Polecamy noclegi

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Polecamy noclegi

Postautor: angielskinaplus » 06 lip 2017, 10:40

Brakuje mi tu takiego tematu. Często szuka się jakiegoś miejsca do noclegu czy pobytu. Myślę, że podzielicie moje zdanie. Wpisujmy tu noclegi, jakie są godne uwagi.
angielskinaplus
junior fellow
 
Posty: 133
Rejestracja: 02 mar 2017, 9:34


Re: Polecamy noclegi

Postautor: Fuzz » 07 lip 2017, 11:13

Jeśli chodzi o noclegi zakopane kościelisko i te tereny obiekt http://www.pensjonattatry.pl/ jest godny uwagi. Można tam i wypocząć i dobrze się bawić. Pokoje są ładne i dopasowane do potrzeb wypoczywających. Mają też ciekawe oferty specjalne, które pojawiają się sezonowo.
Fuzz
junior fellow
 
Posty: 197
Rejestracja: 19 lip 2015, 14:52

Re: Polecamy noclegi

Postautor: dariasota » 25 lip 2017, 16:09

Sun and snow to całkiem fajna firma, mają niesamowitą ofertę w różnych częsciach Polski, niestety jak dla mnie trochę przy drogo, ale może kiedyś jak uzbieram to będzie akurat
dariasota
newbie
 
Posty: 20
Rejestracja: 08 cze 2016, 16:17

Re: Polecamy noclegi

Postautor: beatka333 » 26 lip 2017, 16:13

Ja szukam zazwyczaj miejsc na trivago
beatka333
newbie
 
Posty: 14
Rejestracja: 09 cze 2016, 10:28

Re: Polecamy noclegi

Postautor: Bożena02 » 02 lis 2019, 11:21

Mąż zabrał mnie na rocznice do Hostelu Umed, jesteśmy bardzo zadowoleni ze standardów jakie tam panują. Fajna lokalizacja, nie mieliśmy problemu aby tam trafić. Standardy, które tam panują nie odbiegają tak naprawdę od Hotelowego, a ceny są naprawdę małe. Nie było również problemu z praniem rzeczy, ponieważ mają tam pralnie do dyspozycji gości.
Bożena02
newbie
 
Posty: 37
Rejestracja: 19 paź 2019, 17:36

Re: Polecamy noclegi

Postautor: ankunding.maci » 02 lis 2019, 20:25

Myślicie, że zdążę jeszcze znaleźć nocleg w Lublinie na 11 listopada?
Awatar użytkownika
ankunding.maci
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 lis 2019, 16:00

Re: Polecamy noclegi

Postautor: hope.hodkiewicz » 04 lis 2019, 12:12

Dzięki za takie rozwinięcie tematu, szukam właśnie noclegów na ferie zimowe :)
Awatar użytkownika
hope.hodkiewicz
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2019, 12:03

Re: Polecamy noclegi

Postautor: araceli41 » 04 lis 2019, 17:56

Zazwyczaj kiedy szukam noclegu korzystam z aplikacji AirBnB.
Awatar użytkownika
araceli41
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2019, 17:52

Re: Polecamy noclegi

Postautor: monika082 » 29 lis 2019, 22:03

Sprawdzaj pakiety promocyjne na tego typu wypady. Zerknij na Czarny Potok w Krynicy Zdrój, super cena za komfortowy pobyt nie tylko na ferie, ale chocby na święta czy Sylwestra
monika082
junior fellow
 
Posty: 365
Rejestracja: 24 paź 2016, 12:56


Re: Polecamy noclegi

Postautor: Kazikdobry » 12 paź 2021, 12:14

Brakuje mi tu takiego tematu. Często szuka się jakiegoś miejsca do noclegu czy pobytu. Myślę, że podzielicie moje zdanie. Wpisujmy tu noclegi, jakie są godne uwagi.
Hostele nad morzem w dobrej cenie - mi polecono taką miejscówkę https://islands-hostel.eu/kontakt/ chyba zaplanuję nad morzem kolejny urlop.

Obrazek
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19

Re: Polecamy noclegi

Postautor: Kazikdobry » 13 paź 2021, 12:01

Dzięki za takie rozwinięcie tematu, szukam właśnie noclegów na ferie zimowe :)
Jak będziesz planował kolejne wakacje lub ferie to polecam noclegi nad morzem. Fajna miejscówka http://willaataman.com
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19

Re: Polecamy noclegi

Postautor: gg83 » 30 lis 2021, 21:40

Na pewno tutaj https://www.blueapart.pl/apartamenty/wladyslawowo warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych propozycji apartamentów. Wybór jest ogromny. Myślę, że każdy na spokojnie znajdzie tam coś dla siebie. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Jest to lepsza opcja niż hotel.
gg83
junior fellow
 
Posty: 318
Rejestracja: 01 gru 2015, 0:22

Re: Polecamy noclegi

Postautor: Rafuś » 12 gru 2021, 16:03

Witam serdecznie, Ja mogę ze swojej strony polecić pokoje noclegowe w pszczynie https://hotelstyl70.pl/pokoje/ byliśmy tam w wakacje i było super, bardzo nam się podobało. Pszczyna to bardzo ładne miasto, jest dużo do zwiedzenia. Byliście może?
Rafuś
greenhorn
 
Posty: 76
Rejestracja: 12 gru 2021, 15:59

Re: Polecamy noclegi

Postautor: ewelin.wojcik960 » 27 lut 2022, 20:27

Witajcie, jak szukacie noclegów nad Bałtykiem to polecam apartamenty na wynajem kuznica
ewelin.wojcik960
newbie
 
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2022, 19:30

Re: Polecamy noclegi

Postautor: hylia7044 » 09 mar 2022, 12:30

Ja polecam serdecznie nocleg w hotelu prestige białystok to hotel i spa. Moim zdaniem warto tam wybrać się na weekend by odpocząć. Możecie też zorganizować tam imprezę okolicznościową czy konferencję. Sprawdźcie na całą ofertę i współpracujcie z nimi bo warto.
hylia7044
junior fellow
 
Posty: 215
Rejestracja: 03 paź 2021, 13:35

Re: Polecamy noclegi

Postautor: Kazikdobry » 22 mar 2022, 11:15

Polecam noclegi w Trzęsaczu. Zajrzyjcie do tego polecanego artykułu znajdziecie tam dobrą ofertę i namiar na noclegi https://www.sopk.pl/noclegi-trzesacz/
Kazikdobry
fellow
 
Posty: 549
Rejestracja: 21 mar 2019, 10:19


Re: Polecamy noclegi

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 22:18

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
инфоjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości