Wkładki modelujące - dają coś?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Wkładki modelujące - dają coś?

Postautor: NatiSan » 21 maja 2015, 17:41

Mam pytanie od osób, które używały takich wynalazków jak wkładki modelujące, chodzi dokładnie mi o coś takiego - http://aladi.pl/promocja-wkladki-modelujace/ znalazłam właśnie w Aladi bardzo dobre ceny takich wkładek które kiedyś chciałam już raz kupić i teraz już prawie się zdecydowałam tylko bym chciała wiedzieć jak to wygląda w rzeczywistości, czy takie wkładki coś dają czy raczej nie ma co liczyć na jakieś efekty?
NatiSan
newbie
 
Posty: 46
Rejestracja: 01 lip 2014, 20:00


Re: Wkładki modelujące - dają coś?

Postautor: anli » 28 maja 2015, 8:07

A po co Ci właściwie takie wkładki? Nie wystarczy dobrze dobrana bielizna i jakaś ładna sukienka z Domodi.pl? Ja tam nie lubię się tak sztucznie wspomagać.
anli
junior fellow
 
Posty: 324
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:37

Re: Wkładki modelujące - dają coś?

Postautor: cyborg91 » 23 lip 2015, 7:46

Witaj według mnie coś dają. Nie wiem tylko czy każdemu są potrzebne i czy nie jest to zbędny wydatek. Zastanów się jeszcze nad tym.
cyborg91
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:48

Re: Wkładki modelujące - dają coś?

Postautor: eddik » 23 lip 2015, 13:21

taki wkładki na pewno coś dają. Oszukują facetów. :) a tak poważnie jak ma taka wkładka pomóc w samopoczuciu kobiety to niech sobie kupi i nosi. tylko musi uważać aby jej nie zgubić.
eddik
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 lip 2015, 17:25

Re: Wkładki modelujące - dają coś?

Postautor: Obon03 » 25 lut 2017, 13:59

A czy wkładki laktacyjne jakieś sprawdzone jesteście w stanie polecić? Chodzi mi o jakieś, które się dobrze trzymają. Póki co znalazłam tylko takie warte uwagi http://ebebe.pl/produkt/wkladki-laktacy ... lim-white/
Obon03
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2017, 13:17



Re: Wkładki modelujące - dają coś?

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 21:43

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości