Czy należy się zadośćuczynienie?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Czy należy się zadośćuczynienie?

Postautor: red111 » 15 cze 2016, 12:42

Proszę o pomoc. W zeszłym tygodniu miałem wypadek. W mojego Fiata wjechała osobówka. Miałem liczne obrażenia. Samochód został zupełnie skasowany. Nie miałem do tego wtedy głowy i nie zastanawiałem się, co będzie dalej. Teraz kiedy minęło trochę czasu zastanawiam się czy należy mi się jakieś odszkodowanie za szkody materialne, z OC sprawcy wypadku. Z powodu braku samochodu nie mam nawet mozliwości dostania się do pracy. Może macie jakiś pomysł gdzie się udać ? Będę wdzięczny za pomoc
red111
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2016, 22:14


Re: Czy należy się zadośćuczynienie?

Postautor: nardinni » 16 cze 2016, 8:31

najlepiej chyba będzie skontaktowac się ze swoim ubezpieczycielem i z skonsultować z nim cała sprawe.
nardinni
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2016, 7:54

Re: Czy należy się zadośćuczynienie?

Postautor: red111 » 21 cze 2016, 16:51

Tak też zrobiłem, wyjaśniając całą sprawę. Jednak kwestia o odszkodowanie (jak się dowiedziałem) jest bardzo skomplikowana i może się ciągnąć przez lata :/
red111
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2016, 22:14

Re: Czy należy się zadośćuczynienie?

Postautor: guziol » 24 cze 2016, 7:15

ja spróbowała zawalczyć o swoje
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Czy należy się zadośćuczynienie?

Postautor: muchasty » 28 cze 2016, 9:56

Powinnaś to prawnie z kimś omówić.
muchasty
greenhorn
 
Posty: 74
Rejestracja: 02 sty 2015, 15:07

Re: Czy należy się zadośćuczynienie?

Postautor: MIke123 » 28 cze 2016, 13:24

Miałem taką samą sytuację, ale niestety ubezpieczyciel wypiął się na mnie. Dopiero pomoc prawnika zadziałała. Ja korzystałem z usług pani Magdaleny Kosińskiej-Peteckiej -> kancelariaadwokackaplock.pl . Bardzo dobry specjalista ;)
Ostatnio zmieniony 11 lip 2016, 12:27 przez MIke123, łącznie zmieniany 1 raz.
MIke123
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2016, 13:15

Re: Czy należy się zadośćuczynienie?

Postautor: Utkacy » 28 cze 2016, 22:56

Zdecydowanie polecam pomoc prawnika. Porada prawna nie zawsze jest kosztowna, a może pomóc wiele wyjaśnić i wskazać kolejne działania, które Panu pomogą. Jeśli jesteś z Warszawy to mogę polecić dobrego radcę: prawnik Bemowo i okolice. Działanie samemu albo z darmową pomocą może się udać, a może się nie udać. Po to są profesjonaliści, żeby się m.in. takimi sprawami zajmowali.
Utkacy
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2015, 19:18


Re: Czy należy się zadośćuczynienie?

Postautor: Kazikdobry » 22 mar 2022, 9:27

Polecam artykuł gdzie znajdziesz namiar na najlepszą firmę ubezpieczeniową https://www.mvg.pl/ocp-przewoznika/
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19


Re: Czy należy się zadośćuczynienie?

Postautor: vlord » 31 maja 2022, 9:27

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości