Pamiętacie o urodzinach czy o imieninach

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Pamiętacie o urodzinach czy o imieninach

Postautor: jkary » 07 lut 2016, 11:30

Co czesciej sie obchodzi u was w rodzinie? Na jakie okazje sie spotykacie, wysylacie zyczenia?
jkary
newbie
 
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2014, 5:50


Re: Pamiętacie o urodzinach czy o imieninach

Postautor: kasia24o » 08 lut 2016, 10:09

U mnie w rodzinie starsi obchodza urodziny oraz młodsi imieniny. Zawsze obchodzi się ten dzień. Spotykamy sie na kawie , jemy torcika. Takie okazje są bardzo przyjemne. Problem może być z zapamietaniem wszystkich dat ale sama mam je ustawione w telefonie oraz ten zawsze na kilka dni przed dana okazją powiadamia mnie kto ma urodziny albo imieny oraz dzieki temu nie muszę się obawiać wtopy...
Zerknij sobie na stronę:
http://odzyskajdzien.pl/2458-jak-zapami ... jubileusze - masz tutaj dobry wpis na blogu jak to wszystko spamiętać... Są różne sposoby. Na przykład wpisywanie dat do notatnika.
Awatar użytkownika
kasia24o
greenhorn
 
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2014, 10:43

Re: Pamiętacie o urodzinach czy o imieninach

Postautor: Transyy » 08 lut 2016, 12:33

Dzisiaj to wszyscy pamiętają o urodzinach, a raczej Facebook im przypomina. Moim zdaniem imieniny to małe święto i bezsensowne, ja ich nie obchodzę nigdy.
Transyy
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2016, 12:22

Re: Pamiętacie o urodzinach czy o imieninach

Postautor: PannaEdzia88 » 10 lut 2016, 14:50

No ja zawsze pamiętam o urodzinach choć jak to mój tata mówi - naleciałość zagraniczna a nie tradycja...
PannaEdzia88
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2016, 14:45

Re: Pamiętacie o urodzinach czy o imieninach

Postautor: Liara » 11 lut 2016, 8:50

Ja wszystko zapisuje w komentarzu wiec nie mam problemów z zapamietywaniem. Zawsze mam też drobny podarek przygotowany na tą okazje, ostatnio np. robiłam spore zakupy na stronie http://sklep.firmabratki.pl/ i teraz moge obdarowywac blizsze i dalsze znajome piękna biżuteria. Tym bardziej ze tylko ja wiem ile posztowala. ;)
Liara
greenhorn
 
Posty: 61
Rejestracja: 04 sty 2016, 12:58

Re: Pamiętacie o urodzinach czy o imieninach

Postautor: Selenaa » 06 kwie 2016, 19:52

Jasne , że pamiętam . To moja rodzina więc zawsze się staram by zapamiętać. Kupuję zazwyczaj drobiazg. Zwyczajną , ciekawą małą ksiązkę w matrasie. Mam tam promocję ponieważ jestem częstym klientem PKP. Więc grzech nie korzystać z promocji.
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 144
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: Pamiętacie o urodzinach czy o imieninach

Postautor: Kunka33 » 15 lip 2019, 13:37

U nas obchodzi się jedno i drugie. Przy czym my częściej robimy przyjęcia urodzinowe, a ciocie czy dziadkowie- imieniny. Największy problem mam zawsze z prezentami, zwłaszcza dla męża. Teraz na przykład chcę kupić mu voucher na pojedynek Lamborghini - KTM, ale cały czas mam wątpliwości czy to będzie trafiony prezent.
Kunka33
junior fellow
 
Posty: 118
Rejestracja: 31 sty 2017, 12:54

Re: Pamiętacie o urodzinach czy o imieninach

Postautor: Selenaa » 26 lis 2019, 16:31

Jasne, że tak uwielbiam sprawiać komuś radość, a spełnianie życzeń, jest czymś naturalnym w tak ważnym dniu. Teraz szukam jakiegoś fajnego prezentu dla syna. Znalazłam https://www.skynet.pl/category/levenhuk-teleskopy , fajny teleskop, prawda? Szczególnie dla fana kosmosu :)
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 144
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: Pamiętacie o urodzinach czy o imieninach

Postautor: olszekamila » 27 lis 2019, 15:01

jest taka fajna aplikacja aby sobie wpisac urodziny swoich znajomych i pamietac. Wiadomo tempo zycia gigantyczne i sie zapomina.
olszekamila
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2019, 14:26

Re: Pamiętacie o urodzinach czy o imieninach

Postautor: kamilnowakowski » 28 lis 2019, 0:06

Bardziej urodziny, szczególnie że łatwiej znaleźć fajny prezent. Rozglądałem się za prezentem dla taty i tak zainspirowałem się tym mega ładnym barkiem na alkohol, produkt znalazłem na https://www.luxuryproducts.pl/prezent-n ... zyzny.html a wygląda następująco:
https://www.luxuryproducts.pl/file/imag ... 3daa6e.jpg
kamilnowakowski
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 30 kwie 2019, 16:08



Re: Pamiętacie o urodzinach czy o imieninach

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 19:18

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości