Olimpiada w liceum 2009

egzaminy językowe, olimpiady, konkursy

Olimpiada w liceum 2009

Postautor: Coco22 » 11 wrz 2009, 3:02

Hej wszystkim :)
Podobno organizator olimpiady 2009 ma się zmienić, chociaż… pewnie wymagania zostaną te same. Mam pytanie. Czy ktoś byłby tak uprzejmy i podał tytuły pozycji które pomogą mi doszkolić się do tego konkursu? Jestem w 2 kl liceum, prywatnie przerabiam właśnie podręcznik Gold FCE.
Moż…e ktoś brał udział w poprzednich latach i mógłby określić mn.wiecej poziom?
Będę wdzięczna za każ…dą pomoc :)
Coco22
 


Re: Olimpiada w liceum 2009

Postautor: Znawca » 08 lis 2009, 4:19

Z FCE, nawet o tym nie myśl ;)
Znawca
 

Re: Olimpiada w liceum 2009

Postautor: Gość » 09 lis 2009, 5:07

uważ…asz ż…e fce jest na niż…szym poziomie niż… olimpiada ?
Gość
 

Re: Olimpiada w liceum 2009

Postautor: Gość » 16 lis 2009, 0:51

Ja osobiscie jestem w 1. klasie LO i koncze teraz ksiazke 'Gold CAE'. Raczej nie daje sobie szans na przejscie etapu szkolnego :D olimpiada w liceum jest niesamowicie trudna, poza tym pamietaj, ze tutaj nie stawia sie na umiejetnosc komunikacji, tylko MILIONY sż‡Äowek ;) trzeba uwazac na szczegoly i miec mnostwo szczescia.

Jutro pierwszy etap ;)
Gość
 

Re: Olimpiada w liceum 2009

Postautor: piotr1717 » 20 lis 2009, 5:40

Anonymous pisze:Ja osobiscie jestem w 1. klasie LO i koncze teraz ksiazke 'Gold CAE'. Raczej nie daje sobie szans na przejscie etapu szkolnego :D olimpiada w liceum jest niesamowicie trudna, poza tym pamietaj, ze tutaj nie stawia sie na umiejetnosc komunikacji, tylko MILIONY sż‡Äowek ;) trzeba uwazac na szczegoly i miec mnostwo szczescia.

Jutro pierwszy etap ;)



no to chyba jednak nie jesteś na poziomie CAE skoro nie potrafisz przejść nawet przez etap szkolny
piotr1717
 

Re: Olimpiada w liceum 2009

Postautor: Coco22 » 12 sty 2010, 4:41

Pomimo rady Znawcy pomyślałam o olimpiadzie, i przeszłam etap szkolny jako druga w szkole. W następnym etapie nie poszło mi duż…o gorzej, chociaż… nie przeszłam, to brakło mi zaledwie 3 pkt. :)
Książ…kę moż…esz przerabiać, ciekawe tylko ile z tego zostaje Ci w głowie.
Coco22
 

detYXwjxoYQw

Postautor: Elly » 05 lis 2011, 0:54

Great thinking! That really brekas the mold!
Elly
 



Re: Olimpiada w liceum 2009

Postautor: vlord » 29 maja 2022, 11:17

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości