwać dłużej itp. Poprzeglądaj oferty, bo na pewno jest pewne różnorodność.
Stuudy
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:32

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: Milka900 » 17 mar 2016, 22:58

Zapraszam do niezbędnika na Facebooku w pisaniu pracy dyplomowej, tj. : https://www.facebook.com/Konsultacje-w- ... ych-oraz-tłumaczenia-w-języku-niemieckim-308675285831487/?fref=ts
Milka900
junior fellow
 
Posty: 111
Rejestracja: 17 mar 2016, 18:38

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: Milka900 » 17 mar 2016, 23:05

Zapraszam do niezbędnika na Facebooku w pisaniu pracy dyplomowej, tj. : https://www.facebook.com/Konsultacje-w- ... ych-oraz-tłumaczenia-w-języku-niemieckim-308675285831487/?fref=ts
Milka900
junior fellow
 
Posty: 111
Rejestracja: 17 mar 2016, 18:38

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: Bea507 » 10 sty 2017, 16:19

Muszę się wywiązać. Bo obiecałam. Że jak dobrze napiszą, to będę ich polecała. No to polecam – bo rzeczywiście, dobrze napisali. Zespół redaktorów piszących prace magisterskie po angielsku. Ich stronka: www.thesispark.pl. Polecam!
Bea507
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2017, 15:50

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: Dentoos » 18 sty 2017, 9:40

Kurcze, ja tego nie rozumiem. Praca licencjacka to przecież nie jest jakieś nie wiadomo jakie wyzwanie. 40-60 stron nie napiszecie sami? A 1/6 to zdjęcia :/
Dentoos
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2017, 9:36

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: Fuzz » 27 mar 2017, 12:24

Niektórzy nie są w stanie sami pisać i wtedy zawsze ktoś na tym zarobi ;) Co się przejmujesz? Wiem, że sporo moich znajomych np. korzysta z http://www.pisanieprac.org i sobie chwalą. Jak chcą płacić i opłaca im się to, to ja nic nie mam przeciwko.
Fuzz
junior fellow
 
Posty: 197
Rejestracja: 19 lip 2015, 14:52

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: Poliuy » 27 lut 2019, 11:10

Jest wiele firm na rynku oferujących pisanie prac inżynierskich, magisterskich, czy też licencjackich. Ja osobiście korzystałem z usług
www.pisanie-edu.pl i złego słowa powiedzieć nie mogę. Wiadomo pewne rzeczy zawsze można poprawić, jednak jeśli chodzi o uczciwość nie mam im nic do zarzucenia.
Poliuy
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2019, 11:08


Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: pieknyolek » 29 sie 2021, 18:11

Jeżeli fotografia reklamowa to tylko z https://epli.pl/produkty-i-kompozycje/

Obrazek
pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19

Re: pisanie prac licencjackich

Postautor: pieknyolek » 29 sie 2021, 18:12

pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości