Wystrój pokoju

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Re: Wystrój pokoju

Postautor: Beatrycze5 » 25 sie 2016, 14:20

Ja bym głównie postawiła na przytulne dywany i dodatki. Jeżeli tylko dzieci nie są alergikami, co niestety jest coraz bardziej powszechne.
Beatrycze5
junior fellow
 
Posty: 167
Rejestracja: 25 sie 2016, 13:22


Re: Wystrój pokoju

Postautor: larozza » 26 sie 2016, 8:17

Ja najbardziej lubię wnętrza które łączą w sobie zimne skandynawskie odcienie i dominująca biel z dodatkami w stylu glamour. Własnie w takim charakterze mieszkanie chciałabym posiadać.
larozza
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2016, 14:32

Re: Wystrój pokoju

Postautor: Pavel33 » 29 sie 2016, 8:30

Fajne te motywy dla dzieci.
Pavel33
newbie
 
Posty: 3
Rejestracja: 29 sie 2016, 8:16

Re: Wystrój pokoju

Postautor: Hiacynta80 » 29 sie 2016, 10:12

Jak będziesz robić to wykończenie z tapetami dla dzieciaków, pomyśl też o w miarę ciepłej oprawie okien - w sensie nie dosłownym ale aranżacyjnym. Fajne efekty uzyskasz stosując odpowiednie kolory żaluzji lub verticali. Jeżeli nie masz do tego głowy pracownicy firmy o której myślę - Verti Hor - powinni Ci w tym pomóc, gdyż bardzo często dojeżdżają na miejsce do klienta w celu dokonania niezbędnych prac jak chociażby dokonanie niezbędnych pomiarów i doradztwo. Na stronie http://verti-hor.pl zobacz jakie produkty i ich wzory cię interesują.
Hiacynta80
newbie
 
Posty: 22
Rejestracja: 29 sie 2016, 10:07

Re: Wystrój pokoju

Postautor: zeberka » 08 kwie 2017, 14:51

Ja bym postawiła na ciekawe rolety materiałowe. Teraz są ogromne możliwości, można na przykład kupić rolety we wzory czy też w różnych kolorach. Polecam Ci zajrzeć tu: http://intech-krakow.pl/produkty/przesl ... aterialowe, to świetny producent rolet i żaluzji. Na rynku działają od 25 lat. Na pewno znajdziesz u nich coś, co Cię zainteresuje.
zeberka
junior fellow
 
Posty: 305
Rejestracja: 23 lis 2016, 11:20

Re: Wystrój pokoju

Postautor: Polya1982 » 03 sie 2017, 17:15

Według mnie, to co nadaje charakterowi w pokoju oraz nadaje mu bardziej przytulny wygląd to rolety i żaluzje. Bardzo mi sie podobają w szczególności żaluzje drewniane jak te: https://www.domondo.pl/zaluzje/drewniane-i-bambusowe. Pasują do wnętrz, które są urządzone w drewnie i wyglądają naprawdę stylowo. Do tego dają świetną ochronę przed światłem i ciepłem słonecznym. Do tego wystarczą na oknie jakieś firaneczki i nie potrzeba już zasłon, dzięki czemu okno wygląda bardziej delikatnie.
Polya1982
newbie
 
Posty: 39
Rejestracja: 28 gru 2016, 21:24

Re: Wystrój pokoju

Postautor: wotciarz » 26 gru 2017, 18:51

Zgadzam się, że rolety nadają wnętrzu charakteru. Świetne rolety oferuje sklep Decodesing - rolety ścienne od nich można zamówić na wymiar. Ja zanim zdecydowałam się na konkretne rolety zamówiłam bezpłatne próbki materiałów. Dzięki temu mogłam wybrać najbardziej odpowiadający mi kolor. Rolety od Decodesign wykonane są z dbałością o szczegóły, mają bardzo dobry mechanizm, który się nie zacina, nie zrywa a także są proste w montażu (do kazdej rolety dołączona jest instrukcja). Ogromnym plusem jest szybka i tania dostawa kurierem DPD (zamówienia powyżej 100zł dostarczane sa bezpłatnie)
wotciarz
junior fellow
 
Posty: 177
Rejestracja: 06 wrz 2016, 15:42

Re: Wystrój pokoju

Postautor: fetuz » 23 sty 2018, 22:04

Ja muszę powiedzieć, że ostatnio bardzo podobają mi się nowoczesne panele ścienne . To zawsze coś innego niż tradycyjna tapeta i dodaje charakteru wnętrzu ;)
fetuz
junior fellow
 
Posty: 299
Rejestracja: 16 lut 2016, 0:32

Re: Wystrój pokoju

Postautor: pasetta » 09 lut 2018, 20:28

Ja kupiłam rolety rzymskie ale żeby one były jakąś specjalną ozdobą pokoju to bym nie powiedziała. Raczej nie rzucają się w oczy. Już prędzej kolor ścian bo trochę zaszalałam i kazałam mężowi wymalować na Egzotyczne Curry a to taki kolor wpadający w pomarańczowy w palecie duluxa kolory świata. Jest unikalnie muszę przyznać ^^
pasetta
junior fellow
 
Posty: 227
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:43

Re: Wystrój pokoju

Postautor: gg83 » 21 lut 2018, 11:40

Rzymskie są świetne. Takie eleganckie i zarazem praktyczne. My akurat kupowaliśmy w Krakowie w firmie Roletex i szczerze mówiąc naprawdę świetnie się sprawdzają.
gg83
junior fellow
 
Posty: 318
Rejestracja: 01 gru 2015, 0:22

Re: Wystrój pokoju

Postautor: Laura_682 » 21 lut 2018, 13:45

Jak to ma być pokoik dzieciaczka to warto postawić na pastelowe kolorki.
Laura_682
junior fellow
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 cze 2016, 8:59

Re: Wystrój pokoju

Postautor: preAnetka » 15 mar 2018, 12:03

Dokładnie, dla dziecka najlepsze są spokojne pastelowe kolory, poza tym potem z biegiem czasu można łatwo je zmodyfikować.
preAnetka
newbie
 
Posty: 18
Rejestracja: 16 gru 2016, 10:50

Re: Wystrój pokoju

Postautor: Selenaa » 31 sie 2018, 22:00

moja córka 11 letnia uparła się na lustro w pokoju. Znalazłam firmę która robi lustra na wymiar wrocław . Tylko teraz doradzcie mi proszę, lepiej stojące lustro czy wtopione w ścianę?
Selenaa
junior fellow
 
Posty: 144
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:50

Re: Wystrój pokoju

Postautor: bluegreen » 11 paź 2018, 11:32

Fajne są stojące lustra w ozdobnej ramie, widziałam takie u znajomej.
Tylko, że lustro było w pokoju trochę starszej nastolatki.
Do lustra stojącego można wybrać odpowiednią, pasującą do wystroju ramę.
Osobiście najbardziej podobają się mi ramy rustykalne, takie jak te: http://www.lustrowramie.pl/kategoria/rustykalne/
bluegreen
newbie
 
Posty: 26
Rejestracja: 04 mar 2013, 13:27

Re: Wystrój pokoju

Postautor: Kassia340 » 26 paź 2018, 9:41

Każdy z nas dba o to aby w mieszkaniu było nam przytulnie. I także zwraca uwagę na detale i szczegóły, jak na przykład na zasłonki. To jak dla mnie ważny element każdego pokoju. Polecam i wam kupować takie dodatki bo odmieniają całkowicie wystrój.
Kassia340
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:11

Re: Wystrój pokoju

Postautor: mop » 21 lis 2018, 7:51

Jest to jak najbardziej indywidualna kwestia. Przecież każdemu podoba się co innego i każdy czuje się inaczej w innym wnętrzu. Ale zabezpiecz się przed owadami w pokoju. Ja bym zainwestowała w moskitierę. Ostatnio widziałam blog, możesz go tutaj zobaczyć i się zainspirować.
mop
junior fellow
 
Posty: 322
Rejestracja: 07 lis 2016, 12:49

Re: Wystrój pokoju

Postautor: Lala56 » 04 gru 2018, 18:15

Zależy od gustu. Wiele osób lubi jednak takie popularne style, jak skandynawski.

https://ratanland.pl
Lala56
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2018, 18:13

Re: Wystrój pokoju

Postautor: Fuzz » 03 sty 2019, 11:44

Jeżeli interesują Cię rolety, to śmiało coś takiego znajdziesz u nich https://www.sklep.stol-kar.eu mają naprawdę szeroki wybór asortymentu. Paru moich znajomych kupowało u nich rolety i bardzo sobie chwalili jakość produktów.
Fuzz
junior fellow
 
Posty: 197
Rejestracja: 19 lip 2015, 14:52

Re: Wystrój pokoju

Postautor: ania00 » 18 sty 2019, 10:22

Cześć, przymierzam się do remontu mieszkania. Czy wiecie może, jak pomalować boazerię? Czy są do tego jakieś specjalne farby i pędzle? Będę wdzięczna za podpowiedzi :D
ania00
newbie
 
Posty: 43
Rejestracja: 10 sty 2019, 8:36

Re: Wystrój pokoju

Postautor: mikuska » 08 lut 2019, 13:25

A korzystacie tez z takich porad w internecie i gotowych aranzacji? Ja ostatnio sporo przegladalam na https://www.agatameble.pl/inspiracje i moim zdaniem swietne te propozycje wrzucaja, wiele sama juz zaplanowalam wykorzystac przy remoncie na wiosne:D
mikuska
junior fellow
 
Posty: 120
Rejestracja: 07 lut 2019, 14:27

Re: Wystrój pokoju

Postautor: offline » 12 lut 2019, 15:57

Na pewno jest dostępnych obecnie cały ogrom rozmaitych dodatków, dzięki którym możemy praktycznie dowolnie zaaranżować każde wnętrze. Kwestia tylko odpowiedniego budżetu i oczywiście odpowiedniej wyobraźni i pomysłu jak to wszystko ze sobą skomponować.
A jak waszym zdaniem w salonie sprawdzą się takie tapety https://innetapety.pl/tapety-do-salonu-sypialni-jadalni . Tapety dają ogromne możliwości aranżacyjne.
offline
junior fellow
 
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2019, 15:49


Re: Wystrój pokoju

Postautor: dominika123 » 21 sty 2022, 17:38

rolety tez robia robote :) od razu inaczej pokoj wyglada

___________________
https://www.human.edu.pl/rolety-wroclaw/
dominika123
junior fellow
 
Posty: 288
Rejestracja: 12 mar 2019, 10:29


Re: Wystrój pokoju

Postautor: Kazikdobry » 25 maja 2022, 9:47

Lubię gdy pokój ozdabiają fajne plakaty w ramie.
Polecam zajrzeć na ofertę sklepu https://plakatynasciany.pl u nich zakupiłem ciekawe wzory.
Obrazek
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19

Re: Wystrój pokoju

Postautor: vlord » 05 cze 2022, 0:12

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości