Zaawansowany angielski

egzaminy językowe, olimpiady, konkursy

Re: Zaawansowany angielski

Postautor: Visitor » 05 lis 2006, 1:47

Witam

Pomóż…cie mi określić poziom zaawansowany z języka angielskiego. Chodzi o to, ze bede wyjeż…dż…ał do pracy do kraju angielsko języcznego i musze zdac test z jezyka angielskiego.

Niestety nie wiem jak on bedzie wygladał, czy bedzie to test wyboru, test, zeby coś tam wpisac, czy zeby zaznaczyc odpowiednią odpowiedz z przeczytanego tekstu czy bedzie to miało jakąś inną formę.

Uczyłem sie agielskiego jakis czas temu, głownie czasów, tak wiec wiem ze jak sobie to przypomne (testy glownie z ksiazki Martinet czy jakos tak - jak ktoś ma jakies podobne testy pod wzgledem trudnosci albo minimalnie trudniejsze albo bardziej trudniejsze albo wie gdzie w necie moge je znalezc to niech da znac w tym watku gdzie one sa) to cos bede kleił, niestety uczylem sie tylko czasow, nie wiem co mam sobie jeszcze przypominac z garamatyki, skad sie uczyc slowek, na co zwrocic uwage, co mam dokladniej podszlifowac itp

Chodziliscie na kursy angielskiego w podstawowkach, lo, srednich, na studiach do grup zaawansowanych to jak to wygladalo u was, co musieliscie umiec i w jakim stopniu?

Z gory dzieki,
pozdrawiam
edek z krainy kredek :)
Visitor
 


Re: Zaawansowany angielski

Postautor: no.name » 17 lis 2006, 9:39

Na korepetycje z angielskiego zapisałam się już… pod koniec podstawówki, bo na lekcjach był niski poziom, a chciałam umieć więcej. Potem jedynie korepetycje przed maturą, a obecnie kurs przygotowujący do CAE - kurs w szkole językowej.

Aby zdecydować czego powinieneś się uczyć, najlepszym sposobem na początek byłoby zrobienie kilku testów, np. http://www.angielski.nauczaj.com/testy.php na sprawdzenie poziomu. Dzięki temu będziesz wiedział co jeszcze musisz nadrobić. Słówek za to dobrze się uczyć z systemu nauki słówek na stronie www.ang.pl - moż…esz skorzystać z gotowych zestawów albo stworzyć swoje.

Na stronie podanej przeze mnie wcześniej jest spis przeróż…nych testów, dlatego robiąc jak najwięcej przyzwyczaisz się do tego jak one wyglądają. Pewnie ten, który masz zdawać, będzie wyglądał podobnie.
no.name
newbie
 
Posty: 29
Rejestracja: 19 wrz 2005, 23:00

Re: Zaawansowany angielski

Postautor: jorgus » 27 lis 2006, 5:35

Najlepszym sposobem na nauke jezykow obcych jest romans z native speakerem! :-) I wiesz co? To dziala!


Metoda ta ma jeden istotny mankament - w przypadku osób ż…onatych/zam꿅nych moż…e mieć przykre skutki uboczne ;-)
jorgus
newbie
 
Posty: 40
Rejestracja: 07 lut 2004, 0:00

Re: Zaawansowany angielski

Postautor: Cypryska » 22 lip 2019, 14:46

Hej
Miałam przerwę w nauce angielskiego kilka lat. Teraz chciałbym zacząć naukę na nowo.
Mimo wszystko jakoś korzystam z tego języka.
Znalazłam też na https://www.szczeciniak.pl/ korepetytora z angielskiego, ale może lepiej udać się na jakiś przyspieszony kurs językowy.
Cypryska
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 03 lip 2019, 13:23

Re: Zaawansowany angielski

Postautor: Oliza » 06 sie 2019, 12:41

Zgodzę się, język angielski jest bardzo ważny. Kursy dodatkowe na pewno pomogą nam we własnym rozwoju i są dobrą inwestycją w siebie, która na pewno nam się zwróci po jakimś czasie w pracy na np. wyższym stanowisku :) Ja wybrałam szkołę językową w Poznaniu, którą polecił mi mój kuzyn http://sj.amu.edu.pl/. Kursy prowadzone są w formie intensywnych konwersacji, zachęcających do aktywności całą grupę.
Awatar użytkownika
Oliza
newbie
 
Posty: 4
Rejestracja: 06 sie 2019, 12:38

Re: Zaawansowany angielski

Postautor: KevinNash » 12 lis 2019, 10:15

Angielski to jest wspaniała sprawa. Kocham angielski język. Jest on prosty i daje olbrzymie możliwości.
____________________________
Dyplomowe prace na zamówienie
Awatar użytkownika
KevinNash
junior fellow
 
Posty: 228
Rejestracja: 06 lut 2019, 11:44



Re: Zaawansowany angielski

Postautor: vlord » 29 maja 2022, 9:34

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricatorjuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości