wątpliwości

Pytania i wątpliwości dotyczące gramatyki angielskiej

wątpliwości

Postautor: redSneakers » 18 kwie 2011, 1:08

Piszę wypracowanie i chciałam zapytac czy te zdania jest poprawne:
Something about dreams from someone who lives his dreams.(chodzi mi o ż…ycie swoimi marzeniami, spełnianie swoich marzeń. Nie wiem czy moż…na to tak powiedziec)
Some people think that living dreams is a waste of your life. I think people who don't have dreams and goals have so sad life.

Chciałam jescze prosic o orginalny tekst/tłumaczenie sentencji Szekspira:
"ż…ycie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń jest tylko zupełnie inne"
redSneakers
newbie
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2011, 0:53


Re: wątpliwości

Postautor: monimmi » 19 kwie 2011, 4:54

Something about dreams from someone who lives his dreams - to znaczy "cos o marzeniach od (pisane przez) osobe, ktora zyje swoimi". Wiec jesli o to chodzilo, to jest dobrze, jesli nie, to podaj bardziej konkretne zdanie po polsku, bo nie wiem czy to ma byc tytul czy juz zdanie w wypracowaniu.

Some people think that living YOUR (lub bardziej oficjalnie w wypracowaniu ONE'S) dreams is a waste of your life. I think people who don't have (ANY mozna dodac) dreams and goals have such a sad life.
monimmi
junior fellow
 
Posty: 205
Rejestracja: 13 kwie 2010, 4:24



Re: wątpliwości

Postautor: vlord » 30 maja 2022, 14:58

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
http://journallubricator.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości