Własna strona internetowa lub blog?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: pudeleczko12 » 24 lut 2013, 21:26

Zastanawiacie się czasem nad założ…eniem własnej strony internetowej lub blogu z materiałami do angielskiego i pokrewnymi sprawami? Jesli tak to pewnie analizujecie koszta. Jak z grubsza przejrzałem oferty to ciekawa opcja wydaje mi sie to co proponuje czeska firma http://www.quicksnake.pl/ . Za niecałe 40 zl rocznie mamy dostep do ich uslug. rowniez przy zamowieniu hostingu klient moze zdecydować sie na zamówienie strony internetowej za darmo. rowniez w uslugach firmy istnieje mozliwosc rejestracji domen. ich oferta wydaje mi sie całkiem spoko. Co Wy myslicie na ten temat?Speawa techniczna to jedno ale tez sie zastanawiam nad gronem odbiorcow. Czy faktycznie jest potrzeba stawiania takich rzeczy czy moze pomoc w moderacji istniejących juz projektów itp.?
pudeleczko12
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:30


Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: out » 29 mar 2016, 19:46

Moim zdaniem zainwestować w coś własnego na własnej domenie.
out
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2016, 19:39

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: moneygrabbing » 25 maja 2016, 21:30

out pisze:Moim zdaniem zainwestować w coś własnego na własnej domenie.

Zdecydowanie tak. Będzie to najlepsza decyzja na samy początku blogowania
Zacznij oglądać filmy po angielsku online aby skutecznie uczyć się angielskiego.
Awatar użytkownika
moneygrabbing
newbie
 
Posty: 14
Rejestracja: 24 maja 2016, 20:19

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: wsed » 09 lip 2016, 0:02

To ciekawe.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2018, 14:36 przez wsed, łącznie zmieniany 1 raz.
wsed
newbie
 
Posty: 19
Rejestracja: 08 lip 2016, 22:55

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: muchasty » 15 lip 2016, 10:32

Jeżeli masz już stronę, to zapisuj ją we wszystkich katalogach internetowych, to dobry sposób na reklamę.
muchasty
greenhorn
 
Posty: 74
Rejestracja: 02 sty 2015, 15:07

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: weko » 21 wrz 2016, 14:17

Jestem zdania, że każdy ma szansę zrobić swoją stronę albo zlecić to komuś i osiągnąć sukces. Trzeba działać i pamiętać o finansach osobistych.

Jednak 99% ludzi, którzy to zrobią podda się po pewnym czasie. Zabraknie im wytrwałości i mozolnego codziennego realizacji kolejnych celów. Sam gdy znalazłem na blogu finansowym bank millennium opinie o rachunku osobistym czytałem mozolnie. Jednak taka recenzja konta bankowego okazała się przełomem i pokazała mi że warto robić i publikować takie treści w internecie. Dając swoim czytelnikom realną wartość. :cool:

Takie konto bankowe to podstawa.
Ostatnio zmieniony 06 lip 2019, 11:53 przez weko, łącznie zmieniany 3 razy.
weko
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 21 wrz 2016, 13:49

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: Hiacynta80 » 01 paź 2016, 17:46

Tak jak pisze Weko, zależy do czego C i strona internetowa lub blog. Najprościej jest posiadać
jakiś profil w serwisie społecznościowym. Natomiast bardziej wyrafinowane rzeczy stworzysz na stronie z php, sql itp.,
kupując dodatkowo hosting oraz domenę.
Hiacynta80
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 29 sie 2016, 10:07

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: wiolaa7 » 24 kwie 2017, 9:28

Stworzenie strony internetowej, czy bloga jest dość łatwe, można to bez większego problemu zrobić samodzielnie za pomocą specjalnych narzędzi, jak kreatory stron, czy systemy cms (wordpress itp.) - nie kosztuje to praktycznie nic. Po stworzeniu strony, czy bloga pozostaje jedynie wykupienie hostingu - dobrą ofertę mają m.in. tu https://www.cal.pl - na darmowych rozwiązaniach nie można bowiem polegać.
wiolaa7
newbie
 
Posty: 38
Rejestracja: 23 sty 2017, 13:09

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: ania00 » 04 lut 2019, 16:37

Cześć, czy wiecie, w jaki sposób wprowadzić przejrzystą nawigację na stronie? Widziałam, żepodzielenie produktów na kategorie Comarch Coud przyniosło wiele korzyści, jeśli chodzi o UX i SEO. Czy ktoś mógłby mi coś poradzić w tej sprawie?
ania00
newbie
 
Posty: 43
Rejestracja: 10 sty 2019, 8:36

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: ChokeSlam » 06 lut 2019, 11:21

Wszystko zależy od potrzeb. Czasami lepsza jest strona internetowa, a czasami blog.
Awatar użytkownika
ChokeSlam
junior fellow
 
Posty: 396
Rejestracja: 06 lut 2019, 10:53

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: łucja » 11 lut 2019, 19:25

Prowadząc własny blog, czy stronę internetową chętnie korzystamy z różnego rodzaju ikonek. Ci co się na tym znają i mają dużo czasu mogą wykonać je przy pomocy grafiki wektorowej. Jak nie mamy czasu to po prostu szukamy gotowców. Na blogu lifestylowym Inside Your Life dowiecie się skąd wziąć za free gotowe darmowe ikonki społecznościowe http://www.insideyourlife.pl/2018/02/ik ... -skad.html . Oczywiście wszystko całkiem całkiem legalnie.
łucja
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2016, 19:33

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: ChokeSlam » 13 lut 2019, 13:43

Własna strona internetowa to jest obecnie podstawa sukcesu. Bez tego ciężko jest obecnie osiągnąć sukces. Tak jak to wszystko widzę.
_________________________
Magisterska praca z informatyki - cena
Awatar użytkownika
ChokeSlam
junior fellow
 
Posty: 396
Rejestracja: 06 lut 2019, 10:53

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: wiolaa7 » 25 lut 2019, 13:47

Własna strona www to obecnie standard, zarówno w przypadku firm, jak i sklepów. Co do sklepu, to można go stworzyć samemu, są do tego różne platformy jak https://pasejo.pl - to bezpłatne i bardzo wygodne rozwiązanie.
wiolaa7
newbie
 
Posty: 38
Rejestracja: 23 sty 2017, 13:09

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: Morinmote1 » 04 mar 2019, 16:16

Thank you so much for the same..
Ostatnio zmieniony 14 lis 2020, 19:31 przez Morinmote1, łącznie zmieniany 2 razy.
Morinmote1
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 04 mar 2019, 15:52

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: tromba » 24 cze 2019, 10:24

Pomyśl nad dobrą domeną i hostingiem pierw, bo w sumie to najważniejsze przy tworzeniu strony (no prócz pomysłu). Ja osobiście korzystam z usług nazwa.pl pod tym względem i wszystko od lat dobrze działa
tromba
junior fellow
 
Posty: 117
Rejestracja: 29 sty 2019, 14:46

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: Selenaa » 25 cze 2019, 7:01

odnośnie stron internetowych i internetu, to czy widzicie jakąś różnice między światowymi wyszukiwarkami a google?
Na szczęście nie trzeba samemu sprawdzać różnic, znalazłam całkiem mądry artykuł https://www.spidersweb.pl/2018/07/googl ... yahoo.html , czytaliście już? jeśli nie to koniecznie naróbcie te stratę.
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 144
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: artur123 » 11 lip 2019, 14:58

Chciałbym Wam polecic stronę https://www.artso.pl/elementy-nowoczesn ... -www-p-908 , gdzie znajdziecie ofertę tworzenia stron www na najwyższym poziomie. Sam skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony z efektów końcowych .
artur123
fellow
 
Posty: 546
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:38

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: awesome25 » 12 lip 2019, 8:50

Ile kosztuje założenie strony internetowej?
awesome25
greenhorn
 
Posty: 82
Rejestracja: 22 lip 2014, 10:12

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: sody » 14 lip 2019, 23:10

Ile kosztuje założenie strony internetowej?
Na blogspot.com założysz za darmo, nie warto przepłacać na początek.
sody
newbie
 
Posty: 31
Rejestracja: 03 wrz 2016, 10:31

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: pieknyolek » 05 sie 2019, 12:36

Serdecznie zapraszam na stronę https://projektowanie-stron-gdansk.com.pl/
Ostatnio zmieniony 29 sie 2021, 11:18 przez pieknyolek, łącznie zmieniany 1 raz.
pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: beata2001 » 28 sie 2019, 9:29

Ja radzę założyć i to i to. Strona internetowa jako oferta firmy i blog, by ściągnąć klientów za pomocą organicznych słów kluczowych. Przy dobrej optymalizacji strony, sama będzie się pozycjonować na niszowe słowa kluczowe i długi ogon.



____________
https://dermestetic.eu/forum/
https://dermestetic.eu/
beata2001
newbie
 
Posty: 19
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:04

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: Dumka222 » 28 paź 2019, 11:02

Najlepiej się w tej sytuacji do fachowców zwrócić. U nas wszystko działa z pomocą https://www.nazwa.pl/ i to dobra inwestycja była. Porządny hosting, domena, certyfikat ssl :)
Dumka222
junior fellow
 
Posty: 120
Rejestracja: 06 lut 2019, 19:00

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: szajbuska » 25 lis 2019, 14:27

Mam stronę firmową i prywatnego bloga. Oba stoją na hostingu nazwa.pl Wszystko dziala sprawnie, nic sie nie zacina, infolinia jest pomocna i konkretna. No i fajny program partnerski :)
szajbuska
greenhorn
 
Posty: 51
Rejestracja: 18 cze 2019, 7:36

Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: bailey.wiza » 08 gru 2019, 17:09

Ja posiadam własną stronę internetową, bo wykupiłam serwer i nie muszę się już zmierzać z jakimiś blogami. Gdy macie już swój serwer i swoją stronę internetową warto zastanowić się nad monitorowaniem dostępności stron ponieważ jak to wiadomo w internecie albo jest dużo hackerów, nie można nad wszystkim zapanować i jak zdarzy się nieoczekiwana usterka to od razu jesteśmy powiadamiani SMS lub mailowo. Dzięki temu mam szybką reakcję i można naprawić stronę zanim klienci trafią na awarię i zrezygnują z zakupu moich usług. Polecam.
Awatar użytkownika
bailey.wiza
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2019, 16:55



Re: Własna strona internetowa lub blog?

Postautor: vlord » 03 cze 2022, 23:15

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości