Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: Sulik » 29 lip 2016, 8:55

Czy ktoś z Was może próbował wziąć tą reklamowaną darmową pożyczkę w Vivus? Mam sporę wątpliwości, czy jest autentycznie za darmo?
Ostatnio zmieniony 30 sty 2017, 20:01 przez Sulik, łącznie zmieniany 2 razy.
Sulik
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 21 lip 2016, 9:09


Re: Vivus opinie - ktoś próbował?

Postautor: kreolkin » 29 lip 2016, 9:45

Jak dla mnie to podejrzana sprawa, łatwo chyba popaść w spirale finansową
kreolkin
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2016, 7:58

Re: Vivus opinie - ktoś próbował?

Postautor: Hylsa » 29 lip 2016, 11:04

Nie jest podejrzana. To po prostu chwyt marketingowy, żeby przyciągnąć klientów. Jak tak podają, to muszą tak zrobić, że jak wywiążesz się ze spłaty w terminie, to za pierwszą oddaje tyle ile pożyczasz. Jeśli jesteś nowym klientem. Inaczej UOKiK i inne podobne by ich rozszarpały. Te firmy są na świeczniku wszystkich instytucji.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2017, 20:07 przez Hylsa, łącznie zmieniany 5 razy.
Hylsa
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 29 lip 2016, 8:56

Re: Vivus opinie - ktoś próbował?

Postautor: Pszczykacz » 29 lip 2016, 11:36

Pożyczyłem u nich raz czy dwa i powiem szczerze, że jestem zadowolony. Nawet jak nie oddasz danego dnia to się nic nie dzieje. Jeden dzień można się spóźnić i nic nie naliczają;)
Pszczykacz
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2016, 11:31

Re:

Postautor: Sulik » 29 lip 2016, 22:41

No wolałbym mimo wszystko się nie spóźnić i nie ryzykować ;)
Ostatnio zmieniony 30 sty 2017, 20:03 przez Sulik, łącznie zmieniany 2 razy.
Sulik
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 21 lip 2016, 9:09

Re: Vivus opinie - ktoś próbował?

Postautor: skontom » 12 wrz 2016, 16:44

Chwilówki są dobrym, ale ryzykownym rozwiązaniem. Sam przekonałem się o tym, gdy brałem kilka takich pożyczek pod rząd. Obecnie wszystko spłaciłem i jest ok. Jednak znam wiele osób które robiły to nierozważne.

Nie uważam, że zaciąganie zobowiązań finansowych takich jak kredyty jest złe. Wszystko jest dla ludzi, tylko, że mądrych. Takich, którzy potrafią zadłużać się z głową. Wtedy nawet pożyczka gotówkowa w chwilówce nie jest taka straszna.

Co innego, gdy ktoś bierze następną na spłatę poprzedniej, to już jest zapętlenie się. Ze swojej strony polecam zaciągniecie pierwszej darmowej pożyczki a korzystanie z kolejnej pozabankowej, tylko w ostateczności. Lepszym wyborem jest budowanie zdolności kredytowej w banku tak, aby móc dostać kredyt gotówkowy na jak najlepszych warunkach. Choć wiem, że nie każdy ma taką możliwość i zadłużanie się nie zawsze jest przyjemne. Wymaga zawsze rozwagi.
skontom
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2016, 16:30

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: Esdek » 13 wrz 2016, 7:51

Tu masz opisaną to pierwszą darmową pożyczkę w Vivus
http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/05/vivus-opinie-pozyczki.html
Opinie o Vivus są względnie dobre jak na firmę pożyczkową, co nie znaczy, że Cię nie porządnie nie skasują jak weźmiesz drugą albo jak nie spłacisz tej pierwszej w terminie.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2017, 20:30 przez Esdek, łącznie zmieniany 4 razy.
Esdek
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 19 sie 2016, 8:32

Re:

Postautor: Sulik » 13 wrz 2016, 8:22

Mi chodzi tylko o tą pierwszą darmową. Piszą na stronie, że się oddaje tyle ile się pożyczyło.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2017, 20:02 przez Sulik, łącznie zmieniany 2 razy.
Sulik
newbie
 
Posty: 10
Rejestracja: 21 lip 2016, 9:09

Re: Vivus opinie - ktoś próbował?

Postautor: Hylsa » 13 wrz 2016, 8:29

No ja raz z niej skorzystałam, tylko z tej pierwszej i jest darmowa. Wprawdzie pożyczyłam tylko 100 zł, ale oddałam też 100 zł.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2017, 20:08 przez Hylsa, łącznie zmieniany 2 razy.
Hylsa
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 29 lip 2016, 8:56

Re: Vivus opinie - ktoś próbował?

Postautor: Liara » 14 wrz 2016, 9:19

Ja nie próboałam i nie mam zamiaru, uwazam po prostu ze przy takiej dostepności wszelkich usług finansowych od solidniejszych firm jakimi są banki mija sie to z celem i jest wyjątkowo nieoplacalne. Jeżeli potrzebujemy dodatkowych pieniędzy pod koniec miesiaca lub też na nieprzewidziane wydatki o wiele lepiej będzie zalożyc sobie karte kredytową taka jak: https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe/ której działanie porównac można przecież do bezpłatnego kredytu odnawialnego.
Liara
greenhorn
 
Posty: 61
Rejestracja: 04 sty 2016, 12:58

Re: Vivus opinie - ktoś próbował?

Postautor: guziol » 15 lis 2016, 18:06

ja wolę od pożyczek wszelkiego rodzaju trzymać się z daleka bo nie wynika z nich nic dobrego.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Vivus opinie - ktoś próbował?

Postautor: Jamila » 26 lis 2016, 12:23

Ja Wam powiem tak, jak ktoś potrzebuje pożyczki przed świętami to niech lepiej weźmie na stronie https://www.ferratum.pl/zimowy-konkurs-ferratum-bank . Mają teraz tam zimowy konkurs. Odpowiadając na pytanie „Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy?” macie szanse na wygranie bonu pieniężnego. Wiadomo lepiej wziąć pożyczkę tam gdzie jeszcze za free można wygrać dwie stówki.
Jamila
junior fellow
 
Posty: 175
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:52

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: candy6 » 17 lut 2017, 11:31

Dla mnie to niezbyt pewna firma... Bałabym się zaciągnąć tam kredyt. Zawczasu poczytajcie o sobie o takim zjawisku jak upadłość konsumencka.
Nie chcę nikogo straszyć ale w razie wpadnięcia w spiralę zadłużenia, warto mieć na uwadze takie rozwiązanie. Mówię o tym, bo znam parę osób, które przez szybkie kredyty straciły kontrolę nad wydatkami, a potem groziło im widmo komornika. Lepiej „dmuchać więc na zimne”.
candy6
junior fellow
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:25

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: Mikrobi4 » 17 lut 2017, 19:49

Ja nie miałem z tym styczności...
Mikrobi4
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2017, 16:48

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: jareczq » 18 lut 2017, 15:50

nie mam zaufania do takich pożyczek
jareczq
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2017, 15:36

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: Adamila021 » 14 kwie 2017, 12:04

Nie próbowałam w sumie tej, ani innej, ale nie mam też jakiegoś wybitnego negatywnego nastawienia do nich. Po prostu nie potrzebuje ich. Jakbym miała jednak z nich skorzystać, to zajrzałabym na stronę pozyczkowy-portal.pl . Lubie sobie dokładnie, na spokojnie wszystko przeanalizować, a tam jest podanych dużo ofert pożyczek.
Adamila021
greenhorn
 
Posty: 88
Rejestracja: 09 lut 2017, 15:36

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: darek323 » 24 kwie 2017, 10:46

Vivus jest atrakcyjny tylko przy pierwszej pożyczce...bo jest na 0 procent... ale już kolejna jest mega oprocentowana.. łatwo wpaść w spirale...bierzesz 200 i żeby spłacić bierzesz 400 bo coś zostanie...itd... A potem przekracza to wpływy a na prośbe o raty odp że ich to nie obchodzi bo to Ty bierzesz świadomie pożyczke...
darek323
newbie
 
Posty: 17
Rejestracja: 28 cze 2016, 14:42

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: Selenaa » 26 kwie 2017, 13:22

Myślę, że interesuje was pożyczki na raty przez internet. Taka pożyczka może być na bardzo ciekawych i atrakcyjnych warunkach. Przeczytajcie sobie tylko jakie są oprocentowania i kosztu takiej pożyczki. Nie jednej osobie noga się podwija w życiu, wtedy takie pożyczki to niezłe koło ratunkowe.
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 144
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: NatiSan » 17 sie 2017, 22:58

Nie ma nic za darmo, ja rozumiem, że czasami wpadnie się w spirale zadłużenia i jakoś trzeba sobie radzić, ale branie chwilówki to nie rozwiązanie, jak ktoś ma duże długi to wyjściem jest zawsze skontaktowanie się z Egidon lub tego typu firmą i ogłoszenie upadłości konsumenckiej - https://egidon.pl/upadlosc-konsumencka-osob-fizycznych/ tutaj macie to opisane, wiąże się to potem z jakimiś utrudnieniami, ale daje szanse na wyjście na prostą i "wyzerowanie" konta.
NatiSan
newbie
 
Posty: 46
Rejestracja: 01 lip 2014, 20:00

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: guziol » 29 sie 2017, 11:00

ja na te pożyczki bym uważała bo krąży wiele, bardzo negatywnych opinii na ten temat.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: Laura_682 » 31 sie 2017, 6:47

Też jestem tego zdania, z pożyczkami należałoby bardzo uważać, a przynajmniej skontaktować się z doradcą finansowym.
Laura_682
junior fellow
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 cze 2016, 8:59

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: adampawlowski » 31 sie 2017, 12:41

Jeśli chodzi o pożyczkę to bardzo korzystne warunki oferuje ta firma: https://szybkachwilowka24.pl/pozyczki Warto zapoznać się z ich ofertą
adampawlowski
newbie
 
Posty: 42
Rejestracja: 09 wrz 2016, 8:48

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: aballo » 01 gru 2017, 10:10

Czy ktoś z Was może próbował wziąć tą reklamowaną darmową pożyczkę w Vivus? Mam sporę wątpliwości, czy jest autentycznie za darmo?
polecam koniecznie sprawdzać wszystkie oferty na portalach niezależnych, czyli np sowafinansowa.pl, creditonline.today/pl inne tego rodzaju - i czytać opinie klientów o ich doświadczeniu z firmą. bo "za darmo" czasem okazuje się być jeszcze droższe, niż płatne :(
Awatar użytkownika
aballo
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2016, 18:10

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: pawel_k19 » 04 gru 2017, 22:44

Niestety, nigdy nie miałem okazji z niej skorzystać. Jeśli jednak zależy Ci na szybkiej pożyczce, zainteresuj się pożyczkami prywatnymi. Jednym z serwisów pośredniczących pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami jest concash.pl (widnieje na nim kalkulator, który pozwala oszacować koszty całkowite pożyczki).
pawel_k19
junior fellow
 
Posty: 217
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:36

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: grochal » 06 lut 2018, 9:51

Ostatnio ta pożyczka dość mocno się reklamuje w mediach. Oferują darmową pożyczkę dla nowych klientów. Z zestawienia na chwilowapozyczka.pl wynika, że maksymalna kwota pożyczki w Vivus może wynosić 7500 złotych, jednak aby oddać tyle ile się pożyczyło, wysokość pożyczki nie może przekroczyć 3000 złotych. Przy wyższych kwotach naliczają prowizje i odsetki.
grochal
newbie
 
Posty: 12
Rejestracja: 24 paź 2014, 4:52

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: Selenaa » 01 sie 2018, 10:35

Ja nie polecam żadnych pożyczek, tym bardziej, jeżeli chcecie wziąć taką pożyczkę na spłatę kolejnej. Ja czytałam o czymś takim jak https://wyjsczdlugow.pl/upadlosc-konsumencka/ . Upadłość konsumencka nie jest dla każdego, to mozolny proces, który wymaga wiele papierkowej roboty, ale się da... da się umorzyć długi.
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 144
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: Wilkowo6 » 01 kwie 2019, 17:16

Polecam sprawdzić https://www.netpozyczka24.pl/vivus/ opinie dotyczące firmy pozabankowej i pożyczek Vivus.
Wilkowo6
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2019, 18:09

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: maniekwolszczyk » 18 kwie 2019, 11:52

Zanim weźmiemy jakąkolwiek pożyczkę, warto przede wszystkim zapoznać się z wszelkiego rodzaju kalkulatorami kredytowymi. Poza tym, blogi jak choćby ten opisują bardzo często dokładnie wszelkie oferty. Nie widzę innego wyjścia niż zapoznanie się z tymi informacjami.
maniekwolszczyk
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 08 mar 2019, 11:47

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: mrford » 18 kwie 2019, 20:18

Nie jestem fanem pozyczek. I juz.
mrford
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:16

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: zlociutenko » 29 kwie 2019, 20:57

w tym rankigu jest dość wysoko, więc wydaje się, że warto z nej skorzystać.
zlociutenko
newbie
 
Posty: 14
Rejestracja: 08 sty 2019, 14:05

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: amelkaaa » 18 gru 2020, 19:05

A czy ktoś z was może otrzymał kiedyś wezwania do zapłaty? Czy wiecie, że przez długi czas działał bankowy tytuł wykonawczy, w który bezkarnie nawet wzywano do zapłaty dłużników. Spotkaliście się z czymś takim? Może macie osobiste nieprzyjemne doświadczenia z bankami?
amelkaaa
junior fellow
 
Posty: 388
Rejestracja: 28 lut 2019, 16:20

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: monika082 » 29 cze 2021, 19:57

Ja polecam https://monebay.pl/pozycza-dlugoterminowa jeśli pilnie potrzeba gotówki. Wystarczy kilka minut aby wypełnić wniosek online, okreslić liczbę rat i potrzebną kwotę , a wyszukiwarka dopasuje odpowiednią i najkorzystniejszą ofertę. Warto moim zdaniem, taka pomoc jest nieoceniona.
monika082
junior fellow
 
Posty: 365
Rejestracja: 24 paź 2016, 12:56

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: Ania194 » 23 sty 2022, 15:04

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem długów. Jeżeli macie problemy finansowe i nie wiecie co powinniście zrobić, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę kancelarii - https://konsument-wygrywa.pl/oddluzanie/ .
Ania194
junior fellow
 
Posty: 223
Rejestracja: 09 kwie 2021, 10:06

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: fetuz » 31 mar 2022, 14:48

Jeśli na horyzoncie pojawia się widmo zadłużenia to już trzeba działać. Takim rozwiązaniem jest na przykład konsolidacja pożyczek Gdańsk i przecież wiele osób z niej z powodzeniem korzysta
fetuz
junior fellow
 
Posty: 299
Rejestracja: 16 lut 2016, 0:32

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: oli9490 » 08 kwie 2022, 10:48

Ja ogólnie też szukałam pożyczek na różnych stronach. Ciekawe oferty znalazłam np. tutaj https://taniopozyczam.pl/ . Jest tam wiele ofert, ale też bardzo ciekawy blog o tematyce pożyczkowej gdzie można się sporo dowiedzieć na ich temat.
oli9490
greenhorn
 
Posty: 60
Rejestracja: 29 wrz 2021, 15:01


Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: fetuz » 31 maja 2022, 19:43

Warta rozważenia jestkonsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej Łódź tym bardziej, że to jedna z najskuteczniejszych metod radzenia sobie z problemami finansowymi i spłatą zobowiązania kredytowego
fetuz
junior fellow
 
Posty: 299
Rejestracja: 16 lut 2016, 0:32

Re: Pożyczka Vivus - opinie ktoś próbował?

Postautor: vlord » 04 cze 2022, 18:14

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości