Czy to jest ok???

Pytania i wątpliwości dotyczące gramatyki angielskiej

Re: Czy to jest ok???

Postautor: Visitor » 07 kwie 2005, 11:19

Mam następujące zdanie i nie wiem czy jest poprawnie napisane, chodzi mi o gramatykę: Jenny has know Andy for a long time before they started going out.
Visitor
 


Re: Czy to jest ok???

Postautor: Visitor » 07 kwie 2005, 11:25

Jenny HAD KNOWN Andy for a long time before they started going out

M.
Visitor
 

Re: Czy to jest ok???

Postautor: Visitor » 07 kwie 2005, 11:32

dzięki, mam jeszcze pare innych: I woke up suddenly, someone was knocking loudly on my door. It doesn't rain once since I arrived here 6 weeks ago.
Visitor
 

Re: Czy to jest ok???

Postautor: Visitor » 07 kwie 2005, 11:34

Pierwsze zdanie gramatycznie w porzadku, ale troche dziwne (wiem, wiem, czepiam sie)

It HASN'T rained once.


Loki
Visitor
 

Re: Czy to jest ok???

Postautor: Visitor » 07 kwie 2005, 11:40

dzięki a to : Fewer people are taking foreing holidays nowadays: and until the economic situation doesn't improve the travel industry will continue to suffer
Visitor
 

Re: Czy to jest ok???

Postautor: Visitor » 07 kwie 2005, 11:42

nie mam pewnosci czy "taking" kolokuje sie z "holiday"

unless ... improves jest bezpieczniej IMO

Loki
Visitor
 

Re: Czy to jest ok???

Postautor: Visitor » 07 kwie 2005, 11:48

sorry ze tak męczę ale..... If only I have enough time to do all the things I like to do.
Visitor
 

Re: Czy to jest ok???

Postautor: Visitor » 07 kwie 2005, 15:49

if only = I wish

czyli poprawne zdanie: If only I had enough time to do all the things I like to do.
Visitor
 



Re: Czy to jest ok???

Postautor: vlord » 30 maja 2022, 17:17

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vlord
The One Whose Name Cannot Be Spoken
 
Posty: 27945
Rejestracja: 08 kwie 2022, 5:32


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości