Jak poradzić sobie z problemami gramatycznymi

Pytania i wątpliwości dotyczące gramatyki angielskiej

Jak poradzić sobie z problemami gramatycznymi

Postautor: magdabooo30 » 10 sty 2014, 10:11

Piszę, bo chcę się z Wami podzielić moim złotym środkiem na problemy z gramatyką angielską. Mi w uporaniu się z nimi pomogła nauka w Lingualand, którą polecam. Chodzę od dłuż…szego czasu i muszę przyznać, ż…e kwestie z którymi wcześniej miałam problem teraz są dla mnie super. Polecam.
magdabooo30
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 04 gru 2013, 12:41


Re: Jak poradzić sobie z problemami gramatycznymi

Postautor: magdabooo30 » 21 sty 2014, 10:42

I jak? Czy ktoś z Was zdecydował się na skorzystanie z oferty szkoły www.ligunaland.pl, którą polecałam jakiś czas temu? :)

Ja teraz uczę się hiszpańskiego w niej właśnie i muszę przyznać, ż…e jestem bardzo zadowolona!
magdabooo30
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 04 gru 2013, 12:41

CROxRLyHUhfDbVA

Postautor: Vishnu » 04 lut 2014, 1:36

Z duż‡źż„Ă– uwagż„Ă– i przyjemnoż‡Ăľciż„Ă– prcyzzetaż‡Äam odpowiedzi konkursowe. Zapraszam wszystkie panie do udziaż‡Äu w nastż„Ă´pnych konkursach oraz do zamieszczania rf3wnie ciekawych komentarzy pod innymi artykuż‡Äami.Nagrodż„Ă´ jednak mam tylko jednż„Ă– i wyż‡Ăľlż„Ă´ ja do LOSOWO wybranej osoby. Jest niż„Ă– pani fantasmagoria.
Vishnu
 

Re: Jak poradzić sobie z problemami gramatycznymi

Postautor: leszekdudek » 04 lut 2014, 8:59

no oferta bardzo ciekawa, jednak ja poszukuje czegoś we Wrocławiu, moż…e ktoś polecić sprawdzoną szkołę?
Finanse i kruk windykacja opinie czytaj więcej na blogu
leszekdudek
newbie
 
Posty: 7
Rejestracja: 04 lut 2014, 8:42

Re: Jak poradzić sobie z problemami gramatycznymi

Postautor: behappy » 12 wrz 2015, 16:41

Ja polecam kupić po prostu dobre repetytorium z dużą ilością zadań i koniecznie z kluczem odpowiedzi. Wtedy po przeczytaniu treści ''tłumaczeniowej'' możemy zrobić zadania a potem sprawdzić, czy nasza praca nie poszła na marne. Ja udzielam korepetycji i zawsze korzystam z wydania MACMILLIAN, Repetytorium z testami które zawiera trzy płyty, czerwona okładka.
Przedszkole Językowe w Krakowie - zapraszamy rodziców wszystkich pociech do jednej z naszych placówek
Awatar użytkownika
behappy
newbie
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 wrz 2015, 16:38



Re: Jak poradzić sobie z problemami gramatycznymi

Postautor: vlord » 30 maja 2022, 16:48

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości