hotel w górach

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

hotel w górach

Postautor: Fuzz » 06 lip 2017, 10:20

Jakiś sensowny hotel w górach? Planujemy zrobić wypad weekendowy ze znajomymi, ale nikt jeszcze nie był w tych rejonach. Macie jakieś sprawdzone miejscówki?
Fuzz
junior fellow
 
Posty: 197
Rejestracja: 19 lip 2015, 14:52


Re: hotel w górach

Postautor: angielskinaplus » 07 lip 2017, 10:49

Pytasz o hotel w górach? Masa tego jest;) Sama była w przynajmniej pięciu. Zależy co chcecie zobaczyć i zwiedzić ze znajomymi. My chcielibyśmy odwiedzić http://www.kasprowy.pl/ Podobno jest tam bardzo luksusowo, ale nie drogo. Do tego lokalizacja jest godna uwagi. Jednak zależy, co kto lubi. Prawda;)
angielskinaplus
junior fellow
 
Posty: 133
Rejestracja: 02 mar 2017, 9:34

Re: hotel w górach

Postautor: Laura_682 » 10 lip 2017, 10:19

Wszystko zależy jaki obszar gór Cie interesuje.
Laura_682
junior fellow
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 cze 2016, 8:59

Re: hotel w górach

Postautor: beatka333 » 26 lip 2017, 16:18

To zależy w które miejsce chcesz jechać. Skorzystaj z booking.com tam poza hotelami masz także kwatery prywatne
beatka333
newbie
 
Posty: 14
Rejestracja: 09 cze 2016, 10:28

Re: hotel w górach

Postautor: angielskinaplus » 18 gru 2017, 14:06

Dzięki tej wyszukiwarce można znaleźć atrakcyjne oferty noclegów http://www.rentlikehome.com Wydaje mi się że apartament to odpowiednia opcja na spędzenie miłego weekendu w górach. Ważne aby miejsce, w którym będziemy nocować było równie atrakcyjne co okolica.
angielskinaplus
junior fellow
 
Posty: 133
Rejestracja: 02 mar 2017, 9:34

Re: hotel w górach

Postautor: stapka18 » 22 sty 2018, 13:15

Właśnie wracam z gór i jeśli chcecie odpocząć w takim miejscu, to nie polecam. Teraz jest mnóstwo turystów. Lepiej wybrać się do mniejszej miejscowości, nawet pod samym miastem. Bardzo lubię wypady weekendowe do tego rancho: https://www.ranchopodbocianem.pl/domek-weekendowy. Zawsze tam udaje mi się odpocząć.
stapka18
newbie
 
Posty: 21
Rejestracja: 21 lis 2016, 12:00

Re: hotel w górach

Postautor: Jamila » 28 lut 2019, 15:05

My tak ogólnie szukamy dobrego hotelu, niestety z tym ostatnio bardzo ciężko.
Pomyśl o tym by poczytać na temat tego czego możesz się spodziewać w waszym hotelu. Grupa Tekstylna to takie porady dla hotelarzy, ale myślę, że nam gościom taka wiedza również się przyda. Będziemy bardziej świadomi wyboru miejsca noclegowego.
Jamila
junior fellow
 
Posty: 175
Rejestracja: 28 mar 2016, 15:52

Re: hotel w górach

Postautor: Dollores00 » 01 mar 2019, 15:44

Wejdź sobie na AirBnb tam na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Dollores00
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:39

Re: hotel w górach

Postautor: Beatrycze5 » 05 lip 2019, 9:15

Ja w tym roku planuję wypoczynek w stolicy. Nigdy nie byłam w Warszawie, więc bardzo chciałabym zwiedzić miasto. Nocleg zrezerwowałam sobie w tym hotelu w Raszynie: http://hotelikamber.pl/ oddalonym koło 12 km od cetrum
Beatrycze5
junior fellow
 
Posty: 167
Rejestracja: 25 sie 2016, 13:22

Re: hotel w górach

Postautor: Jalciia » 17 lip 2019, 22:50

Super że natknęłam się na ten post. Też szukam hotelu w górach. Natomiast mnie interesuje hotel gdzieś na uboczu, z daleka od zgiełku. Potrzebuje z mężem się wyciszyć i wypocząć
_______________
hotel poznań
Awatar użytkownika
Jalciia
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2019, 21:13

Re: hotel w górach

Postautor: awesome25 » 18 lip 2019, 9:42

Ja się wybieram, ale poza sezonem.
awesome25
greenhorn
 
Posty: 82
Rejestracja: 22 lip 2014, 10:12

Re: hotel w górach

Postautor: dinkafra » 22 lip 2019, 7:21

Tak mi już potrzeba wolnego. Wakacje w górach uspokajają.
dinkafra
newbie
 
Posty: 44
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:49

Re: hotel w górach

Postautor: artur123 » 31 sie 2019, 18:11

Chciałbym Wam polecić hotel w Warszawie - https://www.desilva.pl/pruszkow .
artur123
fellow
 
Posty: 546
Rejestracja: 12 mar 2019, 21:38

Re: hotel w górach

Postautor: ila53 » 09 wrz 2019, 19:54

Zazwyczaj szukam noclegów na AirBnb.
Awatar użytkownika
ila53
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 09 wrz 2019, 19:51

Re: hotel w górach

Postautor: kaden59 » 10 wrz 2019, 13:24

Ja również korzystam z aplikacji AirBnb jak poprzedniczka.
Awatar użytkownika
kaden59
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2019, 13:09

Re: hotel w górach

Postautor: farah557 » 17 wrz 2019, 8:19

Zależy Ci na dużym hotelu czy na jakimś mniejszym pensjonacie? Ja np. byłem w małych apartamentach http://www.gorzynianka.pl/
Super miejsce, z dala od ludzi, tuż pod lasem
farah557
greenhorn
 
Posty: 74
Rejestracja: 09 sty 2019, 17:18

Re: hotel w górach

Postautor: zmigi » 27 wrz 2019, 8:34

My się chcemy tej zimy wybrać na narty w Karkonosze. Możecie polecić jakiś spokojny hoteli dla pary w tych górach. Najlepiej blisko jednego z większych ośrodków narciarskich.
zmigi
junior fellow
 
Posty: 211
Rejestracja: 23 kwie 2019, 6:20

Re: hotel w górach

Postautor: Oskar421 » 05 lis 2019, 12:04

A mnie interesuje SPA w Polsce w jakimś naprawdę super hotelu. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? Będę naprawdę wdzięczny za pomoc, ponieważ szukam takiego miejsca od pewnego czasu ale nic kompletnie do tej pory nie znalazłem.
Oskar421
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2019, 11:17

Re: hotel w górach

Postautor: ferry.davin » 17 lis 2019, 20:21

Witam. Jakie kierunki polecacie na chwilę obecną? Gdyż nie ukrywam, że zbliża się czas mojego urlopu i szukam interesujących mnie kierunków wakacji.
_______________________________
domki nad jeziorem z basenem
ferry.davin
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2019, 20:19


Re: hotel w górach

Postautor: Josicka » 05 gru 2020, 15:43

Ja co roku jeżdżę z mężem do Hotel Babia Góra i mogę go szczerze polecić
Josicka
greenhorn
 
Posty: 72
Rejestracja: 14 lut 2019, 12:19

Re: hotel w górach

Postautor: GracjoFortoOo » 06 gru 2020, 9:45

W górach jest pełno hoteli, ale pytanie czy można tam teraz pojechać? Ja słyszałem, że jedynym rozwiązaniem jest wyjazd służbowy, więc pewnie większość z nas nawet się na to nie łapie.

___
https://galter.pl/oferta/meble-metalowe ... narzedzia/
GracjoFortoOo
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2020, 9:43

Re: hotel w górach

Postautor: status » 18 cze 2021, 16:06

następnym roku Wynajęliśmy domki z sauną jeszcze w maju kiedy niekoniecznie pogoda sprzyjała i dlatego fajnie że mieliśmy saunę bo mogliśmy trochę spędzić czasu przy grillu Mimo tego iż temperatura była Niska a potem nagrzać się w saunie
status
junior fellow
 
Posty: 137
Rejestracja: 16 cze 2021, 9:29


Re: hotel w górach

Postautor: vlord » 31 maja 2022, 21:21

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości