Business English BEC linki

egzaminy językowe, olimpiady, konkursy


Re: Business English BEC linki

Postautor: rozgarty » 14 wrz 2006, 15:02

Proszę pomóż…cie nauczyc sie angielskiego księgowej!!! Od czego zacząc, co czytać, lepsza nauka własna czy na kursie. Proszę niech mi ktoś pomoż…e
rozgarty
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2006, 23:00

Re: Business English BEC linki

Postautor: no.name » 26 wrz 2006, 10:15

Co do testów to mały zbiór znajduje się na http://www.angielski.nauczaj.com/testy.php

Od czego zacząć? Zależ…y od Twojej mobilizacji i tego czy masz preferencje do nauki angielskiego. Na Twoim miejscu brałabym pod uwagę korepetycje albo kurs. Korepetycje będą dopasowane do Twojego poziomu, a na kursie moż…e się zdarzyć, ż…e nauczyciel z materiałem będzie szedł za wolno bądź za szybko. Chociaż… po swoim kursie tego nie mogę powiedzieć. Najlepiej byłoby zorientować się jaka szkoła w Twoim mieście jest najlepsza, jaka daje najlepsze efekty i zapisałabym się do niej. W takim przypadku nie ma czegoś takiego, ż…e danego dnia sobie odpuszczasz, bo masz opłacony kurs i dni w tygodniu, w których masz na nim być.
no.name
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 19 wrz 2005, 23:00

Re: Business English BEC linki

Postautor: rozgarty » 27 wrz 2006, 11:29

Firma sponsoruje mi lekcje angielskiego 2 razy w tygodniu w 3-osobowym zespole, facet robi z nami gramatyke, nawet duzo, wiem jak powiedziec " czy otrzymaliście nasze zamówienie, wystawiłam fakture, złozyłam reklamacje itp" ale nie umiem nic z codziennosci. Męcza mnie te lekcje, ale biore co daja. Mieszkam pod Toruniem i zorientowałam się, ż…e moż…e mam szanse na podstawowy kurs angielskiego dla księgowych finansowany z EFS w jednej ze szkółek angielskiego. Mam 30 lat, skończone 2 kierunki: prawo i rachunkowość, zdalam egazmin na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych a tak naprawde nie mam ż…adnych osiągnięc, bo bez znajomości języka nie ma się nic. Mój mąż… pracuje zagranicą, więc sama wychowuje 3-letnie dziecko i dorabiam, bo oczywiście nasza rzeczywstość jest taka a nie inna, czyli czasu mam niewiele. Moż…e czas to też… nie taki wielki problem, tylko cholera ta myśl, czy ja moge się tego wszystkiego nauczyc , nie daje mi spokoju. Pozdrawiam i mam nadzieje, ż…e Tobie w angielskim idzie lepiej niz mnie.
rozgarty
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2006, 23:00



Re: Business English BEC linki

Postautor: vlord » 29 maja 2022, 9:15

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości