Już… jutro :|

Wszystko o egzaminie FCE - First Certificate in English

Re: Już… jutro :|

Postautor: Visitor » 04 lut 2005, 22:59

...piszę mój mock FCE :) A mój poziom jest słabuuutki, więc jak w ogóle zdam to będę happy :)
Ale nie o tym chciałam...
Chciałam się dowiedzieć... ile macie lat ('no ciekawe kto się pochwali :D'), jaki egzamin i kiedy zdajecie... Chciałabym w przyszłości (dalekiej) pisać CPE, a i mniej więcej oszacować jak bardzo daleka będzie :)
Mam 15 wiosen i zdaję FCE :) W czerwcu. Po co? A dla siebie, dla własnej satysfakcji... No, moż…e mi się świstek przydać w przyszłości, w szkole i w pracy... Więc jak?
Visitor
 


Re: Już… jutro :|

Postautor: Revan » 12 lut 2005, 14:02

FCE ci nic w pracy/szkole nie da..CAE już… lepiej, ale FCE nie
Revan
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 25 paź 2004, 23:00

Re: Już… jutro :|

Postautor: Revan » 25 mar 2005, 1:58

...piszę mój mock FCE :) A mój poziom jest słabuuutki, więc jak w ogóle zdam to będę happy :)
Ale nie o tym chciałam...
Chciałam się dowiedzieć... ile macie lat ('no ciekawe kto się pochwali :D'), jaki egzamin i kiedy zdajecie... Chciałabym w przyszłości (dalekiej) pisać CPE, a i mniej więcej oszacować jak bardzo daleka będzie :)
Mam 15 wiosen i zdaję FCE :) W czerwcu. Po co? A dla siebie, dla własnej satysfakcji... No, moż…e mi się świstek przydać w przyszłości, w szkole i w pracy... Więc jak?
Revan
newbie
 
Posty: 8
Rejestracja: 25 paź 2004, 23:00

Re: Już… jutro :|

Postautor: FatherBlessing » 19 lis 2005, 10:56

Mam 13 lat. FCE zdaję w marcu. Proszę, powiedzcie mi co powinienem wiedzie. Angielskiego ucze się 8 rok. Baj.
FatherBlessing
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 18 lis 2005, 0:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości