Jak reklamować swoją firmę w sieci?

Forum do ogólnych dyskusji nt. języka angielskiego

Jak reklamować swoją firmę w sieci?

Postautor: pawel_k19 » 27 paź 2017, 9:06

Cześć! Czy moglibyście doradzić mi, w jaki sposób skutecznie reklamować swoją firmę w sieci? Szukając informacji na ten temat spotkałem się z tezą, mówiącą o tym, że swoje przedsiębiorstwo powinno się promować, udostępniając swoim potencjalnym klientom wysokiej jakości treść. Czy zgadzacie się z nią? Jeśli tak, to czy warto podjąć samodzielne próby jej zredagowania i promocji, czy też lepiej zlecić to firmie zewnętrznej, takiej jak http://fabrykamarketingu.pl/content-marketing/ ?
pawel_k19
junior fellow
 
Posty: 217
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:36


Re: Jak reklamować swoją firmę w sieci?

Postautor: cruella3 » 28 lis 2017, 7:49

Moim zdaniem musisz się postarać o dobrą agencję. Może taką jak Group One? Czytałam że Marek Żołędziowski współpracuje także z Robertem Lewandowskim więc muszą być najlepsi.
cruella3
junior fellow
 
Posty: 179
Rejestracja: 15 kwie 2016, 15:51

Re: Jak reklamować swoją firmę w sieci?

Postautor: tatwoj12 » 28 lis 2017, 17:12

Najlepiej poprzez pozycjonowanie.Tylko by to zrobić to najlepiej jest to zlecić jakieś na prawdę dobrej agencji interaktywnej. Ja mam salon kosmetyczny i mi np bardzo pomogła firma Proformat z Wrocławia .Każdy projekt jest właściwie "szyty na miarę" ;) Dopasowany idealnie do potrzeb .Na chwile obecną wygląda to tak ,ze strona, która jest stworzona przez nich nie tylko profesjonalnie wygląda ,ale również i zarabia ;)
tatwoj12
junior fellow
 
Posty: 103
Rejestracja: 15 mar 2016, 16:10

Re: Jak reklamować swoją firmę w sieci?

Postautor: sokolik » 01 gru 2017, 14:41

Dobrym pomysłem jest ogłaszanie się na stronach branżowych, np. firmy produkująca zaproszenia ślubne powinny mieć swoje oferty na portalach typu https://www.planujemywesele.pl/katalog/ ... ia-na-slub - w ten sposób można łatwo pozyskać nowych klientów.
sokolik
greenhorn
 
Posty: 67
Rejestracja: 13 lis 2015, 10:16

Re: Jak reklamować swoją firmę w sieci?

Postautor: Adamila021 » 12 gru 2017, 10:43

Takie katalogi to rzeczywiscie fajna sprawa, musicie też znaleźć jakieś blogi, fora ogolnie miejsca zwiazane z waszą tematyką firmy i tam starać sie pokazywac. Wpłynie to nie tylko bezpośrednio na pozyskanie klientów ale także na pozycje strony w Google. A żeby to zrobić najlepiej udać się do specjalistów jak http://foxstrategy.pl/pozycjonowanie-stron-www/ oni już wiedzą jak takich miejsc szukać i co zrobić żeby wasza strona była jak najwyżej w wynikach wyszukiwania
Adamila021
greenhorn
 
Posty: 88
Rejestracja: 09 lut 2017, 15:36

Re: Jak reklamować swoją firmę w sieci?

Postautor: candy6 » 10 kwie 2018, 13:55

Faktycznie, pozycjonowanie to świetna metoda na budowanie wizerunku w wyszukiwarce internetowej. Za kwotę od ok. 1599 zł/ 12 msc możecie wykupić pakiet w firmie https://www.premiumdigital.pl/ , który obejmuje m.in. audyt strony, zaawansowaną jej optymalizację, marketing szeptany, 5 artykułów sponsorowanych, dodanie i optymalizację map Googla, SEO copywrything i inne funkcjonalności. Co ważne: ta agencja może pochwalić się wieloma Klientami i latami doświadczenia w pozycjonowaniu, więc są rzetelni oraz fachowi w tej dziedzinie. Będziesz zadowolony.
candy6
junior fellow
 
Posty: 145
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:25

Re: Jak reklamować swoją firmę w sieci?

Postautor: Kassia340 » 26 cze 2018, 14:01

Wydaje mi się, że lepiej to jednak komuś zlecić. Nie wiesz jak to do końca zrobić, więc to pierwszy powód. Drugi jest taki, że to dość bardzo pracochłonne. Czy jesteś w stanie poświęcić na taką czynność tyle czasu? Dlatego moim zdaniem lepiej to komuś zlecić, kto dobrze to zrobi i kto zajmuje się tym na co dzień. Osobiście mogę doradzić Ci usługi firmy Altemedia. Zajmują się właśnie pozycjonowaniem stron, jak i ich tworzeniem. Są w tym naprawdę dobrzy, wypromowali moją stronę oraz wielu innych moich znajomych. Więcej na https://www.altemedia.pl
Kassia340
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:11

Re: Jak reklamować swoją firmę w sieci?

Postautor: Ryty » 26 cze 2018, 17:34

W mediach społecznościowych na pewno.
Ryty
junior fellow
 
Posty: 199
Rejestracja: 02 cze 2016, 15:11

Re: Jak reklamować swoją firmę w sieci?

Postautor: tech369 » 17 paź 2019, 20:30

Mam pytanko do wszystkich osób działających w handlu, posiadających swoje sklepy, tradycyjne, stacjonarne biznesy, no i odpowiedzialne za sprzedaż i promocję. Korzystacie może z tego typu innowacyjnych materiałów wspierających sprzedaż: postacie tekturowe ? Zdaję sobie sprawę, że jest to jeszcze dość mało popularne, dlatego byłbym wdzięczny za wszelkie opinie, które pozwolą mi podjąć decyzję, czy inwestować w tego typu wsparcie. Z góry dzięki!
tech369
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2019, 22:12



Re: Jak reklamować swoją firmę w sieci?

Postautor: vlord » 01 cze 2022, 0:48

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości