meble metalowe szkolne

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

meble metalowe szkolne

Postautor: Lunka90 » 28 kwie 2017, 7:30

Cześć, chcemy z rodzicami pozostałych dzieciaków w klasie zakupić im jakieś meble do sali, bo to co obecnie ma na wyposażeniu szkoła to jakaś masakra. Maja chyba ze 40 lat i totalnie nie przystają do tego co obecnie powinno się znajdować w szkole. Mamy już na oku takie meble metalowe szkolne http://sklep.techmark.com.pl/szkolne.html Chcę się jedynia Was zapytać, może ktoś się orientuje czy tacy producenci mają certyfikaty na takie meble, czy w ogóle jest coś takiego potrzebne (certyfikat), bo tak słyszeliśmy?
Lunka90
newbie
 
Posty: 34
Rejestracja: 07 lis 2016, 21:06


Re: meble metalowe szkolne

Postautor: Adamila021 » 13 maja 2017, 7:17

Przewinęła mi sie kiedyś ta firma w internecie ale nie zapoznawałam się z ich ofertą. Widziałam za to, że https://meble-arcadia.com/ maja dosyć duży wybór mebli metalowych. Głównie zaopatrują różne przedsiębiorstwa w regały, półki, szafki itp. ale też mają branżowe meble. Jeśli chodzi o szkolne to znajdziesz u nich metalowe szafki szkolne i przedszkolne wiec także możesz tam zerknąć.
Adamila021
greenhorn
 
Posty: 88
Rejestracja: 09 lut 2017, 15:36

Re: meble metalowe szkolne

Postautor: Kassia340 » 06 gru 2019, 11:10

No zgadza się najlepsze by było coś metalowego, teraz sporo tego typu rozwiązań się na rynku pojawiło, tutaj fajne mają wzory meble szkolne i z tego co wiem to i ceny bo koleżanka zamawiała do przedszkola.
Kassia340
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:11


Re: meble metalowe szkolne

Postautor: anianerka » 12 paź 2020, 18:15

oj tak wybór odpowiednich mebli metalowych jest bardzo trudny, ale warto się zastanowić aby meble starczyły na wiele lat i nadal były w dobrym stanie. szafki szkolne metalowe to doskonały wybór, gdyż są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu nie można ich łatwo zniszczyć, a wiadomo, że dzieciom i młodzieży różne dziwne pomysły czasami przychodzą do głowy.
anianerka
greenhorn
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 wrz 2020, 18:39

Re: meble metalowe szkolne

Postautor: marte27 » 24 lis 2020, 16:57

Metalowe meble szkolne to zdecydowanie bardzo dobry wybór, zwłaszcza do szatni.
marte27
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2020, 16:54

Re: meble metalowe szkolne

Postautor: marte27 » 16 mar 2021, 14:41

Polecam też sklep https://www.mebleszkolne.edu.pl/ mają duży wybór mebli metalowych do szatni i nie tylko.
marte27
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2020, 16:54


Re: meble metalowe szkolne

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 10:00

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości