dialog w banku

Ty odrabiasz, my sprawdzamy.

Re: dialog w banku

Postautor: Visitor » 30 mar 2006, 18:35

potrzebuje pilnie (na jutro :() dialog w banku, cos w stylu: podchodzi facet
do okienka ...

-> dzien dobry
-> dzien dobry, w czym moge pomoc?
-> chciałbym załozyc konto w banku, ile wynosi oprocentowanie?
-> 5,7% jesli suma na pana koncie przekracza 10000zł jesli mniej to 4,8%
-> a czy wasze banki są dostepne w kazdym wiekszym miescie?
-> oczywiscie
-> duzo podróż…uje, czy moge podejmowac pieniadze z bankomatu?
-> tak, karte do bankomatu otrzymuje pan w kosztach załozenia konta
-> a ile musze czekac na wypełnienie potrzebnych dokumentow?
-> wystarczy 20 minut
-> dziekuje bardzo
-> prosze
Visitor
 


Re: dialog w banku

Postautor: Visitor » 31 mar 2006, 3:48

Najlepszymi pomocnikami w roziązywaniu tego typu zadań są tzw Rozmówki angielskie. Polecam:

Monika Młodnicka "Rozmówki angielskie w miesiąc.
Anna Luberda-Kowal "Rozmówki Angielskie
Wydawnictwo PONS/LektorKlett "Rozmówki angielskie".
Wydawnictwo Felberg SJA "Rozmówki angielskie od A do Z"
Visitor
 

Re: dialog w banku

Postautor: weko » 24 gru 2016, 14:41

Ten dialog jest rzeczywiście zabawny hehe. :hura: Takie sytuacje nie zdarzają się często ale mają miejsce.

Wielu z nas nie postępuje rozsądnie podczas wyboru banku, który ma prowadzić konto osobiste. Jednak takie postępowanie nie jest wskazane i ma w sobie dużo naiwności. O sobie jest pisać raczej trudno nie tylko w moim przypadku. Jednak chyba już czas się przełamać i opisać moje doświadczenia. Pracując w sektorze finansowym a obecnie nowych technologii bankowych takie postępowanie nie zawsze wydawało mi się być bardzo rozsądnym. Dziś chcę wiedzieć czy istnieje możliwość na tę chwilę założenia konta w Nest banku https://opinierum.pl/konto-nest-bank-oplaty-opinie/ przez internet lub może być również przez kuriera mieszkając w Kanadzie? Takie również dostaje pytania od wielu blogerów i marketerów. Nie tylko klientów w Polski, którzy mogą o wiele łatwej otworzyć Nest Konto. Gdzieś na forum czytałem o takiej możliwości o jaką mam pytania na stronie, jednak to były dość stare informacje. Dlatego osobiście sprawdzając warunki u konsulatnów Nest Banku wolę je zweryfikować. Opinie NEST Banku o posiadanym obecnie przeze mnie i nie tylko koncie osobistym są różne. Jednak mnie ono nie odpowiada w znacznym stopniu, nie tylko z powodu braku opłat. Rachunek ten jest darmowy, nie tylko dla klientów instytucjonalnych i przedsiębiorców.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2018, 21:33 przez weko, łącznie zmieniany 5 razy.
weko
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 21 wrz 2016, 13:49

Re: dialog w banku

Postautor: Govalinenko » 20 sty 2017, 14:08

ciekawa opcja.
Govalinenko
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2017, 13:47

Re: dialog w banku

Postautor: Megatester » 09 lut 2017, 20:27

Takich przykładowych rozmówek jest pełno w Internecie. Sytuacja i rozmowa w banku to jest jedno z popularniejszych zadań.

_________________
Recenzja lokata i kont w Nest Bank na moim blogu
http://aorel.weebly.com/blog/nowy-nest-bank-rokowania moja opinia na temat konta w Nest Banku.
Megatester
greenhorn
 
Posty: 72
Rejestracja: 24 sty 2017, 22:11

Re: dialog w banku

Postautor: igoor310 » 10 lut 2017, 16:02

Taka sytuacja jest dość pospolita
igoor310
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 09 lut 2017, 11:56

Re: dialog w banku

Postautor: jarek55 » 18 lut 2017, 9:17

bardzo mi się to przydało
jarek55
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2017, 9:14

Re: dialog w banku

Postautor: MajakPOL » 03 maja 2018, 19:13

dzięki!
MajakPOL
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 16 paź 2016, 17:56

Re: dialog w banku

Postautor: skontom » 27 gru 2018, 23:11

Jak w komedii trochę.
skontom
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2016, 16:30


Re: dialog w banku

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 15:11

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości