czasy - jak rozróznić?

Pytania i wątpliwości dotyczące gramatyki angielskiej

czasy - jak rozróznić?

Postautor: 13- latka » 25 wrz 2008, 15:16

mam pytanie jak to jest z czasami w języku angielskim?
odpiszcie bardzo prosze :prosi:
jakie w ogóle mamy czsy w j.angielskim, co?
bo ja dopiero sie teraz zaczelam uczyc tego jezyka
jestem bezradna :bezradny: :papa:
13- latka
 


Re: czasy - jak rozróznić?

Postautor: xeo » 25 wrz 2008, 17:24

xeo
Site Admin | Redakcja angielski.edu.pl
 
Posty: 3320
Rejestracja: 22 kwie 2003, 9:26

Rozróż…nienie czasów

Postautor: Ania801 » 18 paź 2008, 8:00

Witaj

Ci꿅ko odpowiedzieć na Twoje pytanie tak poprostu. Jeśli masz 13 lat to podejrzewam, ż…e w szkole wystarczy Ci narazie znajomość kilku podstawowych Present Simple, Present Continuous, Future Simple, Past Simple (niestety tabelki czasowników):( Ja zawsze ucze się na zasadzie zadawania pytań np. Co zrobić gdy chce opowiedzieć o czym co stale sie powtarza - Present Simple co zrobić gdy coś dzieje się w tym momencie - Present Cont a co zrobić gdy coś się juz stało i podany jest okolicznik czasu przeszłego - Past Simple. Mi pomogła też… inna strona jesli moderator się zgodzi to podaje www.jezykangielski.org tam mi poradzili aby zadawać sobie na poczatek wlasnie takie pytania. To w zasadzie szkola jezykowa ktora prowadzi te strone spolecznie. Pozatym maja dosc fajną przekrojówke z czasów mają na www.jezykangielski.org/materialy.html

Pozdrawiam Cię
Ania
Ania801
 



Re: czasy - jak rozróznić?

Postautor: vlord » 30 maja 2022, 10:31

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości