Nauka angielskiego na konsoli

Oprogramowanie do nauki języka. Podziel się wiedzą o programach wspomagających naukę języka angielskiego

Nauka angielskiego na konsoli

Postautor: egbert98 » 19 lut 2015, 12:22

Może są tu jakieś bardziej ogarnięte w temacie osoby ode mnie... Mamy w domu konsolę playstation 4 i zastanawiam się, czy poprzez jakieś gry można pomóc mojemu synkowi w nauce angielskiego. Chodzi mi o jakieś gry edukacyjne. Nie chcę, żeby bez przerwy pod moją nieobecność moje dziecko grało w bezmyślne gry. Kubuś ma 5 lat, więc to już ostatni dzwonek, żeby zacząć wdrażać nowy język. Jakie gry na konsolę możecie z czystym sumieniem polecić dla pięciolatka? Nie muszę dodawać, że żadna przemoc nie wchodzi w grę, tylko edukacja.
egbert98
newbie
 
Posty: 11
Rejestracja: 05 kwie 2014, 22:47


Re: Nauka angielskiego na konsoli

Postautor: skyblue » 25 lut 2015, 20:18

Z pewnością znajdą się jakieś ciekawe gry, ale na Play Station 4, to jeszcze nie teraz, ciężko nawet znaleźć popularne gry, bo jeszcze na tą platformę nie wyszły. Pozdrawiam :)
http://www.skyblue.edu.pl - zapraszam do fachowej nauki angielskiego :spoko:
skyblue
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2015, 20:01

Re: Nauka angielskiego na konsoli

Postautor: JustinD » 20 maja 2015, 22:34

Nie spotkałem się z tego typu grami.
Moja muzyka
JustinD
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2015, 22:33

Re: Nauka angielskiego na konsoli

Postautor: Jamila » 09 gru 2016, 18:04

Nauka z wykorzystaniem technologii jest rewelacyjną nauką. Moim zdaniem takie lekcje docierają do dzieciaka szybciej i trwalej. Można zamiast tabletów czy konsoli zakupić takie urządzenia https://masteredukacja.pl/115-monitory-interaktywne , są to monitory interaktywne, które są powszechne w co raz wielu szkołach. To bardzo dobrze, że technologię można wykorzystać również w ten sposób.. z tego co wiem to dzieci nawet w domu ściągają dzieki temu edukacyjne aplikacje i w nie grają w wolnym czasie.
Jamila
junior fellow
 
Posty: 175
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:52

Re: Nauka angielskiego na konsoli

Postautor: skynetic » 10 gru 2016, 0:37

Ja swoim dzieciakom ( nie mają co prawda 5 lat a 11 ;)) ściągam filmy z internetu z angielskimi napisami i to je uczy najszybciej języka i nowych słówek :). Notują słowa które nie znają na kartce i później sprawdzają sobie ich znaczenie.
Gry na konsoli też są spoko choć tak jak w przypadku filmów dobrze by było żeby dialogi miały napisy :)
skynetic
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2016, 20:18

Re: Nauka angielskiego na konsoli

Postautor: tenjers » 16 gru 2016, 11:24

Jest np. Little Big Planet. Ogólnie każda gra po angielsku będzie dobrą nauką angielskiego. :)
tenjers
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2016, 15:34

Re: Nauka angielskiego na konsoli

Postautor: damian445 » 10 lut 2017, 9:32

coraz mniej jest takich bajek


page
damian445
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2017, 9:25

Re: Nauka angielskiego na konsoli

Postautor: KevinNash » 08 lut 2019, 10:39

Ja najbardziej lubię grać na konsoli i uczyć się języka angielskiego. To jest prostu coś wspaniałego. Łączyć zabawę z nauką.
______________________
pracepoangielsku.edu.pl
Awatar użytkownika
KevinNash
junior fellow
 
Posty: 228
Rejestracja: 06 lut 2019, 11:44


Re: Nauka angielskiego na konsoli

Postautor: dominika123 » 21 sty 2022, 6:56

sa tez specjalne konsole i monitory do nauki, wg mnie to super sprawa


dzieci np latwo ucza sie angielskiego z takimi robotami https://www.istudio.com.pl/roboty-do-pr ... a-zabawka/
dominika123
junior fellow
 
Posty: 288
Rejestracja: 12 mar 2019, 10:29

Re: Nauka angielskiego na konsoli

Postautor: ChokeSlam » 03 lut 2022, 10:40

Ja najbardziej lubię się uczyć angielskiego z gry GTA. To jest moim zdaniem najlepsza opcja obecnie!!!
________________________________________
pracemagisterskiepedagogika.edu.pl
Awatar użytkownika
ChokeSlam
junior fellow
 
Posty: 396
Rejestracja: 06 lut 2019, 10:53


Re: Nauka angielskiego na konsoli

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 4:02

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości