Stary FCE a nowy FCE

Wszystko o egzaminie FCE - First Certificate in English

Stary FCE a nowy FCE

Postautor: grisza1010 » 10 lis 2011, 13:47

Witam serdecznie,

mam pewien problem związany z wypadem z obiegu w związku z nauką języka angielskiego. Ostatnio przewertowałem kilka witryn i dowiedziałem się, ż…e w formule FCE w roku 2008 doszło do pewnych zmian. Zastanawia mnie czy zmiany te wpływają na naukę z książ…ek np z 1999 roku.

Z tego względu ż…e mam kilka książ…ek do FCE (Countdown, Knockout, Virginia Evans i parę innych) i chciałbym właśnie z nich korzystać (nowe książ…ki to dość spory koszt). Tak więc zastanawiam się czy mogę spokojnie się z nich uczyć i nie przejmować się tymi zmianami które zapadły w 2008 roku.

z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi.
grisza1010
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2011, 13:43


kurs

Postautor: AXON » 10 lis 2011, 21:05

Zapraszamy na kursy językowe.
Nauka języka w AXON Rybnik odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania, dla róż…nych wiekowo grup.

Zajęcia są prowadzone metodą komunikacyjną, której głównym założ…eniem jest maksymalne wykorzystanie czasu zajęć na ćwiczenie umiejętności mówienia i rozumienia w języku obcym.

Zajęcia odbywają się w grupach 4-8 osobowych lub indywidualnie, co pozwala na przeznaczenie każ…demu uczniowi odpowiedniej ilości czasu i uwagi. Dzięki opracowanemu przez nas systemowi nauki, uczeń podlega systematycznej, obiektywnej ocenie. System ten pozwala również… na stałą kontrolę efektywność pracy lektora. Integralną część kursu stanowią: lekcje komputerowe, video-lekcje, pokazy slajdów, audio nagrywanie, video nagrywanie.

Przygotowujemy do egzaminów F.C.E., TOEIC
AXON
 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 3 gości