Odkurzacz samochodowy

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Odkurzacz samochodowy

Postautor: azca1975 » 05 sty 2017, 11:11

Witam, szukam jakiegoś porządnego odkurzacza do samochodu na zasilanie 12V z gniazdka. Słyszałem ze wiele modeli ma niewielką moc przez co są właściwie nieskuteczne. Potrzebny mi jest do sprzątania samochodu po podróżach ze swoimi pociechami. Znacie jakiś dobry produkt?
azca1975
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 05 sty 2017, 11:07


Re: Odkurzacz samochodowy

Postautor: guziol » 09 sty 2017, 14:17

ja bym mogła sobie taki odkurzacz kupić, na pewno by się przydał.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Odkurzacz samochodowy

Postautor: Laura_682 » 26 sty 2017, 10:08

Ja się nie spotkałam z odkurzaczem o mocy takiej jakiej podałeś ale widziałam takie o mocy większej, np. ten https://www.stukpuk.pl/odkurzacz-akumulatorowy-samochodowy-14-4v-marki-makita-dcl142z , a skoro twierdzisz, że te o mniejszych mocach są nieskuteczne to może lepiej kupić coś o jeszcze większej, na pewno będzie jeszcze lepiej czyścił niż ten 12v.
Laura_682
junior fellow
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 cze 2016, 8:59

Re: Odkurzacz samochodowy

Postautor: candy6 » 18 lut 2017, 19:37

Mój mąż ostatnio też zastanawia się nad zakupem odkurzacza do auta. Niby mały gadżet ale jakże praktyczny. Będzie można go wozić w bagażniku. Kilka modeli widzieliśmy w RTV Euro AGD. Jeśli dalej poszukujesz, to koniecznie zajrzyj do tego sklepu. Taki odkurzacz nie jest drogim wydatkiem.
candy6
junior fellow
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:25

Re: Odkurzacz samochodowy

Postautor: ramdef00 » 19 lut 2017, 13:48

fajna sprawa taki odkurzacz
ramdef00
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2017, 13:46

Re: Odkurzacz samochodowy

Postautor: guziol » 21 wrz 2017, 15:35

Pewnie, że fajna sprawa. Też sobie taki odkurzacz kupiłam bo już mnie męczyło ciągłe jeżdżenie na stację i wrzucanie tony monet za odkurzacz. Na stronie http://www.zadowolenie.pl/agd-male/do-d ... wy-aks-832 za dobre pieniądze, znalazłam odkurzacz który świetnie się sprawdza, bardzo dobrze wciąga nawet najdrobniejszy piasek. Zakup na piątkę z plusem.
Awatar użytkownika
guziol
junior fellow
 
Posty: 334
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:52

Re: Odkurzacz samochodowy

Postautor: archibald60 » 18 lis 2019, 23:53

Ile może kosztować taki odkurzacz?
archibald60
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2019, 23:49

Re: Odkurzacz samochodowy

Postautor: archibald60 » 18 lis 2019, 23:54

Ile może kosztować taki odkurzacz?
archibald60
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2019, 23:49

Re: Odkurzacz samochodowy

Postautor: monkanka » 26 lis 2019, 19:48

A to musi być taki typowo samochodowy? Bez przesady...nie ma co moim zdaniem wyrzucać kasy na darmo. Mam workowy zilan do ogarniania mieszkania, a że jest bardzo lekki, poreczny i doslownie wszedzie sie z nim wcisne - mega sprawdza sie tez w odkurzania auta
monkanka
newbie
 
Posty: 40
Rejestracja: 30 cze 2019, 11:42

Re: Odkurzacz samochodowy

Postautor: iva.schmidt » 27 lis 2019, 16:13

Dzięki za polecenie, chętnie kupie mojemu bratu taki odkurzacz na Święta w prezencie.
Awatar użytkownika
iva.schmidt
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2019, 16:06


Re: Odkurzacz samochodowy

Postautor: stonoga » 18 sty 2021, 8:43

A skoro już o odkurzaczach mowa, to gdzie zaopatrujecie się w nowe worki do Waszego sprzętu? Czy ktoś z Was kojarzy może taki sklep internetowy jak https://www.swiatworkow.pl/? Z tego, co widziałam, to można tam takie worki zamówić naprawdę niedrogo. Co o tym sądzicie?
stonoga
junior fellow
 
Posty: 428
Rejestracja: 29 cze 2020, 21:13


Re: Odkurzacz samochodowy

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 16:03

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości