Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: aqa5674 » 12 wrz 2013, 19:45

moze komus sie przyda.... polecam stronke EPROFESS wydająca ebooki glownie specjalistyczne do nauki języka angielskiego dla mnie rewelacyjne i nowatorskie podejscie do nauki
aqa5674
 


....

Postautor: renpac » 19 wrz 2013, 11:44

ja uwielbiam ebooki i na pewno tam zajrzę, w ogóle to chyba wolę książ…ki w takiej formie niż… w tradycyjnej :P
renpac
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 22 lip 2013, 7:59

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: english... » 19 wrz 2013, 16:41

Osobiście dobrze znam eBooki wydawnictwa Eprofess i jako specjalistyczne poradniki nt. nauki języka angielskiego są naprawdę bardzo dobre.
___________________
Angielski przez Internet - wszystko na temat nauki angielskiego Online.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: jonkisz » 20 wrz 2013, 12:40

z tym, ż…e trzeba mieć czytnik czyż… nie ?
według mnie książ…ki są jednak lepsze :)
jonkisz
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2013, 12:57

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: waa » 24 wrz 2013, 19:32

czytnik nie tzreba miec wystarczy skrzynka mailowa:)
waa
 

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: Szerszen » 25 wrz 2013, 9:03

To są pewnie PDFy więc wystarczy dowolny program do otwierania tych plików
Szerszen
newbie
 
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2013, 15:44

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: Leszczu88 » 25 wrz 2013, 14:49

Takie małe pytanie. Czy aby na pewno ebooki są lepsze od zwykłych kursów? W sensie sam moż…na się pewnie nauczyć rozumieć ze słuchu ale z nauką mówienia po angielsku moż…e być już… mały kłopot. Ktoś miał moż…e takie problemy związane z ebookami?
Leszczu88
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2013, 12:22

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: weronika23 » 26 wrz 2013, 18:02

Chętnie przetestuję. Uczę się angielskiego 12 lat. A w sumie to uczyłam w szkole, którą już… ukończyłam. Trafiło się tak, ż…e muszę pracować za granicą, więc dobrze byłoby ten język podszkolić.
weronika23
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2013, 16:47

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: viola22 » 14 paź 2013, 18:18

Moim zdaniem nic nie zastąpi tradycyjnych papierowych książ…ek :) Przede wszystkim moż…na coś zawsze nabazgrać, zanotować, jakoś człowiekowi lepiej się czyta, uczy , zapamiętuje niż… patrząc na ekran :/
viola22
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 13 paź 2013, 13:07

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: english... » 30 paź 2013, 0:42

viola22 pisze:Moim zdaniem nic nie zastąpi tradycyjnych papierowych książ…ek :) Przede wszystkim moż…na coś zawsze nabazgrać, zanotować, jakoś człowiekowi lepiej się czyta, uczy , zapamiętuje niż… patrząc na ekran :/

Nic nie stoi na drodze, aby sobie takiego eBooka wydrukować i tworzyć na nim swoje osobiste zapiski czy notatki. Dodatkowo w czasach wszechobecnych smartfonów i tabletów szybko moż…na sobie taki podręcznik wgrać na telefon i korzystać np w autobusie bez konieczności standardowej książ…ki. Z drugiej jednak strony tradycyjne książ…ki jak również… elektroniczne zawsze będą miały swoich zwolenników jak również… przeciwników...
___________________
Szybka nauka angielskiego - czyli jak skutecznie uczyć się angielskiego przez Internet.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: KamilKuczynski » 30 paź 2013, 4:34

english... pisze:Dodatkowo w czasach wszechobecnych smartfonów i tabletów szybko moż…na sobie taki podręcznik wgrać na telefon i korzystać np w autobusie bez konieczności standardowej książ…ki.

No, i cała biblioteka w kieszeni. :hura:
"7 zasad szybkiej nauki angielskiej wymowy"-Dowiedz się jak swobodnie komunikować się po angielsku.
Kurs angielskiego na mp3"
KamilKuczynski
junior fellow
 
Posty: 129
Rejestracja: 30 sty 2012, 17:56

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: MagBir » 04 lis 2013, 12:42

To jest świetne rozwiązanie. Co prawda nie zastąpi tradycyjnej książ…ki, ale jak ktoś powiedział znacznie ułatwia korzystanie. Chyba zainwestuję w taki sprzęt. Dzięki za podpowiedzi i opinie.
MagBir
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 31 paź 2013, 11:09

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: naczelny » 21 lis 2013, 19:30

Wiesz ja jestem przyzwyczajony do standardowych książ…ek, ale jak mam czytać ebooka to też… nie narzekam. To tak samo jak kupujesz nowe ż…elazko czy pralkę. Też… na początku musisz się przyzwyczaić, a dopiero potem widzisz korzyści.
naczelny
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2012, 11:19

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: Gość » 27 gru 2013, 9:24

A co w tym EPROFESS takiego nowatorskiego?
Gość
 

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: Szczecinianin » 27 gru 2013, 9:36

ebooki oszczędzają przede wszystkim czas, moż…esz ich słuchac wszędzie
Szczecinianin
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 27 gru 2013, 9:15

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: MARAGARET79 » 26 maja 2014, 15:04

Cześć! tej metody jeszcze nie stosowałam, ale z chęcią podejmę wyzwanie. Moż…e są jakieś ebooki, od których warto zacząć? coś dla osoby na poziomie średnio zaawansowanym w mowie i dość zaawansowanym w rozumieniu.
MARAGARET79
newbie
 
Posty: 16
Rejestracja: 26 mar 2014, 23:47

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: onequinn94 » 29 maja 2014, 15:12

A dla mnie wręcz przeciwnie. Muszę słyszeć słówka, muszę poznać w jaki sposób wymiawiać konkretne słowa, jak stawiać akcenty. E-booki pomagajmi jedynie do nauki gramatyki i przypominania słówek

____________________
Nie tylko dym gryzie w oczy http://szymaluje.blog.student.pl/ nasze ceny też….
Ostatnio zmieniony 18 sie 2014, 13:58 przez onequinn94, łącznie zmieniany 1 raz.
onequinn94
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 13 maja 2014, 19:30

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: LukLev » 30 maja 2014, 13:55

Tak jak pisze onequinn94 zdecydowanie lepiej korzystać z multimedialnych kursów lub nagrań i lekcji w plikach Mp3. Ebooki traktujcie jako podręczniki będące uzupełnieniem właściwej nauki, no chyba, ż…e dla kogoś taka akurat forma nauki odpowiada najbardziej.
___________________
Szybka Nauka Angielskiego - dla początkujących (moje metody).
Awatar użytkownika
LukLev
greenhorn
 
Posty: 60
Rejestracja: 29 sty 2014, 4:50

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: rewiktoryn80 » 01 cze 2014, 19:27

Jeśli chodzi Ci o angielski, to polecam za to darmowe podcasty z BBC dla uczących się języka - trzeba wpisać w Google 'BBC learning English'. Jeśli szukasz czegoś na bardziej zaawansowanym poziomie, to BBC udostępnia też… do pobrania niektóre programy radiowe.

____________________
To chodzi o niskie ceny http://meetme.blox.pl/html widzisz mamy rację!
Ostatnio zmieniony 18 sie 2014, 15:05 przez rewiktoryn80, łącznie zmieniany 1 raz.
rewiktoryn80
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 01 cze 2014, 19:19

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: Szefroberto1523 » 01 cze 2014, 22:38

Ja próbowałem, ale powiem Wam ze jednak nie ma jak nauka angielskiego na kursach. Teraz chodzę do Academyofnewyork w Złotych tarasach. I jednak takie rozwiązanie jak audiobooki sa ok ale w momencie kiedy chcesz usystematyzowac i powtórzyć to czego sie już… nauczyłes.

____________________
Mamy najniż…sze ceny na rynku. https://www.bellodecor.com.pl Sam sprawdź!
Ostatnio zmieniony 19 sie 2014, 11:05 przez Szefroberto1523, łącznie zmieniany 1 raz.
Szefroberto1523
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2014, 9:04

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: Isaiah2404 » 05 cze 2014, 10:48

Moim zdaniem uczenie się z e-booków nie jest takie proste, no chyba ż…e czytamy je na głos, ponieważ… powtarzanie w myślach zdani wyrazów niestety nic nie daje, albo sprzyja nauce tylko w niewielkim stopniu, znacznie lepiej sprawdzi się śpiewanie piosenek:)

____________________
Nie spodziawałeś się tego http://noclegoowo.myspot.pl/ sprawdź promocja tylko do ?..
Ostatnio zmieniony 19 sie 2014, 11:02 przez Isaiah2404, łącznie zmieniany 1 raz.
Isaiah2404
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 29 maja 2014, 9:18

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: darojago » 13 cze 2014, 14:56

Jednak wolę książ…ki, bo od czytania z ekranów bolą mnie konkretnie oczy i męczy się wzrok :)
Awatar użytkownika
darojago
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 13 cze 2014, 14:23

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: MegaDarlene97 » 24 cze 2014, 12:05

ja też… jestem tradycjonalistką jeśli o to chodzi. sądzę, ż…e sam pomysł jest bardzo fajny i pewnie skuteczny, ale ja ogólnie nie lubię ebooków. jak coś znajdę, to od razu drukuję - moż…na zrobić swoje notatki na marginesie itp - to mi pomaga.

____________________
Mamy najniż…sze ceny na rynku. http://przemkomaciejewski.blox.pl/html Sam sprawdź!
Ostatnio zmieniony 22 sie 2014, 9:51 przez MegaDarlene97, łącznie zmieniany 1 raz.
MegaDarlene97
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 24 kwie 2014, 13:12

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: yuki91 » 03 lip 2014, 14:25

wolę klasyczne podręcznik i robienie notatek na marginesach - chyba już… się tego nie oduczę :) znam wiele osób, które są bardzo zadowolone z ebookow. warto wypróbować róż…ne metody i znaleźć najlepszą dla siebie.

____________________
Chcesz poznać http://kornelostry.soup.io/ wchodź!
Ostatnio zmieniony 26 sie 2014, 14:59 przez yuki91, łącznie zmieniany 1 raz.
yuki91
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 20 cze 2014, 8:52

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: Jaquelyn1404 » 21 lip 2014, 13:03

Myślę, ż…e jest to jeden ze sposobów - ale już… raczej na to, ż…eby język szlifować. W trakcie samej nauki fajnie gdy jest taki weryfikator który mówi nam co źle wymawiamy, nad czym musimy jeszcze popracować i w jaki sposób moż…na wyeliminować te błędy.
Jaquelyn1404
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 10 lip 2014, 8:39

Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: Withir » 26 sty 2015, 10:39

Jeżeli znamy angielski na poziomie komunikatywnym to książki czy też ebooki są świetnym sposobem na poszerzenie słownictwa.
http://www.lektoruciebie.pl - Mobilna Szkoła Językowa Oświęcim i Lekcje Angielskiego Online
Awatar użytkownika
Withir
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 09 gru 2014, 16:48



Re: Ebooki to najlepsza dla mnie forma nauki

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 0:27

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości