Praca licencjacka z filologii angielskiej

Ty odrabiasz, my sprawdzamy.

Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: Bris » 13 lut 2015, 10:02

Czy są tutaj jakieś osoby, które piszą pracę licencjacką bądź magisterską z filologii angielskiej?? :) Ja aktualnie piszę (chyba lepszym określeniem byłoby "próbuję pisać") pracę licencjacką o problemach tłumaczeniowych w książkach fantasy. Wybrałam już książki, w których znalazłam te problemy, jednak nie mogę zabrać się za pisanie pracy. Nie mam konspektu ani pierwszego rozdziału, a niedługo muszę je odesłać promotorowi do sprawdzenia. Zastanawiam się czy nie zgłosić się w tej sprawie o pomoc np. tutaj - http://www.pisanie-prac.org.pl/k/oferta/. Czy ktoś z Was korzystał z tego typu pomocy? Jak to dokładnie wyglądało?? I ile orientacyjnie czeka się na pierwszą część pracy??
Awatar użytkownika
Bris
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2015, 9:57


Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: Withir » 24 lut 2015, 20:32

Uważam, że osoba, która płaci komuś za napisanie pracy nie zasługuje na żaden dyplom.
http://www.lektoruciebie.pl - Mobilna Szkoła Językowa Oświęcim i Lekcje Angielskiego Online
Awatar użytkownika
Withir
newbie
 
Posty: 32
Rejestracja: 09 gru 2014, 16:48

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: Dominik82d » 22 cze 2015, 19:34

Jeśli ma się słabszego promotora lub takiego który nie interesuje się podopiecznymi ciężko pokonać pewne aspekty. Ja po części pisałem sam, ale w pewnym kwestiach radziłem się firmy, która zajmuje się profesjonalnie pisaniem prac - http://www.redagowanie-sos.pl/ różnego rodzaju porady i pomoc nie kosztują dużo, a unikamy stresu i wszystko idzie znacznie łatwiej.
Dominik82d
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2015, 17:29

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: girl92 » 12 paź 2015, 10:54

Dokładnie. Mój promotor też zbytnio się nie starał... Po kilku nieudanych próbach kontaktu z nim zwątpiłam i zwróciłam się o pomoc do osób z http://www.iprace.pl/oferta/prace-po-angielsku/ Niestety na inną pomoc nie miałam co liczyć. Innym osobom promotor po trzy, cztery razy pracę odrzucał z jakiś błahych powodów, a mi na szczęście udało się za pierwszym razem ;)
girl92
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 01 lip 2015, 10:00

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: Samsung69 » 22 paź 2015, 17:19

Ja polecam pomoc na poziomie akademickim www.uniwersytet-nauki.pl naprawdę super i nie drogo.
Samsung69
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2015, 17:06

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: janek.w.1983 » 30 paź 2015, 8:30

Zgadzam się. Dobry promotor to ważny element. Mój na szczęście wymagał aby na każde zajęcia każdy miał napisaną kolejną część pracy i dokładnie to sprawdzał. Dzięki temu wyrobiłem się na czas! Ale nie udałoby mi się to gdyby nie wsparcie http://pisanieprac.com.pl/
Z uwagi na pracę, w której często wyjeżdżam służbowo nie miałam zbyt dużo czasu na pisanie. Dzięki temu, że dałem im konkretny termin napisania pracy mogłem się na spokojnie nauczyć się jej prawie na pamięć, byliśmy w ciągłym kontakcie więc nie miałem problemów z jej nauką.
janek.w.1983
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 30 paź 2015, 8:24

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: seo@norten.pl » 24 sty 2016, 13:44

Hej, ja korzystałem z www.pisanieprac.org.pl również jestem bardzo zadowolony z pomocy tej firmy:)
seo@norten.pl
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2016, 13:28

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: Milka900 » 17 mar 2016, 22:56

Zapraszam do niezbędnika na Facebooku w pisaniu pracy dyplomowej, tj. : https://www.facebook.com/Konsultacje-w- ... ych-oraz-tłumaczenia-w-języku-niemieckim-308675285831487/?fref=ts
Milka900
junior fellow
 
Posty: 111
Rejestracja: 17 mar 2016, 18:38

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: Charlessroyal » 12 kwie 2016, 9:53

Writing thesis or master's degree in English philology is always tough task for students. They were searching for online writing services for getting help. I think you will get a best guidance from best UK dissertation writing services. They have expert writers for preparing good dissertations.
Charlessroyal
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2016, 7:03

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: Annjoseph » 13 maja 2016, 6:44

I am currently working as a research paper writer in custom essay writing service. How to write a good research paper is always a difficult question according to a student. But it is very easy to do by simply following some tips.
Annjoseph
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2016, 6:34

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: kiraki » 30 maja 2016, 17:13

pomóżcie, jak zacząć?
kiraki
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2016, 17:00

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: CountDooku » 24 lip 2016, 19:37

Po pierwsze: ustal dokładnie dziedzinę, z której zamierzasz pisać pracę. Nie bój się zawężać poszukiwań -- bardziej wyspecjalizowana praca ma zwykle większe szanse na lepszą ocenę. Następnie zastanów się, w jakim kontekście chcesz zbadać dany temat. Tutaj warto spisać sobie własne pasje i zainteresowania (ewentualnie tematy, które będą nas interesować np. pod kątem aktualnego lub przyszłego życia zawodowego -- wówczas temat obronionej pracy będzie ładnie wyglądał np. w CV).

Przykład? Wyobraźmy sobie osobę piszącą pracę z translatoryki/przekładoznawstwa. Student ten bardzo lubi oglądać filmy, więc decyduje, że napisze pracę z przekładu audiowizualnego (audiovisual translation). Prywatnie interesuje się literaturą i kinematografią z gatunku fantasy. Postanawia więc, że napisze pracę, w której przeprowadza ewaluację polskich napisów do filmowej adaptacji Władcy Pierścieni. :)

UWAGA! Wszelkie pomysły i sugestie należy ZAWSZE konsultować z promotorem -- każdy prowadzący ma swój własny styl i w różnym stopniu pozwala studentom na autonomię w wyborze tematu i jego realizacji.

Powodzenia!
CountDooku
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 05 gru 2012, 8:22

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: renataprace » 05 wrz 2016, 9:12

Cześć. Oferuje pomoc w napisaniu pracy licencjackiej/magisterskiej.

Jestem magistrem filologii angielskiej. Mam certyfikat TEFL. 14 miesięcy spędziłam na prowincji Zhejiang w Chinach, gdzie uczyłam języka angielskiego młodzież oraz dorosłych. Obecnie pracuje w Polsce, dla takich szkół językowych jak British School oraz Skrivanek. Prowadzę ćwiczenia na jednej z prywatnych Warszawskich uczelni.

Don't worry, zapewniam pełną anonimowość :) kontakt przez Skype, Facebook, e-mail, telefoniczny lub nawet face to face jeśli jesteś z Warszawy.

Piszę oryginalne prace, nie robie plagiatów! Wprowadzam poprawki. Dostosowuje prace do wymagań promotora.

Piszę tzw prace "na wczoraj" - np licencjat w tydzien - ale pamiętaj że odbija się to na jakości! Możesz zostać oceniony np na 3,5 z pracy... :(
Preferuje długoterminowe projekty i platność ratalną.
Napisz, na pewno się dogadamy. e-mail: nowakowska899@gmail.com

Czego nie robie?
- nie pisze prac z historii
- nie formatuje pracy, to znaczy nie dopasowuje marginesów, odstępów między wierszami itd będzies musiał/musiała to zrobić na własną rękę.

Cena za stronę wynosi 50zl. Wszystko piszę w czcionce 14 Times New Roman.
renataprace
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2016, 8:59

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: Fitalka » 06 paź 2016, 12:51

Pisana praca przez firmę to w 90% zwrot z systemu plagiatowego ;]
Fitalka
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 06 paź 2016, 12:46

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: Dominika20166 » 07 paź 2016, 2:04

hej , a ja mam do sprzedania pracę licencjacką , którą obroniłam 2 lata temu. Cena 300 zł . Dlaczego tak tanio? Potrzebuję gotówki na karmę i piasek dla kotów :D Po więcej informacji jaki temat i spis treści zapraszam do kontaktu e-mail : d.lukowska@interia.eu. .
Dominika20166
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2016, 10:46

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: pokepoke » 07 paź 2016, 12:48

Nie wiem czy nie lepiej napisać pracę samemu. W końcu to twoje wykształcenie, a głupio się pokazywać z dyplomem obronionym przez kogoś innego...
pokepoke
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 30 wrz 2016, 13:02

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: igoor310 » 10 lut 2017, 16:05

Właśnie nad tym pracuje ciężki orzech do zgryzienia
http://pozyczamratalnie.pl/ranking-kred ... towkowych/
igoor310
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 09 lut 2017, 11:56

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: jarek55 » 18 lut 2017, 9:16

według mnie ta praca jest nieprzyjemna

page
jarek55
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2017, 9:14

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: KevinNash » 13 lut 2019, 10:53

Praca licencjacka z filologii angielskiej jest po prostu olbrzymim wyzwaniem. Ja na szczęście mam dużo prywatnych korepetycji i dam sobie radę.
________________________
www.praceinzynierskiepomoc.info.pl
Awatar użytkownika
KevinNash
junior fellow
 
Posty: 228
Rejestracja: 06 lut 2019, 11:44


Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: bernardh » 03 lut 2022, 17:06

Lօgująс się zа pօmօсą tеlеfօnu lub tаblеtu, օdwiеdzаjąсу będą miеli dօstęp dօ większօśсi giеr hаzаrdօwусh, prօmօсji, Slottica bօnusów i mօżliwօśсi kօmunikօwаniа się z օbsługą kliеntа. Pօnаdtօ mօżliwе jеst dօkօnуwаniе wpłаt i wуpеłniаniе wniօsków օ wуpłаtę wуgrаnусh.
bernardh
newbie
 
Posty: 46
Rejestracja: 03 lut 2022, 16:34

Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: Kitana » 08 lut 2022, 16:19

Dobry licencjat z Filologii Angielskiej na pewni może być fajną opcją. Taki tekst może otworzyć drzwi do wielkiej kariery!
__________________________________________________________
http://pracemagisterskiepolitologia.edu.pl
Awatar użytkownika
Kitana
junior fellow
 
Posty: 111
Rejestracja: 13 lut 2019, 15:03


Re: Praca licencjacka z filologii angielskiej

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 14:00

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości