E-book o zdawaniu certyfikatów z angielskiego (FCE,CAE,CPE)

Wszystko o egzaminie FCE - First Certificate in English

E-book o zdawaniu certyfikatów z angielskiego (FCE,CAE,CPE)

Postautor: kajot205 » 25 cze 2009, 20:18

Witaj,

Przygotowuję właśnie e-book o zdawaniu certyfikatów z jęz. angielskiego (FCE,CAE,CPE) w oparciu o najnowszą dostępną wiedzę. Mam już… większość materiałów, ale chcę mieć pewność, ż…e będzie on zawierał wszystko, co dla Ciebie jest waż…ne.

W moim e-booku poruszam zagadnienia nie tylko dotyczące znajomości języka, lecz takż…e omawiam sztuczki, które przydają się do zdania egzaminu.

Chcę skupić się na Waszych wątpliwościach i problemach dotyczących tego typu testów, potrzebuje Waszej pomocy, by jak najlepiej opisać Wszystkie zagadnienia.

Zapraszam na stronę http://certyfikatangielskiego.implesite.pl/.

Napisz tam proszę, czego DOKŁADNIE chcesz się nauczyć o zdawaniu certyfikatów z jęz. angielskiego (FCE,CAE,CPE) , a weźmiesz udział w losowaniu 20 darmowych egzemplarzy mojego e-booka.

Pozdrawiam!
Kajetan Dobrenko
kajot205
 


Re: E-book o zdawaniu certyfikatów z angielskiego (FCE,CAE,CPE)

Postautor: Belman » 23 gru 2010, 17:15

Hm, te certyfikaty raczej mnie już… nie interesują, ale jeśli szukasz inspiracji odnośnie książ…ek multimedialnych, to zobacz sobie tu: Książ…ka Elektroniczna - tutaj masz przykład ciekawej książ…ki multimedialnej, na każ…dy poziom zaawansowania :)
Belman
newbie
 
Posty: 17
Rejestracja: 27 paź 2010, 19:55

Re: E-book o zdawaniu certyfikatów z angielskiego (FCE,CAE,CPE)

Postautor: teenashah » 02 lip 2019, 9:43

I was reading the provided article with a great interest! This post is useful and informative
gift card generator and gift code generator and gift card generator and top video downloader
teenashah
greenhorn
 
Posty: 54
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:26



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości