angielski przez skype z nativami za 15zł/h

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

angielski przez skype z nativami za 15zł/h

Postautor: Gość » 05 sie 2013, 12:48

wszystko dzięki www.italki.com

15zł za godzinę biorą też… nowi nieprofesjonalni nauczyciele ze stanów zjednoczonych - trzeba polować, bo większość z nich zacznyna z dobrego serca, ale gdy spostrzegają się ilu mają chętnych to ceny wzrastają.

15zł za godzinę biorą native speakerzy filipińczycy - filipiński nauczyciel angielskiego to moż…e być dla was nowość, ale powoli na świecie oni wysuwają się na prowadzenie w tej dziedzinie - teraz w azji mają największe wzięcie, bo mówią najlepiej po angielsku (formalnie są rodzimymi uzytkownikami angielskiego) w porównaniu z innymi krajami azjatyckimi i są najtańsi.


30zł to średnia cena za nauczyciela ze Stanów Zjednoczonych

płaci się PayPalem
Gość
 


Re: angielski przez skype z nativami za 15zł/h

Postautor: Gość » 06 sie 2013, 11:22

Jakoś nie jestem przekonana do tego typu zajęć. Nie wiem czy potrafiłabym się skupić mając lekcje przez Skype. Ktoś moż…e korzystał? Jak to wygląda? Rozumiem, ż…e to jest wyłącznie rozmowa, nie zadania, ćwiczenia, które moż…na wysyłać mejlem?
Gość
 

Re: angielski przez skype z nativami za 15zł/h

Postautor: anli » 09 paź 2013, 6:57

Moi znajomi korzystali z tego typu lekcji i byli z nich bardzo zadowoleni. To dobra forma nauki szczególnie dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu i wolą uczyć się w zaciszu własnego mieszkania.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: angielski przez skype z nativami za 15zł/h

Postautor: viola22 » 14 paź 2013, 18:13

Moim zdaniem wielką wadą jest brak motywacji :) Jak ktoś jest leniem, to nie włącza komputera i do widzenia :P Cena w sumie też… nie jakaś niska... szczerze mówiąc , to nie wyobraż…am sobie dziecka latającego koło mnie a ja na skype i gadam po angielsku ;p
viola22
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 13 paź 2013, 13:07

Re: angielski przez skype z nativami za 15zł/h

Postautor: Kawka » 05 lis 2013, 12:20

Ja często rozmawiam na skype po angielsku, ale ze znajomymi. Szkole dzięki temu język, ale jeż…eli miałaby to być forma nauki to nie wiem czy potrafiłbym się zmotywować.
Kawka
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 04 lis 2013, 17:40

moż…liwość korekty

Postautor: mdonline2 » 24 sty 2014, 15:03

to nauka...a jeśli ktoś ma potrzebę skorzystać z korekty krótkiego zdania obecnie na portalu, który dopiero zaczął (stąd promocja) moż…na sprawdzić teksty za darmo przez Native Speakera http://www.nativespeakersonline.com
mdonline2
 

Re: angielski przez skype z nativami za 15zł/h

Postautor: Withir » 22 sty 2015, 12:46

Bardzo tanie te lekcje.... Na żywo native speakerzy biorą za 60min z dojazdem około 70-100zł...
http://www.lektoruciebie.pl - Mobilna Szkoła Językowa Oświęcim i Lekcje Angielskiego Online
Awatar użytkownika
Withir
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 09 gru 2014, 16:48

Re: angielski przez skype z nativami za 15zł/h

Postautor: Withir » 22 sty 2015, 12:46

Bardzo tanie te lekcje.... Na żywo native speakerzy biorą za 60min z dojazdem około 70-100zł...
http://www.lektoruciebie.pl - Mobilna Szkoła Językowa Oświęcim i Lekcje Angielskiego Online
Awatar użytkownika
Withir
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 09 gru 2014, 16:48



Re: angielski przez skype z nativami za 15zł/h

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 0:10

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości