Witam! proszę o pomoc w EGZAMINIE, zadania

egzaminy językowe, olimpiady, konkursy

Witam! proszę o pomoc w EGZAMINIE, zadania

Postautor: Orzech305 » 18 lut 2011, 18:31

Witam! niedługo mam egzamin z angielskiego na poziomie B2 i wiem ż…e będą tam następujące zadania. Jeśli ktoś z Państwa je kojarzy proszę o kontakt! Tzn widział słyszał robił, bo muszę je odnaleźć i się nauczyć. Wiem ż…e egzamin bedzie sie składał z nastęującyh zadań (poniż…ej napiszę maks co wiem o tych zadaniach)

- zadania do słuchania - słuchanie o rikszach w berlinie, trzeba będzie wsatwić w wyznaczone miejsca słowo lub kilka, będzie 10 zdań,

- zadanie do czytania - o czekoladzie, do tego będą 3 podpunkty A B I C, w pierwszym będzie dać nagłowki akapitom, w drugim zaznaczyć fałsz prawda, a w 3 odnaleźć w tekście słowa opisane jednym zdaniem, np. Export - to przywóz towarów z innych państw

- zadanie do uzupełnienia - trzeba w tekście o chłopczyku który uprawiał wspinaczkę CLIMB, wstawić brakujące wyrazy! których nie mam podanych

- zadanie do uzupełnienia - tekst o pracy w grupie należ…y uzupełnić podanymi wyrazami, niestety nei znam tych wyrazów ale wiem ż…e jest ich wiecje niz powinno a tekst mówi o pracy w grupie, liderze itp. o zachowaniu grupowym

- do napisania jest list formlany - podany jest list który napisała policja po zaginieciu mojego plecaka i notatka z gazety na której widać ż…e ktoś odnalazł plecak ale nie widział notatki policyjnej wiec poszedl i dal ogloszenie do gazety, czyli generalnie zgubilem plecak ktos go znalazł i pisze do gazety

proszę wszytskich o pomoc:( w razie pytań proszę pisać prywatnie lub na maila bardzo mi na tym zależ…y pozdrawiam!!
Orzech305
newbie
 
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2011, 18:10




Re: Witam! proszę o pomoc w EGZAMINIE, zadania

Postautor: Killersmile » 17 maja 2022, 15:57

awesome post i love it keep posting more https://bathroomremodeltoledoohio.com
Killersmile
junior fellow
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 maja 2022, 14:04


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości