Szybka pożyczka, chwilówka bez BIK

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Szybka pożyczka, chwilówka bez BIK

Postautor: Hanso » 01 lip 2014, 12:58

Potrzebna jest mi szybka pożyczka, którą oddam po 2 miesiącach jak wrócę zza granicy z pracy.
teraz potrzebna jest mi ta pożyczka na kurs angielskiego - gdzie mogę taką dostać na jasnych zasadach?

Tylko niestety musi być to pożyczka pozabankowa, bo mam nie zapłacony mandat i Banki odmawiają pożyczki z tego tytułu.

Napiszcie gdzie wy bierzecie pożyczki albo powiedzcie mi coś o takich pożyczkach jak Pożyczki KASIASTO - 2 kolegów tam poleca....
Hanso
greenhorn
 
Posty: 57
Rejestracja: 09 wrz 2013, 9:51


Re: Szybka pożyczka, chwilówka bez BIK

Postautor: Felicjaxx » 25 lip 2014, 10:21

Ja zazwyczaj zawsze sprawdzam opinie o bankach i ich ofertach na tym forum http://www.monetto.pl/forum/pozyczki-bez-bik.55/ gdzie bezinteresowne osoby doradzają mi przy wyborze czegoś korzystnego dla mnie.
Felicjaxx
newbie
 
Posty: 27
Rejestracja: 25 lip 2014, 9:34

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: adalis » 22 sie 2014, 17:08

Naprawdę ktoś się na takie coś nabiera? Chyba tylko prawdziwi desperaci.
adalis
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2014, 20:33

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: BestJanyce2795 » 31 sie 2014, 21:13

adalis pisze:Naprawdę ktoś się na takie coś nabiera? Chyba tylko prawdziwi desperaci.

Ja też… nie wierzę w takie rzeczy i nie wiem jak ludzie mogą je brać
BestJanyce2795
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 19 sie 2014, 19:58

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: anli » 05 wrz 2014, 8:51

Jak słyszę hasło "szybka poż…yczka" od razu włącza mi się ostrzegawcza lampka ;)
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: mwelur » 12 mar 2015, 15:31

Osobom będącym zagranicą polecam polskie firmy pożyczkowe sprzedające internetowe kredyty. Na stronie creditum-gdynia.pl jest oferta pożyczek bez bik dla takich osób jak ty, którym bank nie chcę przyznać kredytu. Nie wiem ile potrzeba na kurs angielskiego, ale na stronie napisane jest że oferują pożyczki nawet do 120 000 tysięcy złotych bez wglądu w bik i takie rzeczy jak niezapłacony mandat czy rachunek za prąd :)
mwelur
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 17 wrz 2014, 13:49

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: aragz » 16 kwie 2015, 10:02

Szukając pożyczek pozabankowych najlepiej wybrać jakąś ze sprawdzonych ofert. Ja miałem tyle szczęścia że zaciągając pierwszą pożyczkę poza bankiem (dawno, dawno temu..) trafiłem na ofertę sprawdzonej firmy która działa po dziś dzień a nie sprawdzałem jej wcześniej. Z doświadczenia wiem jednak że dużo osób nie ma tyle szczęścia i pakuje się w duże kłopoty bo wybrali ofertę w ramach której trzeba przesłać jakąś dużą opłatę przygotowawczą czy opłatę wstępną przed uzyskaniem pożyczki a ostatecznie samej pożyczki nie uzyskali. Druga rzecz na którą trzeba uważać to umowy albo też korzystać wyłącznie z tych firm które są sprawdzone i uważane za uczciwe a więc takie które są dostępne w ramach sprawdzonych porównywarek jak nachwilke.com

Jeśli już decydujemy się na pożyczkę pozabankową czy poza bankiem to sprawdźmy ofertę o danej firmie w internecie, jeśli większość pozytywna to ok, jeśli nie lub brakuje w ogóle opinii na temat oferty takiej firmy to dajmy sobie z nią spokój. I na konie rzecz która leży głównie po naszej stronie - spłacajmy raty terminowo, ponieważ w przypadku pożyczek pozabankowych możemy narazić się na wysokie koszta nie terminowo spłacając raty pożyczki.
aragz
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2015, 9:48

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: kiepur » 17 kwie 2015, 18:34

Je jeśli miałbym się zadłużać, to pierwsze kroki skierowałbym do banku, i kombinował coś z debetem. Ale jeśli miałbym być skazany na pożyczkę, to pewnie porównałbym oferty, na przykład korzystając z porównywarki chwilówek.
kiepur
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 17 kwie 2015, 18:23

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: piter2 » 24 cze 2015, 11:35

Z tymi chwilówkami to proponuję uważać. Proponuję uważać z tego względu, że łatwo jest popaść w pętlę zadłużenia z której trudno wyjść.
Zresztą poczytajcie sobie co niektóre relacje na tym forum w dziale z chwilówkami: http://www.forum-kredytowe.pl/f150/
I niech mi teraz ktoś napisz, czy chcielibyście się znaleźć w podobnej sytuacji? Wiadomo, że czasami nie ma innej możliwości - ale zaciąganie chwilówek na bieżącą konsumpcję to zdecydowanie kiepski pomysł.
piter2
newbie
 
Posty: 37
Rejestracja: 16 paź 2014, 5:30

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: renpac » 25 cze 2015, 10:21

ja raczej w takie szybkie pożyczki nie wierzę.
renpac
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 22 lip 2013, 7:59

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: bertel12 » 25 cze 2015, 16:55

No ja raczej przestrzegam przed takimi firmami. Procent jaki trzeba oddać jest bardzo wysoki. Nie mówiąc już o olbrzymich karach i karnych odsetkach za niespłacenie w terminie. Raczej polecałbym jakiś kredyt na dłuższy termin jesli na przykład rodzina nie może pomóc.
bertel12
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 25 cze 2015, 16:33

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: Karolka9 » 26 cze 2015, 12:07

dzięki ;)
Awatar użytkownika
Karolka9
newbie
 
Posty: 15
Rejestracja: 07 kwie 2014, 7:20

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: treton3 » 26 cze 2015, 13:14

Po pierwsze zastanowiłbym się czy wydawać 2000 zł za taki szybki kurs nauki języka angielskiego. Nie ma pewności, że wydamy i nagle pstryk i już mamy opanowany język. Dlatego najpierw apeluję o rozsądek w tej mierze, bo to nie jest tak, że każdy się od razu nauczy, więc może sens pożyczki jest pod znakiem zapytania?
treton3
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2015, 12:59

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: anli » 03 lip 2015, 13:12

A myślicie, że warto brać taką pożyczkę na używany motocykl Jawa 250? Marzy mi się taki od dawna, ale może jednak lepiej na niego zaoszczędzić niż się zadłużać?
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: Anitka123 » 11 lip 2015, 12:43

o szybką pożyczkę w dosłownie 5 minut warto starać się tutaj http://pozyczkichwilowkipoznan.pl
Anitka123
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 11 lip 2015, 12:42

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: anli » 15 lip 2015, 14:01

Ok, zajrzę w takim razie.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: NatiSan » 18 lip 2015, 18:41

Nie wiem czy te bez bik pożyczki są takie bezpieczne, ale tego jest od groma i jak ktoś musi już brać kolejną pożyczkę to dobrze poświęcić chwilę i wybrać najtańszą ewentualnie tutaj macie specjalny portal - http://www.oferteo.pl/kredyty-bez-bik dodajecie swoje zapytanie/ zlecenie i otrzymujecie już konkretne oferty od firm czy osób, można porównać i wybrać najtańszą opcje.
NatiSan
newbie
 
Posty: 46
Rejestracja: 01 lip 2014, 20:00

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: runaaway » 21 lip 2015, 12:21

Spróbuj w firmach parabankowych. Może chwilówka, Profi Credit.W internecie Vivus czy bocian pożyczki. Spokojnie taka pożyczkę otrzymasz.
runaaway
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2015, 15:44

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: cyborg91 » 23 lip 2015, 7:34

Witaj możesz skorzystać z pożyczek typowo internetowych.Jest teraz wiele nowych firm parabankowych.Na pewno coś znajdziesz odpowiedniego dla siebie.
cyborg91
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:48

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: basketAnka » 23 lip 2015, 18:24

Witaj wpisz po postu wyszukiwarkę i wyskoczy Ci tyle firm, że nie będziesz wiedząc która wybrać, Możesz wziąć pożyczę we wszystkich bo ponoć to bardzo łatwe.
basketAnka
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 09 lip 2015, 14:11

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: jaroslaw55 » 23 lip 2015, 19:31

Znalazłem się kiedyś w momencie, że musiałem, w banku bym dostał, ale za dużo formalności i sprawdzania było a musiałem mieć na już. I wtedy się ona przydała. A że spłacona od razu to nie odczułem mocno. Inaczej jak się spłaca po racie i zalega z nimi jeszcze. kolejny kredyt mam w planach ale już większy i do tego podchodzę mocno poważnie i korzystam z doradców, porównuję.
jaroslaw55
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2015, 13:43

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: ozanna » 23 lip 2015, 21:48

Ja brałam kiedyś przed świętami taką pożyczkę. Na stronie podczas kalkulacji już miałam przedstawione wszystkie koszta związane z kredytem i potem już nic się nie zmieniło. Dokładnie takie warunki dostała na umowie. Jedynie sprawdzają BIK, ale ja mam czysta historię , więc nie był to dla mnie problem. Pieniądze szybko trafiły na moje konto i moglam cieszyc się świętami.
ozanna
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 07 lip 2015, 22:37

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: Kaśka123 » 27 lip 2015, 9:33

Nie wiem, czy chwilówki są takie okej. Chyba warto się zastanowić, a jak się bierze więcej pieniędzy to udać się do doradcy kredytowego. Na stronie http://www.doradcy-kredytowi.com.pl/ można się zapoznać z różnymi doradcami i porównać kredyty. Takie decyzje trzeba dobrze przemyśleć i nie ma co robić tego zbyt pochopnie.
Kaśka123
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 03 lip 2015, 8:45

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: renpac » 29 lip 2015, 20:57

Myślę, że wszystko trzeba bardzo dokładnie sprawdzić na Finansowym Supermarkecie. To bardzo dobrze zbudowana strona, na której pojawiają się aktualne informacje o kredytach.
renpac
greenhorn
 
Posty: 64
Rejestracja: 22 lip 2013, 7:59

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: muzykalny » 02 sie 2015, 19:45

Bez bik to bardzo ciężko jest coś sobie wybrać. Ja radzę sobie poszukać informacji na temat firmy w której chce się wsiąść jakąś pożyczkę bez bik. Bo takich teraz jest bardzo wiele. I niekiedy można się bardzo zdziwić ile to %% nam wyszło przy takiej pożyczce. Najlepiej to sprawdzić na porównywarce.
muzykalny
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:05

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: anli » 04 sie 2015, 13:03

Nie ufałabym takim szybkim pożyczkom, które dostać może każdy.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: tedmaster » 21 lip 2016, 22:16

Chwilówki to ostateczność, chyba że na raty. Na szczęście mam debet i mogę sięgnąć po większe pieniądze.
tedmaster
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2016, 21:26

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: Fuzz » 20 lut 2017, 22:32

Z chwilówkami nie ma sensu przesadzać, jak z każdym kredytem, bo można wpaść w pętlę zadłużenia. Ale jest to dobra opcja dla tych, którzy potrzebują nagle gotówki i nie mają od kogo jej pożyczyć. Na stronie https://www.moneyman.pl/ jest chwilówka testowana przeze mnie. Nie ma niemiłych niespodzianek, pisanych małym drukiem, jest bardzo przewidywalna przy spłacie.
Fuzz
junior fellow
 
Posty: 197
Rejestracja: 19 lip 2015, 14:52

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: ammellina » 23 mar 2017, 17:16

Jeśli szukacie pieniędzy na wakacje w Polsce to firma ASSA wam je zapewni, weźcie kredyt online, a na pewno nie pożałujecie. Firma Aasa udziela pożyczki na dowód przez internet który warto rozważyć, decyzja od 15 min do 24h ! Zero ukrytych kosztów, możliwość wydłużenia spłaty do 5 tygodni, firma rewelacyjna ! Wyjazd w Polskie góry to jedna z najlepszych chwil w moim życiu, które otrzymałam dzięki tej firmie
ammellina
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2016, 16:47

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: guziol » 29 mar 2017, 13:13

ja od takich pożyczek trzymam się z daleka bo one tylko pozornie załatwiają problemy. Tak naprawdę to generują następne.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: Selenaa » 30 mar 2017, 18:28

Czy to aby nie pożyczka na biznes/firmę? Jeżeli tak to ja odsyłam do http://uslugibankowe.info/category/kredyty/ - . Tam dowiecie się jaki kredyt brać, na co patrzeć, Jeżeli chodzi o dobór konta osobistego to równiez w tym Ci pomogą, trzeba jednak wejść w link i przeczytać. Powodzenia :)
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 144
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: GregorBonk » 12 kwie 2017, 15:27

Ja bym się dobrze zastanowił przed wzięciem. Półbiedy jak to jest pożyczka na określony okres, 0% i wiem że spłacę, to bym się zastanowił, ale na innych warunkach moim zdaniem nie warto. Sporty indywidualne i zespołowe Kalkuluj.pl na FB Strona startowa Biuro prasowe Kalkuluj.pl
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2017, 12:28 przez GregorBonk, łącznie zmieniany 4 razy.
GregorBonk
newbie
 
Posty: 13
Rejestracja: 08 lip 2015, 13:29

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: Adamila021 » 19 kwie 2017, 14:02

Czasami warto skorzystać z ofert pozabankowych, można sporo spokoju i czasu na tym zyskać :) Jeżeli jednak wkręcicie się w temat jak jedna moja znajoma, to możecie mieć spory problem ze spłatą zadłużeń. Doradziłam jej wtedy wzięcie https://kredyt123.pl/kredyt-konsolidacyjny , polega to na łączeniu wszystkich zobowiązań w jedno.
Adamila021
greenhorn
 
Posty: 88
Rejestracja: 09 lut 2017, 15:36

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: guziol » 21 kwie 2017, 8:34

ja od każdej pożyczki która nie pochodzi z banku trzymam się z daleka bo z nich nic dobrego nie wynika.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: candy6 » 22 kwie 2017, 20:46

Pamiętajcie, że przy kredytach często bardzo łatwo wpaść w pętle zadłużenia. Zdarzają się przecież wypadki losowe np. nagła choroba, utrata pracy, wystąpienie poważnych szkód w mieszkaniu lub domu, duża i bardzo kosztowna awaria, które powodują, że nie jesteśmy w trakcie spłacić zadłużenia w terminie... Niekiedy jedynym rozwiązaniem jest sięgnięcie po pożyczki pozabankowe na spłatę zadłużenia. Nie wiem, czy ktoś z Was korzystał ale zdecydowanie mogą one "uratować" życie.
candy6
junior fellow
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:25

Re: Szybka poż…yczka, chwilówka bez BIK

Postautor: darek323 » 24 kwie 2017, 10:44

Za dużo już widziałem problemów ze spłatą chwilówek... nie ma sensu..
darek323
newbie
 
Posty: 17
Rejestracja: 28 cze 2016, 14:42

Re: Szybka pożyczka, chwilówka bez BIK

Postautor: Megatester » 16 maja 2017, 10:07

Za dużo już widziałem problemów ze spłatą chwilówek... nie ma sensu..
No jak nie spłacasz w terminie to się można fatalnie urządzić. Przykład Vivus, Wonga Czy ten ostatnio reklamowany Lendon. (moja opinia o Lendon), . . Pierwsza jest za darmo, ale jak nie spłacisz w terminie to poza promocją taka pożyczka jest na kilkaset procent.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2018, 13:06 przez Megatester, łącznie zmieniany 2 razy.
Megatester
greenhorn
 
Posty: 72
Rejestracja: 24 sty 2017, 22:11

Re:

Postautor: Megatester » 16 maja 2017, 10:16

Przy czym z tej pierwszej darmowej moim zdaniem można skorzystać jak się wie, że się wyrobi ze spłatą.
Megatester
greenhorn
 
Posty: 72
Rejestracja: 24 sty 2017, 22:11

Re: Szybka pożyczka, chwilówka bez BIK

Postautor: Rejes » 16 maja 2017, 12:01

Jeśli chodzi o pierwszą darmową pożyczkę to najlepszy jest Vivus https://www.slowoseniora.pl/pozyczka-po ... ug-online/

Teraz jest 3000 zł na 60 dni za darmo w promocji dla nowych klientów.
Rejes
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 26 lis 2016, 13:24

Re: Szybka pożyczka, chwilówka bez BIK

Postautor: Jamila » 21 maja 2017, 18:39

Zawsze warto sprawdzić jaki jest https://www.credy.pl/]ranking pożyczek np na stronie credy. Listę darmowych pożyczek masz opublikowaną na wyciągnięcie ręki.. Warto sobie sprawdzić. Są to oferty od sprawdzonych parabanków, które są rzetelne i prawdziwe :)
Jamila
junior fellow
 
Posty: 175
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:52

Re: Szybka pożyczka, chwilówka bez BIK

Postautor: guziol » 26 maja 2017, 15:38

ja uważam, że lepiej od takich pożyczek trzymać się z daleka bo można sobie poważnych problemów narobić.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Szybka pożyczka, chwilówka bez BIK

Postautor: Selenaa » 27 cze 2017, 11:08

Pożyczkę należy brać w ostateczności, jeżeli nie mamy innego sposobu na pozyskanie dodatkowej gotówki. Teraz jest wiele możliwości, przez co wybór może okazać się trudny. Można przejrzeć sobie chwilówki nahttps://pl.getbucks.com/ , ten serwis jest całkowicie bezpieczny, z lekko oprocentowanymi zobowiązaniami.
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 144
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: Szybka pożyczka, chwilówka bez BIK

Postautor: zeberka » 07 sie 2017, 10:09

Szybkich pożyczek dostępnych na rynku jest całe mnóstwo. Musisz wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję. Poczytaj trochę na ten temat w internecie, znajdziesz takie artykuły jak https://centrumpozyczek24h.pl/pozyczka-na-oswiadczenie.
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20

Re: Szybka pożyczka, chwilówka bez BIK

Postautor: Laura_682 » 17 sie 2017, 11:33

Z takimi pożyczkami najlepiej uważać.
Laura_682
junior fellow
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 cze 2016, 8:59

Re: Szybka pożyczka, chwilówka bez BIK

Postautor: pawel_k19 » 05 gru 2017, 22:35

Jeśli jesteśmy zadłużeni, nie zaciągajmy chwilówek. Lepszym rozwiązaniem są pożyczki prywatne. Jednym z portali pośredniczącym pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami jest CONCASH, o którym napisano na https://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/112564/pozyczki_pozabankowe_dla_zadluzonych_bez_bik_i_krd_-_concashpl (decydując się na pożyczkę prywatną, BIK i KRD również nie jest sprawdzany).
pawel_k19
junior fellow
 
Posty: 217
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:36

Re: Szybka pożyczka, chwilówka bez BIK

Postautor: angielskinaplus » 18 gru 2017, 13:54

Mnie ostatnio zainteresowała taka opcja bez bik http://www.speedcashpolska.pl Pożyczka pod zastaw, to jedyna rozsądna opcja jeżeli interesują nas duże pieniądze a nie mamy ciekawej historii kredytowej, pozytywnej zdolności. W takich sytuacjach to chyba ostateczna deska ratunku.
angielskinaplus
junior fellow
 
Posty: 133
Rejestracja: 02 mar 2017, 9:34

Re: Szybka pożyczka, chwilówka bez BIK

Postautor: grochal » 24 sty 2018, 15:15

Jeśli szybko potrzebujesz pożyczyć pieniądze, to masz szanse je uzyskać w wielu firmach. Aby otrzymać najtańszy kredyt tego rodzaju najlepiej porównać propozycje poszczególnych firm korzystając z porównywarki ofert. Warto przyjrzeć się tym firmom, które stosują promocje, bo tam będzie najtaniej. Z moich analiz wynika, że biku nie sprawdza na przykład Pozyczkaplus, Extraportfel, Smartpozyczka oraz Lendon. Muszę w tym miejscu dodać, że ta pierwsza firma wręcz otwarcie na swojej stronie pisze o tym, że pożycza bez weryfikacji w tej bazie. Z drugiej jednak strony w przypadku Lendon i Extraportfel weryfikacja przeprowadzana jest jedynie w niektórych przypadkach. Tak czy owak, masz szansę dostać pieniądze bez zaglądania do tego rejestru pod warunkiem, że pożyczkodawca w jakiś inny sposób będzie w stanie zweryfikować Twoją zdolność kredytową. Oczywiście otrzymanie gotówki będzie się związało z różnymi opłatami, które w rezultacie wpłyną na dosyć wysoki poziom oprocentowania rzeczywistego. RRSO takich ofert niejednokrotnie oscyluje wokół 500% w skali roku. Jednak jeśli jesteś nowym klientem danej firmy, to masz szansę pożyczyć pieniądze za darmo. Będą to kwoty na poziomie kilkuset złotych. Na przykład w Pozyczkaplus jako nowy klient dostaniesz 600 złotych na 30 dni.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2022, 9:56 przez grochal, łącznie zmieniany 12 razy.
grochal
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 24 paź 2014, 4:52

Re: Szybka pożyczka, chwilówka bez BIK

Postautor: Adamila021 » 30 sty 2018, 17:37

A patrzyliście może na coś takiego jak mała pożyczka ? Jak masz tylko więcej niż 20 lat to śmiało możesz z niej skorzystać. Z tego co widzę w internecie to niejednego potrzebującego uratowała. Czasem niestety trzeba coś pożyczyć
Adamila021
greenhorn
 
Posty: 88
Rejestracja: 09 lut 2017, 15:36

Re: Szybka pożyczka, chwilówka bez BIK

Postautor: monika49 » 14 lut 2018, 22:34

Pożyczki bez badania wiarygodności w bazach BIK istnieją. Czytałam na ten temat, zobaczcie na https://www.lm.pl/aktualnosci/informacj ... to_mozliwe i na stronie concash zróbcie z ciekawości symulacje - warunki ok, formalności niemal żadne.
monika49
junior fellow
 
Posty: 232
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:33

Re: Szybka pożyczka, chwilówka bez BIK

Postautor: wotciarz » 20 kwie 2018, 21:28

wiesz, z tymi pożyczkami to nie jest tak kolorowo. Biorąc chwilówki łatwo się zadłużyć. Jak sie nie spłaca w terminie to odsetki rosną w zawrotnym tempie. Moja znajoma wzięła juz kilka takich kredytów i teraz ma powazny problem ze spłatą. Szukamy jakiegoś rozwiązania dla niej - może warto byłoby się zwrócić do firmy takiej jak Egidon egidon.pl/upadlosc-konsumencka-w-irlandii , która zajmuje się oddłużaniem? Oni potrafią załatwić takie sprawy.
wotciarz
junior fellow
 
Posty: 177
Rejestracja: 06 wrz 2016, 15:42


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości