Szybki kurs angielskiego :)

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Szybki kurs angielskiego :)

Postautor: mujjko » 21 sie 2015, 18:57

Witam wszystkich! :)

Piszę tutaj, ponieważ mam pewien problem... Chodzi o to, że jak najszybciej muszę pozbyć się bariery mówienia. Zmagam się z tym problemem już jakiś czas i nie mogę sobie z nim poradzić :/ Chciałbym zmienić pracę, ale tam warunkiem koniecznym jest płynna mowa, a u mnie z tym ciężko. Znajomi polecili mi, abym skorzystał z kursów za granicą ;) Czy ktoś z Was wie ile kosztuje taki angielski w Anglii? Może się skuszę, jeśli ma mi to pomóc, ale jak na razie chciałbym się wstępnie zorientować ile taka przyjemność kosztuje ;) Ktoś z Was się może orientuje? :)
mujjko
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2015, 16:04


Re: Szybki kurs angielskiego :)

Postautor: anglistak » 24 sie 2015, 23:52

Angielski w anglii? Widzę, że masz zamiar wskoczyć do głębokiej wody. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć Ci ile takie coś kosztuje bo nie słyszałem by ktoś z moich znajomych zdecydował się na to. Ale wybrałeś dobre forum na takie pytanie, więc pewnie ktoś Ci wkrótce na nie odpowie. Tak czy siak życzę powodzenia w nauce jezyka!
anglistak
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2015, 21:30

Re: Szybki kurs angielskiego :)

Postautor: Kum81 » 26 sie 2015, 12:54

Heheh, anglistak ma rację - rzucasz się na głęboką wodę ;) Ja póki co, to pomagam sobie szlifowaniem mowy poprzez rozmowy na Skype z kumpelą - anglistką ;) No ale domyślam się, że nie każdy ma takich znajomych i może sobie na takie coś pozwolić. Zastanawiam się, kto mógłby organizować w ogóle takie wyjazdy, biura podróży, szkółki językowe...? Daj znać jak coś znajdziesz.
Kum81
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 18 lut 2014, 14:58

Re: Szybki kurs angielskiego :)

Postautor: czekoladka1 » 27 sie 2015, 20:02

Witaj, moim zdaniem dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będzie angielski w anglii Moja siostra korzystała z tego kursu i przełamała swoje bariery w mówieniu po angielsku. Na co dzień jest ona dość nieśmiałą osobą, a na tym kursie naprawdę bardzo się otworzyła. Jej angielski naprawdę się poprawił.
czekoladka1
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2015, 11:22

Re: Szybki kurs angielskiego :)

Postautor: intersee79 » 04 wrz 2015, 7:49

Witaj, myślę, że taki kurs to doskonały pomysł dla Ciebie i bardzo dobre rozwiązanie. Obecnie płynne komunikowanie się w języku angielskim to obowiązkowe wymaganie. Myślę, że najlepiej będzie zapisać się właśnie na taki kilkudniowy kurs języka angielskiego za granicą. One zwykle prowadzone są przez native speakerów. Dla nich komunikacja jest niesamowicie istotna.
intersee79
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 28 sie 2014, 21:38

Re: Szybki kurs angielskiego :)

Postautor: mujjko » 06 wrz 2015, 23:56

Kurcze, strasznie zależy mi na tym, żeby w końcu nauczyć się płynnie języka angielskiego, bo wiadomo, że w dzisiejszych czasach język to klucz do sukcesu i konieczność do wspinania się na wyższe szczeble kariery zawodowej ;) Rzucam się na głęboką wodę, to fakt, ale jeśli ma mi to pomóc, to czemu nie ;) chciałbym nauczyć się języka szybko i skutecznie. Wiem, że potrzeba dużo pracy, żeby osiągnąć zamierzony językowy efekt, ale im szybciej zacznę, tym lepiej ;) Jeśli polecacie angielski w Anglii, to chyba się skuszę :) Nikt z Was nie wie ile taka przyjemność kosztuje? ;)
mujjko
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2015, 16:04

Re: Szybki kurs angielskiego :)

Postautor: english... » 17 wrz 2015, 16:38

Wyjazd na kurs do Anglii to dobre rozwiązanie, ale najlepiej mieć przed nim już jakieś podstawy. Dlatego zapoznaj się z tym artykułem: Jak szybko nauczyć się rozmawiać po angielsku. Poznasz tam metodę dzięki której w szybki sposób nauczysz się najważniejszych angielskich zwrotów i zdań, które stosuje się na co dzień i będziesz potrafiła używać ich w każdej sytuacji bez nauki zasad gramatycznych.
___________________
Angielski przez Internet - lista najlepszych kursów angielskiego Online.
Awatar użytkownika
english...
junior fellow
 
Posty: 262
Rejestracja: 01 lip 2010, 18:15

Re: Szybki kurs angielskiego :)

Postautor: lapeo » 05 paź 2015, 8:10

Też nie znam takiej ceny ale na pewno nie sądzę aby to było dobre rozwiązanie, bo oni zupełnie inny mają akcent i będzie Ci trudno. W Polsce jest wiele dobrych szkół a można nawet wygrać 3 miesiące za darmo
www.tlumaczprzysiegly.krakow.pl - doświadczony tłumacz przysięgły j. angielskiego
Computer failure? Visit my laptops service!
Twoja księgowość - podatki-elma.pl
lapeo
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 paź 2015, 19:18

Re: Szybki kurs angielskiego :)

Postautor: ednajonas » 16 lut 2016, 7:59

You will good English course from essay writing service. it is a professional writing service which helps the students in their academic writing.
ednajonas
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2016, 7:50



Re: Szybki kurs angielskiego :)

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 14:36

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości