detektyw

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: detektyw

Postautor: Felicjaxx » 22 kwie 2016, 12:14

Hmm... czym Ci ona tak podpadła, albo o co ją podejrzewasz?
Jeśli chcesz dla porównania takie namiary - www.investigation.pl to sobie je też prześledź.
Raczej ludzie korzystają z takich namiarów by np. odnaleźć kogoś z rodziny, itp. a nie żeby kogoś sprawdzać. No ale cóż :p
Felicjaxx
newbie
 
Posty: 27
Rejestracja: 25 lip 2014, 9:34


Re: detektyw

Postautor: adampawlowski » 12 gru 2016, 9:27

Mi co prawda kiedyś pomagał prywatny detektyw ale w zupełnie innej sprawie. Własnej kobiety raczej nie byłbym w stanie sprawdzać, wydaje mi się to co najmniej nie na miejscu, no chyba, że naprawdę miałbym podejrzenia, że coś się może dziać :)
adampawlowski
newbie
 
Posty: 42
Rejestracja: 09 wrz 2016, 8:48

Re: detektyw

Postautor: guziol » 15 gru 2016, 9:53

ja w takie usługi nie wierzę, to zwykła próba wyciągnięcia pieniędzy.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: detektyw

Postautor: tetrus » 02 sty 2017, 15:58

Dzięki skorzystaniu z usług prywatnego detektywa mój kolega uniknął dużych kłopotów z urzędem skarbowym. Piękna kobieta chciała naciągnąć go na pewne machlojki, jednak sprawdzenie jej przeszłości w porę zapaliło czerwoną lamkę i oszustka musiała zmienić obiekt zainteresowań. Polecam tę Agencję Detektywistyczną detektyw Wrocław
tetrus
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2016, 13:01

Re: detektyw

Postautor: monika49 » 21 lip 2017, 18:23

No coraz częściej potrzebna jest pomoc w ujawnianiu wszelkich podejrzanych zachowań i czynów, także bliskich. Detektyw mający doświadczenie i wiedzę jak z biura Michała Androsza http://www.detektyw-androsz.pl/ dają sobie radę z takimi sprawami, a nam łatwiej dochodzić praw czy racji przed\sądem chociażby
monika49
junior fellow
 
Posty: 232
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:33

Re: detektyw

Postautor: Kassia340 » 05 lis 2018, 11:22

Jeśli szukacie specjalistów od windykacji czy detektywa do innego rodzaju spraw to osobiście polecam windykacja kraków jedna z najlepszych opcji na windykację, więcej szczegółów w ofercie lub po konsultacji telefonicznej.
Kassia340
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:11

Re: detektyw

Postautor: gg83 » 30 lis 2018, 22:04

To biuro detektywistyczne https://www.veriv.pl/index.php/uslugi-detektywistyczne/ jest warte uwagi. Profesjonalne, solidne i przede wszystkim szybko działa. Podejmują się nawet bardzo trudnych spraw, bo mają w tej branży duże doświadczenie. Szczegóły ich pracy znajdziecie na stronie. Obecnie w przypadku wielu problemów warto skorzystać z takich usług.
gg83
junior fellow
 
Posty: 318
Rejestracja: 01 gru 2015, 0:22

Re: detektyw

Postautor: pieknyolek » 25 mar 2019, 9:04

Jeżeli szukasz skutecznego detektywa to polecam https://www.24detektyw.pl/.
pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19

Re: detektyw

Postautor: pieknyolek » 26 lip 2019, 13:40

pieknyolek
junior fellow
 
Posty: 193
Rejestracja: 18 mar 2019, 9:19

Re: detektyw

Postautor: nettie70 » 18 wrz 2019, 12:37

Wydaje mi się, że warto jest zainwestować na własną rękę w gadgety detektywistyczne. Jest to na pewno tańsze niż usługi prywatnych detektywów. Na Waszym miejscu na samym początku skorzystałabym właśnie z takiej opcji. Takich sklepów online jest wiele.



___________________________
ukryta kamera sklep
Awatar użytkownika
nettie70
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:32

Re: detektyw

Postautor: Samuel21 » 25 wrz 2019, 7:08

Osobiście zastanawiam się który prywatny detektyw Wrocław jest godny uwagi. Jest ich tylu, że nie wiem na jakiego sie zdecydować. Może ktoś z Was poleci mi detektywa z tego miasta?
Samuel21
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2019, 6:54

Re: detektyw

Postautor: monika082 » 29 lis 2019, 19:06

Jednak detektyw ma większe doświadczenie i z pewnością bardziej profesjonalny, zatem niewykrywalny sprzęt. Zobacz jak pracują w biurze http://detektyw.zwarszawy.eu/ - jedno z lepszych w Warszawie, zwróć uwagę na koszt - za niewielkie gadżety szpiegowskie musisz zapłacić podobnie a nie zdobędziesz takich materiałów dowodowych które ewentualnie dopuści sąd do sprawy jako dowody obciążające choćby małzonka w sprawie rozwodowej.
monika082
junior fellow
 
Posty: 365
Rejestracja: 24 paź 2016, 12:56


Re: detektyw

Postautor: janka90 » 30 wrz 2020, 18:03

Też myślałam o tym, aby zatrudnić detektywa ale skończyło się tylko na badaniu wariografem. Polecam i wam taką alternatywę. Na tej stronie: https://www.wariograf.com.pl/kogo-bada-sie-wariografem/ znajdziecie ciekawy artykuł, który z pewnością was zainteresuje.
janka90
junior fellow
 
Posty: 132
Rejestracja: 02 gru 2019, 18:42

Re: detektyw

Postautor: angela88 » 01 paź 2020, 22:00

Jakbym miała podejrzenia to bym skorzystała
angela88
newbie
 
Posty: 46
Rejestracja: 07 sty 2017, 12:49

Re: detektyw

Postautor: KOpontowski » 02 paź 2020, 11:34

Nigdy nie korzystałem z pomocy detektywa.
KOpontowski
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 paź 2020, 11:33

Re: detektyw

Postautor: guziol » 07 paź 2020, 14:03

Dla mnie to jest chore, żeby obcemu facetowi płacić kasę i wciągać go w prywatne sprawy.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52


Re: detektyw

Postautor: Kazikdobry » 22 mar 2022, 8:42

Szukasz dobrego detektywa? Polecam zapoznać się z artykułem - tam znajdziesz namiar na polecanego detektywa https://studioemocji.pl/biuro-detektywistyczne-wroclaw/
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19

Re: detektyw

Postautor: Rafuś » 22 mar 2022, 17:23

Teraz o dobrego detektywa nie jest łatwo. Ja ostatnio kupowałem mini dyktafon na https://sklep.detektywkrakow.pl/11-dyktafony-dyskretne i z tego, co wiem to usługi również ludzie bardzo sobie tam chwalili. Także jak szukacie to może warto zapytać. Może akurat Wam pomogą.
Rafuś
greenhorn
 
Posty: 76
Rejestracja: 12 gru 2021, 15:59


Re: detektyw

Postautor: tetrus » 19 kwie 2022, 7:50

Wynajęcie prywatnego detektywa, np. https://g.page/detektyw-wroclaw?share staje się coraz popularniejsze i najczęściej spotykane w sprawach między małżonkami lub partnerami. Przeważnie chodzi o śledzenie osób niewiernych lub unikających płacenia zasądzonych alimentów. Pomoc detektywa takich sytuacjach bywa często jedyną możliwością dojścia do prawdy. Obecnie na rynku rynek usług detektywistycznych jest bardzo rozbudowany, ale niestety jakość nie idzie w parze z ilością.
tetrus
newbie
 
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2016, 13:01

Re: detektyw

Postautor: vlord » 31 maja 2022, 10:59

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32

Re: detektyw

Postautor: farah557 » 08 cze 2022, 8:50

Fakt, w Internecie można znaleźć ogromną ilość reklamujących się agencji detektywistycznych i ciężko wybrać tą jedną, najlepszą dla nas. Mi koleżanka poleciła detektywów z agencji https://agencja-focus.pl/ i byłam bardzo zadowolona z współpracy z nimi. Na ich stronie można sprawdzić ich pełną ofertę usług.
farah557
greenhorn
 
Posty: 74
Rejestracja: 09 sty 2019, 17:18


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości