Pralka do 1500 zł

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Pralka do 1500 zł

Postautor: piter2 » 25 lut 2016, 7:46

Witam.

Stoję przed zakupem pralki.
Moje wymagania to:
wkład 6-7kg, możliwie bezawaryjna, zużywająca możliwie mało prądu i wody.
Głośność jak i wymiary nie mają dla mnie znaczenia gdyż pralka stoi w piwnicy. Co polecacie?
piter2
newbie
 
Posty: 37
Rejestracja: 16 paź 2014, 5:30


Re: Pralka do 1500 zł

Postautor: Centrs » 25 lut 2016, 9:50

Jakąś Beko kupisz koło 1200/1300 złotych. :) Będzie spełniała Twoje wymagania.
Centrs
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 25 lut 2016, 9:42

Re: Pralka do 1500 zł

Postautor: kasia24o » 25 lut 2016, 12:30

Zdecyduj się na pralkę o większej pojemności. Dzięki temu bez problemu będziesz mógł uprać nawet koce czy kołdry... Jeśli mogę coś polecać to będzie to ten model Candy:
http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie- ... g374tm-1-s
Pralka pionowa ale za to stabilna. Mamy ją obecnie oraz widzę dużo plusów"
duża pojemnośc 7 kg
klasa A +++
wiele programów, w tym rownież te krótkie
dobra prędkość wirowania
Nie jest taka cicha ale w sumie jak ma stać w piwnicy to faktycznie nie robi to różnicy
Awatar użytkownika
kasia24o
greenhorn
 
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2014, 10:43

Re: Pralka do 1500 zł

Postautor: fielina » 25 lut 2016, 13:05

Samsung serii Ecobubble jest bardzo dobra i przede wszystkim oszczędna. Sama taką posiadam i jestem bardzo zadowolona, zmieścisz się spokojnie w tej cenie.
fielina
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 25 lut 2016, 13:01

Re: Pralka do 1500 zł

Postautor: piotrek5467 » 28 mar 2016, 21:35

Pralka ładowana od góry kosztuje ok. 1000 zł http://techfresh.pl/jaka-pralka-ladowan ... ch-pralek/ Podobnie ładowane od przodu. Tak więc jeszcze 500 zł w kieszeni zostaje.
piotrek5467
junior fellow
 
Posty: 196
Rejestracja: 12 cze 2013, 17:00

Re: Pralka do 1500 zł

Postautor: justyna8989 » 09 lis 2016, 18:26

mam pytanie trochę z innej beczki - zepsuła mi się pralka i zastanawiam się nad kupnem nowej, a naprawą starej. Znajomi polecają majstra z Poznania http://serwisagd-poznan.pl/naprawa-pralek/ podobno nie wychodzi drogo, ale nie wiem czy jest sens inwestować w stary sprzęt?
justyna8989
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2016, 21:40

Re: Pralka do 1500 zł

Postautor: jerzzykkkk » 09 lis 2016, 22:51

Ciekawe propozycje kupna pralek dajecie, wezmę je pod uwagę, właśnie jestem na kupnie !
jerzzykkkk
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2016, 12:01

Re: Pralka do 1500 zł

Postautor: Ryty » 09 lis 2017, 11:04

Pralkę kupuję się po sprawdzeniu posiadanych parametrów. Można posiłkować się poradnikami zakupowymi, które zwrócą uwagę kupującego na najważniejsze. Link do jednego z konkretniejszych http://abcporady.pl/okapy-do-zabudowy-j ... c-drozszy/, napisane w nim wszystko co istotne.
Ryty
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 02 cze 2016, 15:11

Re: Pralka do 1500 zł

Postautor: pasetta » 22 lis 2017, 17:27

Jako, że jestem zadowoloną użytkowniczką pralki beko to taką mogę śmiało polecić, swoją kupowałam na https://www.euro.com.pl/pralki.bhtml za jakieś 1200 zł. Mieści 6 kg, bezawaryjna, mnóstwo przydatnych programów, szczególnie przydatne te na szybkie prania, w starym modelu najkrótsze prało się godzinę 10 minut :(
pasetta
junior fellow
 
Posty: 227
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:43


Re: Pralka do 1500 zł

Postautor: july66 » 05 maja 2021, 10:02

Możesz zrezygnować z pralki, a pranie robić w pralni. Szczególnie wygodne będzie to w pralni: https://www.pralnia-warszawianka.pl/ , gdzie dodatkowo oferowana jest usługa transportu rzeczy od klienta i ich zwrot po wykonaniu usług prania, suszenia i prasowania.
july66
greenhorn
 
Posty: 54
Rejestracja: 09 mar 2021, 0:08

Re: Pralka do 1500 zł

Postautor: 735Henricoooo » 05 maja 2021, 14:25

Myślę, że w tej cenie da się kupić coś fajnego :)
735Henricoooo
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 05 maja 2021, 14:12

Re: Pralka do 1500 zł

Postautor: Oldzina » 09 maja 2021, 22:16

Myślę, że najlepiej nie biegać po sklepach i ganiać promocji a po prostu przejrzeć, nawet choćby w Internecie gazetki promocyjne dobrych marketów i tak znaleźć tanio to czego szukasz. Jak chodzi o sprzęt AGD, to proponuję zajrzeć do gazetki MyCenter https://egazetka.pl/businesses/c9637z/p ... ZJyH/paged
Obrazek
Oldzina
newbie
 
Posty: 35
Rejestracja: 19 mar 2019, 23:38

Re: Pralka do 1500 zł

Postautor: amelkaaa » 15 sty 2022, 17:19

A czy mieliście kiedyś problem z pralką taki, że wolno pobierała wodę? Ja właśnie znalazłam artykuł https://www.restartagd.pl/dlaczego-pral ... iera-wode/ z którego się dowiedziałam, jakie są najczęściej przyczyny takiego problemu? Teraz wiem, jak samodzielnie poradzić sobie z niektórymi aspektami? Co sprawdzić?
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20

Re: Pralka do 1500 zł

Postautor: monika082 » 09 kwie 2022, 12:11

A może chcielibyście też zainwestować w urządzenia pralnicze? Szczególnie dedykowane są dla gastronomii, więc koniecznie zerknijcie sobie na stronę https://www.lodo.pl/gastronomia/urzadze ... _pralnia/1 . Tam macie konkretne urządzenia, świetną ofertę, więc skorzystajcie, a z pewnością będziecie zadowoleni.
monika082
junior fellow
 
Posty: 365
Rejestracja: 24 paź 2016, 12:56


Re: Pralka do 1500 zł

Postautor: vlord » 02 cze 2022, 0:37

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości